Wees zelf de kapitein en bestuur een boot in Tenerife Zuid. U heeft geen vaarbewijs nodig om de boot te besturen. U kunt deze boot huren vanaf 1 uur tot 6 uur.
U zult een romantische tijd hebben met uw wederhelft.
Of gewoon genieten van een leuke dag met uw familie. Ook voor een kleine groep vrienden kan dit leuk zijn! De capaciteit van de boot is tot 5 personen!
Of U nu een toerist bent of een inwoner- U kunt het stuur van de self drive boot pakken en genieten van de vrijheid die komt kijken bij het besturen van een boot door Uzelf. U kunt ook het anker uitgooien in een baai en het onderwaterleven ontdekken met onze snorkelmaskers.
- Aan boord bieden wij:
- GPS navigator
- Bluetooth luidspreker
- Handdoeken/dekens
- Koelbox met flessenwater (vanaf 2u)
- Snorkelmaskers
- Meerval
- Anker
- Complete veiligheidsuitrusting
- Zonnebank * (alleen op aanvraag)
Bekijk onze beide video’s over de boot!
Alles wat U nodig heeft om te huren, is Uw ID, mobiele telefoon en leeftijd boven de 18, – dus kom en probeer hoe het is om een kapitein te zijn! Tot ziens aan boord!