El Cotillo rannad

El Cotillo rannad

El Cotillo rannad on paljude jaoks Euroopa parimad rannad ja siin me ütleme teile, miks. Me räägime ilusatest randadest, mille rahulikud veed on intensiivse türkiissinise värvusega ja mis hellitavad peene valge liivaga kaldaid.

Oma ilu ja võlu poolest ei ole neil randadel midagi kadestada Kariibi mere randadele. Olge valmis veetma päev paradiisis, elate ainulaadse kogemuse, mis pakub meelte pidu ja aistingute mosaiiki.

El Cotillo küla

See on väike kaluriküla Fuerteventura loodeosas, millel on suur turistide väärtus. See asub La Oliva valla põhjaosas ja seda ümbritsevad kaunid puutumata rannad ja kristallselged laguunid, mis paeluvad külastajaid. Seal on ka palju suurepärase gastronoomiaga restorane, kus saate maitsta ehedaid meremaitseid. Kui teil on piisavalt õnne, et Fuerteventurale minna, peate kindlasti tutvuma El Cotillo võludega.

El Cotillo päikeseloojangud on suurepärased, nautige kõige ilusamaid päikeseloojanguid rannast või paadiretke ajal. See on maagiline vaatepilt, kus taevas on toonitud oranži, roosa ja lilla toonidega.

Kõikidest El Cotillo randadest on enamik väikesed, väheste külastajatega lahedad, mis on ideaalsed neile, kes soovivad nautida merd rahvamassist eemal. Väikeste lainetega rannad on ideaalsed, et veeta päev koos perega ja jagada seda lastega.

El Cotillo väikesed rannad põhjaosas

Põhjapoolsed rannad on need, mis asuvad Tostóni tuletornist paremal. Siit leiate erilised rannad, mida nautida kogu perega, pakkudes rahulikku vett, valget liiva, riffe ja vulkaanilisi kaljusid, mis elavdavad kõiki meeli.

La Concha rand

El Cotillo - Fuerteventura Beach (2)

See on El Cotillo randadest kõige tuntum. Selle ilu on silmatorkav, türkiissinine vesi koos paljude riffidega, mis kaitsevad seda tugevate lainete eest. Siin on ka väga mitmekesine veealune elu, mida hindavad sukeldujad. Kui teile meeldib uurida merepõhja, ootab teid Playa de La Concha.

Kuigi see on kõige populaarsem, ei ole seal liiga palju rahvast, nii et see sobib siiski suurepäraselt nautimiseks ja lõõgastumiseks. Seal on rannabaarid söömiseks ja lõõgastumiseks. Kui soovite süüa, võite minna ka läheduses asuvatesse restoranidesse, mis ootavad teid maitsva toiduga.

Järved

Los Lagos on rühm väikseid lahemaid, mis sarnaselt oma naabritele näitavad valget liiva ja kristallselget vett. Neid ümbritsevad karid, mis kaitsevad randa tugevate lainete eest. Need on ideaalsed, et minna koos lastega ja supelda kaljudes moodustatud looduslikes basseinides.

Los Charcos

Los Charcos on nimi, mis on antud 4 kilomeetri pikkusele rannarühmale Faro del Tostóni tuletorni jalamil. See tuletorn seisab vulkaaniliste kivide rühmas, mis moodustavad väikesed looduslikud basseinid.

See pakub valget liiva ja äärmiselt valget vett kõigile neile, kes soovivad lõõgastuda ja nautida Fuerteventura imelist rannikumaastikku.

Suured rannad El Cotillo lõunaosas

Lõunaosas leiame pikad rannad, millest mõned on puutumata ja ümbritsetud järskude kaljudega. Siin on tuul tugevam ja loob metsiku keskkonna, mis sobib ideaalselt veespordialade harrastamiseks. Ujumine on lubatud, kuid tuleb olla ettevaatlik. Kui eelistate rahulikumat keskkonda, soovitame põhjapoolseid randu.

El Caletón

See asub valla äärealal ja on ümbritsetud kaunite valgete liivakooslustega.

See rand sõltub loodetest. Kui tõusu ja mõõna on madal, ei sobi seda külastada, sest vulkaanilise kivimi tõttu on merre sisenemine keeruline. Teisalt, kui tõusuvesi tõuseb, muutub rand paradiisiks ujumiseks, snorgeldamiseks ja merepõhja uurimiseks, kus on palju riffe ja mitmekesine merefauna.

Piedra rand

El Cotillo - Fuerteventura Beach (3)

Tuntud ka kui El Aljibe de la Cueva. See on umbes 1 kilomeetri pikkune ja pakub pehmet valget liiva suurte vulkaaniliste kaljude kõrval. See on kaugel ja sinna pääseb ainult mööda mullaradu, nii et saate seda nautida ilma tihedama liiklusega randade saginata.

Seda iseloomustab metsik vesi puutumata keskkonnas, mis on ideaalne surfamiseks ja muudeks meretegevusteks. Siin leidub palju surfareid ja purjelaudureid, kes tulevad nautima merd tõelises paradiisis.

Aguila rand

El Cotillo - Fuerteventura Beach (4)

See on tuntud ka kui La escalera. See asub kaljude vahel, nii et peate sinna jõudmiseks laskuma alla. Selle eripära on trepp, mis ühendab teed ja kalda, pärast parkimist peate iga sammu alla minema, et lõpuks peent liiva puudutada ja alustada suurepärase päeva nautimist rannas.

Kuidas sinna jõuda

Kui oleme teid veennud ja soovite El Cotillo randu külastada, siis tuleb teil vaid sõita Faro del Tostóni tuletorni poole ja parkida lähedal asuvale teele. Saate kohale ilma raskusteta ja saate nautida suurepärast päeva rannas, mida te kunagi ei unusta.

Rannad aastal Fuerteventura

Saistītie raksti: