Corralejo suurepärased rannad

Corralejo suurepärased rannad

Mõned ütlevad, et Las Grandes Playas de Corralejo on ära teeninud kogu Atlandi ookeani parima tiitli. Seda tänu nende puhtale ilule ja külastajatele pakutavatele suurepärastele võimalustele.

Leiad paradiislikud rannad türkiissinise veega, mis segunevad valge liivaga, pakkudes täiuslikku keskkonda nautimiseks ja lõõgastumiseks.

Rannad, mis moodustavad Corralejo suurepärased rannad

Kõigil selle looduskompleksi moodustavatel randadel on oma nimed, kuid koos on need tuntud kui Corralejo suured rannad.

Põhja pool asub Playa del Burro, mis on imeline looduskeskkond, kus valitseb perekondlik õhkkond. Seal on kõik rannateenused ja rannavalvurid külastajate ohutuse tagamiseks.

Samuti peaksite külastama Bajo Negro randa, kus on rohkelt lamamistoolid ja päikesevarjud, et saaksite lõõgastuda ja unustada igapäevaelu stressi.

Corralejole kõige lähemal asuv El Médano rand on mõeldud neile, kes otsivad adrenaliini veespordiga. See sobib ideaalselt lohe- ja purjelauasõiduks.

Playa del Pozo on tuuline, kuid väga vaikne. Seal on palju corralitosid nudismiks. Corralitos on väikesed kiviringid, mis kaitsevad tuule eest ja pakuvad nudistidele intiimset atmosfääri.

Mõned Corralejo rannad on osa Parque Natural de las Dunas de Corralejo’st, mis on looduskaunis loodusime.

Kui soovite veeta päeva rahulikus rannas, siis otsige hotellidest kõige kaugemal asuvaid randu, kuhu pääseb läbi luidete.

Asukoht

See rannarühm asub Fuerteventura saare La Oliva valla idarannikul. See ulatub Tres Islase hotellist kuni allpool asuva La Barreta rannani.

Hotellidele lähimad rannad on tuntud kui hotellirannad, mis asuvad väga lähedal Riu Tres Islas ja Oliva Beach hotellidele.

Liiv

Siit leiate liivatüüpi, mida tuntakse kui jable-liiva. See tähendab, et see on tekkinud tuhandete merekarpide erosioonist. Seda tüüpi liival on koorivad omadused, seega peetakse seda randa looduslikuks spaaks, kus saate puhastada oma nahka ja vabastada seda ebapuhtusest.

Teenused

Siit leiate kõik, mida vajate, et nautida merd koos pere ja sõpradega. Lõõgastumiseks ja stressist vabanemiseks saate rentida lamamistoolid ja päikesevarjud. Teie ohutuse tagamiseks on valves vetelpäästjad ja vetelpäästjad.

Sport

Ranna tuul ja lained muudavad selle ideaalseks erinevate veespordialade harrastamiseks.

Kui sulle meeldib sukeldumine, surfamine, purjelauasõit ja lohe, siis Corralejo suurepärased rannad ootavad sind. Külastage erinevaid veespordikoole, kust leiate surfamiseks vajaliku varustuse ja saate õppida koos professionaalidega. Kasutage võimalust harrastada lõbusaid veespordialasid.

Turvaline rand lastele

Fuerteventura Corralejo (5).min

See pakub rahulikke laineid tänu tugevate tuulte puudumisele. Võite minna koos lastega ja lasta neil rannas rahulikult mängida. Ärge jätke kasutamata võimalust minna kogu perega veetma imelist päeva merel.

Meresadam

Sadamas on pontoonid lõbusõidulaevadele ja parvlaevadele. Võite sõita praamiga Lobose saarele ja Lanzarote saarele. Teil on ka mitmeid võimalusi laevareisideks, et nautida imelist päeva merel.

Nudistide lahed

Lõunaosas leiate mõned väikesed lahed, kus saate harrastada nudismi. Need pakuvad mugavust ja privaatsust. Kuigi Corralejo suurtes randades on nudism lubatud, ei ole see soovitatav hotellide lähedal asuvates piirkondades.

Ligipääsetavus

Liikumispuudega inimeste juurdepääsu hõlbustamiseks on olemas kaldteed. Kõik on oodatud nautima selle kauni ranna ilu.

Restoranid

Väga lähedal rannale on palju restorane, kus pakutakse maitsvaid roogasid nõudlikule maitsele. Laske end ümbritseda saare gastronoomia võlu ja proovige uusi maitseid kirglike kokkade käest.

Kuidas sinna jõuda

Kui sõidate autoga, võtke FV-1 maanteed. Leiad erinevaid parkimiskohti. Jalgsi ja ühistranspordiga saab sinna sõita liinil 06 Puerto del Rosario.

Fuerteventura

Las Grandes Playas de Corralejo

Kui lähete Fuerteventurale, siis ei saa jätta vahele Corralejo küla, mis on üks saare atraktiivsemaid turismiobjekte. Küla on ümbritsetud liivadüünide ja enam kui 100 kilomeetri pikkuste kaunite valgete liivarandadega. Paljud rannad on ümbritsetud kaljudega, mis kaitsevad neid tuule eest, muutes need paradiislikuks kohaks, kus saab rahulikult ja rahulikult lõõgastuda ja päevitada.

Lisaks Corralejo suurte randade ilule leiate Fuerteventuralt kustunud vulkaanikoonuseid, tumeda maa tasandikke ja Corralejo luiteid, mis meenutavad Sahara kõrbeid.

Rannad aastal Fuerteventura

Saistītie raksti: