Playa de Los Gigantes Rand

Playa de Los Gigantes Rand

See on ka Playa los Guios’e nime all tuntud imearmas ja looduse poolt õnnistatud rand. Ideaalne võimalus minna ja nautida suurepärast päeva, suurepäraseid vaateid, säravat päikest, vulkaanilisi kaljusid ja kristallselget vett.

Asukoht

Omavalitsus: Santiago del Teide

Asub Acantilado de los Gigantese turismikeskuse kõrval, Tenerife loodeosas.

See on suurema osa aastast kõrgelt hõivatud.

See pakub ainulaadset vaadet, saate panoraamvaate Acantilado de los Gigantes’ile. See on majesteetlik maastik, laske end kaasa haarata ja mõtiskleda looduse imede ja armu üle.

Ranna kõrval on jahisadam ja küla, mis on täis meremehi ja kirglikke kalureid. Tegemist on Los Gigantese külaga, mis on piirkonna viimane elanikega rannikulinnak. See on vaikne küla, mis sobib ideaalselt puhkamiseks ja mõne päeva täis rahu ja vaikust veetmiseks.

Selles saareosas on meri rahulik ja tuulevaikne, mis teeb sellest vaikse ranna, kus saab puhata ja koos lastega nautida.

Teenused

  • Hammocks
  • Dušid
  • Jalavann
  • Restoranid
  • Bussipeatus

Liiv

Siin on väga peenike must liiv. See omadus tuleneb selle vulkaanilisest päritolust, mis teeb sellest erakordse iluga ranna.

On ka mõned kivised alad, kuid eemal ranna sissepääsust.

Sinine lipp

Kuulub sinise lipu tunnusega randade hulka, mis tähendab, et selle vesi on suplejatele sobiv ja rand pakub kõiki teenuseid külastajate nautimiseks.

See tunnustus kehtib ainult sanitaarse veekvaliteediga ja suurepäraste teenustega randadele.

Ligipääsetavus

Parkimine liikumispuudega inimestele.

Turvalisus

Rannikul on suplejate ohutuse tagamiseks vetelpäästepunkt ja vetelpäästjad.

Palume teil olla ettevaatlik ja pöörata tähelepanu vee seisundit näitavate lippude värvile.

Los Gigantese sadam

Harbour Puerto de Los Gigantes.min

Los Gigantese sadamast, mis asub ranna kõrval, pakutakse väljasõite ja ekskursioone merele vaalade ja delfiinide vaatlemiseks. Jalutuskäigu ajal saate imetleda kaljude suurejoonelisust.

Ekskursioonid hõlmavad külastusi Masca randa ja kuristikku ning Punta de Tenosse, mis on üks saare kõige peidetumaid ja tundmatumaid kohti.

Hotellid ja restoranid

Ranna lähedal on palju kalaroogasid pakkuvaid restorane. Samuti leiate mõned poed, tubakakauplused, toidupoed ja supermarketid.

Külas saate üürida korteri või ööbida mõnes hotellis.

Kuidas pääseda randa

Randa jõudmiseks soovitame rentida auto Santiago de Teide vallas, kus teedel on teeviidad, mis näitavad teed kaljude juurde.

Rannad aastal Tenerife

Saistītie raksti:

Seotud tegevused: