Playa de Bollullo Rand

Playa de Bollullo Rand

See on Tenerife kaunis rand, mis on paljudele turistidele veel tundmatu, nii et see jääb maagiliseks ja eksklusiivseks kohaks vähestele õnnelikele. See asub kalju serval, mis eristab seda linnamaastikust.

Kui te seda veel ei tea, kutsume teid seda külastama, see on lummava maastikuga suurepärane rand. Seal on maitsev merelõhn, helid ja looduslikud vaated, mis aitavad meil lõõgastuda ja leida rahu.

Suvekuudel on seal kõige rohkem külastajaid, seega peaksite ettevaatusabinõusid rakendama, kui soovite seda külastada maist oktoobrini.

Asukoht

Omavalitsus: La Orotava

Asub Los Patose ranna ja Alcóni ranna kõrval, need on valla ainsad kolm randa. Hoolimata oma kõrvalisest asukohast ei jäta see kunagi külastajateta.

Metsik rand

Erinevalt linnarandadest tunnete Bollullo rannas, et põgenete linnast ja sisenete paradiisi, millest te ei taha lahkuda. See on ideaalne neile, kes soovivad põgeneda linnamürast ja kaasaegse maailma stressist.

See kujutab endast metsikut randa, mis on jäänud ajast puutumata, ja selle kõrval on kaunis laht, mis on sama lummav.

Saare põhja poolt puhuv tuul tabab vett, tekitades mõned lained, mis ei ole ujumiseks ohtlikud. See teeb sellest ühe Tenerife surfajate lemmikranna.

Ka lapsed on teretulnud, neile meeldib rannas mängida ja liival jalutada, nii et kogu pere võib sinna täiesti rahulikult minna.

Siin on vulkaanilise päritoluga peene musta liiva tüüp, mis annab sellele ainulaadse ilu. Külastajad armastavad liival lamada, et päevitada ja lõõgastuda. Kõik, mida peate tegema, on võtta kaasa rätik ja lasta end mere rahulikkusest kaasa haarata.

Rannas saab rentida lamamistoole, päikesevarju ja rannabaarid.

Parkimine

Läheduses on mõned valvega ja turvatud parkimiskohad. Need on taskukohaste hindadega tasulised parkimisalad, kuhu saate oma auto jätta hommikust õhtuni. Pange tähele, et need on väikesed kohad, seega peaksite kõrghooajal varakult kohale tulema.

Restoranid

Teel randa leiate mõned restoranid ja kohvikud, kus saate peatuda ja süüa.

Randa jõudes leiate mõned väikesed asutused, mis pakuvad toitu ja jooke koos rannamõnude atmosfääriga.

Veeohutus

Hoidke silma peal vee kvaliteeti näitavate lipukeste järgi. Et teada saada, mis värvi need on ja mida need tähendavad, järgige allpool toodud juhendit:

  • Punane: suplemine keelatud
  • Kollane: suplemine on lubatud, kuid tuleb olla ettevaatlik.
  • Roheline: rand on suplemiseks sobiv

Kuidas sinna jõuda

Kui lähete Bollullo restorani läheduses asuvasse randa, saate minna kaljude vahelist rada mööda ja jõuate paari minutiga kohale.

Puerto de la Cruzist saab sinna ka jalgsi, sel juhul võtab jalutuskäik 45 minutit.

Bussiga saab kohale, kui võtta liinil 376, kuid pika jalutuskäigu jaoks peaksite kandma mugavaid jalanõusid. Kui lähete autoga, võtke kiirtee Puerto de la Cruzi suunas, parkige seal kohas nimega El Rincón ja jätkake jalgsi, rand on pärast astmelist maastikku vaid mõne minuti kaugusel.

Rannad aastal Tenerife

See on Costa Adejes asuv linnarand, mis pakub kõike, mida vajate vapustavaks päevaks...
Playa de Troya I ja II on kaks Costa Adejes asuvat randa. Siit leiad kogu mere, lainete...
Playa Fañabé on veetlev hele liivarand, kus on suurepärased vaba aja veetmise...
See on suurepärane linnarand, kus saab päevitada ja nautida Tenerife merd. Tänu linna...
See on ka Playa los Guios’e nime all tuntud imearmas ja looduse poolt õnnistatud...
See on linnarand, mis asub Puerto Santiago kai ja promenaadi ääres. Seda külastavad...
Playa de las Vistas, tuntud ka kui Las Vistas Beach, on väga atraktiivne rand nii...
Tegemist on Tenerife piirkonnas väga populaarse linnarannaga, kus on palju külastajaid,...