Playa de Puerto Santiago Rand

Playa de Puerto Santiago Rand

See on linnarand, mis asub Puerto Santiago kai ja promenaadi ääres. Seda külastavad kõige rohkem linna elanikud, kes tulevad siia eelkõige suvekuudel.

Seda külastavad ka turistid kogu maailmast, kes otsivad värskendavat suplust ja päikest. Maitsev Kanaari gastronoomia meelitab ka paljusid ranniku maitsete armunud külastajaid.

Mereäärsest väljuvad mitmesugused mereekskursioonid, et avastada ja nautida saare looduse ilu, värskendavat merd ja merefaunat.

See pakub sooja kliimat, kiirgavat päikest, kristallselget ja rahulikku vett lõõgastavaks puhkuseks. Puerto Santiago pakub palju võimalusi kalapüügiks ja merespordialade harrastamiseks, mistõttu on see kohustuslik neile, kelle südameasjaks on meri.

Asukoht

Omavalitsus: Alajeró

Asub La Gomera saare kagurannikul, vaid 10 minuti kaugusel La Gomera Kanaari saare lennujaamast.

Sinna saab jalgsi, autoga ja linnadevahelise bussiga.

Playa Santiago asub samanimelises külas.

Tänapäeval on küla turismikeskus, mis on kasvanud ja arenenud ranna ümber. Seal on suur turismiinfrastruktuur, golfiväljak ja piirkonna tuntud hotellid.

Teenused

  • Jalavann
  • Dušid
  • Puhastus
  • Toidu- ja joogikohad

Liiv

Rannad on kaetud vulkaanilise päritoluga musta liivaga, mis on tüüpiline saare selle poole randadele. Kivid on ohtralt, mis teeb sellest erineva, kuid samas väga atraktiivse ranna.

Merepõhi

See on selle ranna peamine vaatamisväärsus, kus on palju sukeldumiseks sobivaid koopaid ja suur mereline mitmekesisus. Kutsume teid nautima selliseid spordialasid nagu sukeldumine, kajakisõit ja snorgeldamine.

Kioskid ja restoranid

Lähedal on palju kioskeid ja restorane, mis pakuvad maitsvaid roogasid ja saare gastronoomiat esindavaid toite. Eelkõige seiklushimulistele maitsemeestele, kes soovivad proovida uusi merepäraseid roogasid.

Suveõhtuid elavdavad ka mitmed baarid muusika ja meelelahutusega.

Pidu ja lõbu

Kui teil on õnne minna juuni lõpus, saate koos külaelanikega jagada San Juani jaanitulede tähistamist. Seda festivali tähistatakse 23. juuni öösel jaanituledega rannas, rõõmsameelsuse ja rohkete lõbudega.

Rannad aastal Tenerife

Saistītie raksti:

Seotud tegevused: