Papagayo rannad

Papagayo rannad

Selles postituses räägime Papagayo randadest või paremini öeldes Lanzarote parimatest randadest. Erinevatel põhjustel eelistavad seda piirkonda paljud turistid, et supelda ja nautida merd.

Papagayo randadele on iseloomulikud nende kuldsed liivad ja intensiivne türkiissinine vesi. Need võtavad külastajaid vastu aastaringselt, kuid ranniku suurel pikendusel ei ole rahvast täis. Enamik külastusi toimub suvel, nii et kui teile meeldib üksildus, võite minna ka muul aastaajal ja nautida merd oma vabast ajast ja eksklusiivselt.

Asukoht

Papagayo rannad asuvad Yaiza vallas Lanzarote lõunaosas ja kuuluvad Playa Blanca turismikeskusesse. Kui peatute mõnes hotellis, jõuate sinna jalgsi vaid mõne minutiga.

Nad ulatuvad viie kilomeetri pikkuseks ja jagunevad väikesteks lahtedeks, mida tuntakse nime all Playa Mujeres, Caleta del Congrio, El Pozo, Puerto Muelas ja Papagayo. Kõiki neid alasid ümbritsevad madalad kaljuseinad.

Nendes randades on alati hea ilm, nii et saate nautida suurepärast päeva rohke päikese ja vähese tuulega. Rannast on näha naabersaar Fuerteventura ja Lobose saareke.

Veesport

Kui teil on kirglik huvi mere ja selle võlu vastu, peate kindlasti külastama Papagayo randasid. Kui soovite merd nautides higistada, soovitame jalutada Papagayo randade kaldal. Kui aga otsite just merd, siis ootame teid sukelduma, ujuma ja snorgeldama. Naudi vett ja uuri Lanzarote kõige populaarsema ranniku merepõhja.

Rahu ja lõõgastumine

Oma väiksuse tõttu pakuvad lahted turvalist keskkonda lastele, kes naudivad vees pritsimist ja liivalinnade ehitamist.

Liival saab lamada, et päevitada ja lõõgastuda. See on imeline lõõgastusteraapia, mida ei saa võrrelda maailma parima spaaga. Olete keset paradiislikku maastikku, tunnete värskendavat tuult oma näol ja kuulete mere õrna surinat. See on kahtlemata erakordne kogemus kõigile teie meeltele.

Papagayo rand

Playas de Papagayo - Lanzarote Beach (2)

See on rühma üks kaunimaid randu, mis annab sellele rannale ka nime. See moodustab kahe kalju vahele jääva väikese sissekäigu, mis loob täiusliku keskkonna lõõgastumiseks ja mere nautimiseks.

See ulatub 120 meetri pikkuseks ja umbes 20 meetri laiuseks, kus leidub peeneid kuldseid liivasid ja kristallselge vesi, mis jääb peaaegu liikumatuks. See on ideaalne rand merepõhja uurimiseks.

Rannas on parkimisala ja telkimisala ning rannabaar, kus saab end varustada toidu ja jookidega. Seda randa külastavad nii nudistid kui ka mitte-nudistid.

Playa Mujerese rand

Lanzarote Beach Playa Mujeres.min

See rand ulatub 400 meetri pikkuse valge liivaga rannaniiduga. See pakub rahulikku vett ja suurejoonelist maastikku. Kuna see on nii lai, ei pea te muretsema, et leida rahulik ja vaikne koht.

Los Ajachesi loodusmälestis

Playas de Papagayo

Papagayo rannarühm kuulub Los Ajachesi loodusmonumendi alla, mis tähendab, et tegemist on tundliku piirkonnaga, mida tuleb kaitsta. Seetõttu on juurdepääs sellele piiratud mitteresidentidele, kes peavad selle vee nautimiseks maksma 3 eurot.

Kuidas pääseda Papagayo randadele?

Kui lähete autoga, peate sõitma Los Ajachesi loodusmonumendi orgu, kus on majake, mis kontrollib juurdepääsu. Kui aga otsustate jõuda sinna jalgsi, peate võtma San Marcial del Rubicóni rada, mis algab Las Coloradasest ja viib teid kõigepealt Playa Mujeresesse ja seejärel ülejäänud kompleksi randadesse.

Rannad aastal Lanzarote

Saistītie raksti: