Tenerife Trekking Masca Canyon - 1038
Tenerife Trekking Masca Canyon - 1039
Tenerife Trekking Masca Canyon - 1040
Tenerife Trekking Masca Canyon - 1041
Tenerife Trekking Masca Canyon - 1042
Tenerife Trekking Masca Canyon - 1043
Tenerife Trekking Masca Canyon - 1044
Tenerife Trekking Masca Canyon - 1045
Tenerife Trekking Masca Canyon - 1046
Tenerife Trekking Masca Canyon - 1047
Tenerife Trekking Masca Canyon - 1048

Tenerife Trekking Masca Canyon

🏷️ Hinnad

täiskasvanu kohta

(0 - 11 aastat)

🗺️ Reisiplaan

OLULINE: MASCA KANJON ON HETKEL SULETUD

Masca org on ilmselt üks populaarsemaid matkakohti Tenerifel. Kui sulle meeldib loodus ja sa eelistad veeta oma puhkust aktiivselt, siis vaata seda ekskursiooni.

Meie trekking algab Masca külast – väikesest autentsest kohast, mis asub mägedes. Selles maakülas on säilinud tüüpiline Kanaari atmosfäär, mida te ei leia turismipiirkondadest.

Matkame alla kuristikku, kulgedes mööda looduslikke radu ning möödudes vanadest ja mahajäetud põllutrassidest. Seejärel jätkame matkamist kaljualadel läbi kuivanud jõesängi, nautides selle uskumatu paiga muljetavaldavaid maastikke. Meie professionaalne giid räägib teile palju huvitavat selle piirkonna ning selle taimestiku ja loomastiku kohta.

Marsruut lõpeb kaunis Masca lahes. Seal saate pärast meie seikluslikku matka ujuda ja värskenduda kristallselges vees. Pärast seda, kui oleme veidi lõõgastunud ja ujumise lõpetanud, võtab meid üles paat ja toob meid Los Gigantese sadamasse. Teel saate ka Los Gigantese uhkeid kaljusid vaadelda.

Pange tähele, et see matk ekskursioon eeldab mõningast matkakogemust, sest me läheme allamäge läbi lahtise pinnase ning võtame kitsad ja ronivad rajad. Kui teil on pearinglus või põlveprobleemid, ei ole see matk teile soovitatav.

Palun võtke kaasa isikut tõendav dokument, ujumisriided ja piisavalt joogivett (vähemalt 1,5 liitrit inimese kohta). Veenduge, et teil on seljas mugavad ja vastupidavad jalanõud ning päikese- ja tuulekaitse.

KUTSU KOHE:

🚌 Transport Saadaval alates / Alustades lähedal alates:

Seda tegevust on lihtne teostada, kui viibite ühes järgmistest puhkekohtadest:

Broneerimisel saate kõik vajalikud andmed, et leida kohtumispaik / pealevõtmiskoht hõlpsasti.

KUTSU KOHE:

  Kontakt ja broneerimistaotluse vorm:

  Soovite rohkem teada broneerimisprotsessi kohta? Vaadake: Kuidas broneerida?

  Väljad, millel on *, on kohustuslikud

  Ekskursiooni üksikasjad:

  Osalejad:

  Kontaktandmed:

  Eelistatud makseviis

  Kommentaarid:

  Andmete töötlemine: Andmeid ei edastata ega müüda kolmandatele isikutele. Me vihkame rämpsposti ja ei saada teile reklaami. Andmeid säilitatakse maksimaalselt 18 kuud. Kasutades seda vormi nõustute oma andmete säilitamise ja töötlemisega selle veebisaidi poolt. Vastutav isik: Jan Daniel. Eesmärk: saada vastuseid broneerimistaotluse ja pakutava tegevuse ostu kohta. Võime sel eesmärgil teiega ühendust võtta whatsappi, e-posti või telefoni teel.

  KUTSU KOHE:

  Seotud tegevused: