Costa Teguise rannad Lanzarotel

Costa Teguise rannad Lanzarotel

Costa Teguise pakub laia valikut suurepärase kvaliteediga restorane igale maitsele. See võtab vastu külastajaid kogu maailmast oma kaunite randade, rikkaliku gastronoomia ja mitmekesiste vaba aja veetmise ja meelelahutuse võimaluste tõttu.

Seekord soovime teile rääkida Costa Teguise randadest, mis paistavad silma valge liiva, suurepärase kliima ja unenäoliste maastike poolest.

Asukoht

Costa Teguise rannad asuvad Lanzarote idaosas, täpsemalt Teguise vallas. See on üks Lanzarote tähtsamaid turismikeskusi.

Selle paikkonna rannapromenaad ulatub 5 kilomeetrile, mille ääres on palju poode, restorane, hotelle ja erinevaid kohti, kus saab pere ja sõpradega koos mõnusalt aega veeta.

Costa Teguise tähtsaimad rannad

Järgnevalt loetleme kõige olulisemad rannad vastavalt nende ilule, kvaliteetsetele rannateenustele ja veespordi harrastamise võimalusele.

Las Cucharase rand

See on Costa Teguise pikim ja kauneim rand ning üks populaarsemaid kahel põhjusel. Ühest küljest otsivad turistid seda selle rahulikkuse pärast. See on ideaalne valik puhkajatele, kes soovivad eemalduda tänapäeva maailma kiirest ja kiirest. Lastega paarid ja sõpruskonnad tulevad siia pidevalt, et nautida päikest ja mängida helesinise taeva all.

Teisest küljest on see ideaalne looduslik enklaav mitmesuguste veespordialade, eriti purjelauasõidu harrastamiseks. Samuti on see väga populaarne kalapüügiks ja sukeldumiseks.

See asub mereäärse promenaadi kõrval ja pakub suplejate mugavuse tagamiseks mitmeid teenuseid. Seda iseloomustab kuldne liiv ja rahulik vesi, mida kaitsevad lainemurdjad.

Bastiani rand

See laiub 200 meetri ulatuses ja erinevalt naaberrandadest on siin tumedad liivad, mis on tingitud liivas leiduvast vulkaanilisest pikoonist.

See ei ole tavaliselt väga rahvarohke ja seal on kõik vajalikud rannateenused. Siin on parkimine, duššid, tualetid ja ligipääsetavus. Võite ka lapsed kaasa võtta ja lasta neil rahulikult mängida, sest selle vesi on rahulik ja väga turvaline.

Jablillo rand

Things to do in Costa Teguise | Lanzarote

See on väike rand, mille vesi on rahulik tänu seda kaitsvatele lainemurdjatele ja alati valves olevatele merepäästjatele. See sobib ideaalselt snorgeldamiseks ja madalate merepõhjade uurimiseks. Rannas on lamamistoolid ja päikesevarjud ning see asub parkimisala ja promenaadi lähedal.

Los Charcos

See on väike, umbes 150 meetri pikkune valge liivaga rand. See ei ole väga rahvarohke, nii et saate nautida merd silmapiirilt. See pakub erinevaid rannateenuseid ja on ideaalsete omadustega surfamiseks.

El Ancla rand

See on parim valik, kui otsite rahu ja vaikust. See pakub ideaalset keskkonda lõõgastumiseks, päevitamiseks ja mere avastamiseks snorgeldades. Kuid te peaksite teadma, et see ei asu ühegi asutuse lähedal, seega peaksite end varustama ja võtma kaasa kõik vajaliku.

Kuidas sinna jõuda

Kui rendite auto, saate sinna hõlpsasti maanteed mööda. Teine lihtne viis on võtta bussiliin ja pärast bussipeatuses väljumist paar minutit jalutada.

Rannad aastal Lanzarote

Saistītie raksti: