Playa del Inglés Rand

Playa del Inglés Rand

Playa del Inglés on üks Euroopa parimaid randu ning üks Gran Canaria ilusamaid ja tihedama liiklusega randu. Tänapäeval on see päikeseparadiis miljonite turistide jaoks, kes otsivad soojust ja lõbu.

Playa del Inglési kliima on suurepärane. Suurema osa aastast püsib temperatuur 18ºC ja 22ºC vahel. Selles postituses leiate kõik, mida Playa del Inglésil on pakkuda.

Nime Playa del Inglés päritolu

1960. aastatel hakati selle ümber ehitama hotelle ja elamuid, mille eesmärk oli olla inglaste puhkekodud. Tänapäeval tulevad välisturistid ikka ja jälle tagasi. Paljud ostavad kinnisvara, et tulla tagasi, millal iganes nad soovivad. Nii sai täidetud missioon olla inglaste, iirlaste ja teiste eurooplaste teine kodu.

Asukoht

See asub Gran Canaria lõunaosas, täpsemalt San Bartolomé de Tirajana vallas. See on kuldse liiva ja rahulikku vett sisaldav linnarand, mis ulatub 3 kilomeetri pikkuseks.

See asub Maspalomase ranna ja San Agustíni ranna vahel. Samuti asub see kuulsa Maspalomase düünide kõrval, mis on suure turismiväärtusega looduskaitseala.

Teenused

Playa del Inglésile on omistatud sinine lipp, mis tähendab, et see pakub suurepäraseid suplustingimusi ja kvaliteetseid teenuseid, nagu nt:

  • Päästjad
  • dušid
  • riietusruumid
  • Päikesevoodid
  • parkla
  • Bussipeatus

Lisaks oma ilule ja suurepärasele teenindusele on see rand ideaalne lastega puhkamiseks. See on lai ja seal on turvalised alad, mida igaüks saab nautida.

Playa del Inglés (2).min

Veetegevused

Noored ja adrenaliinihuvilised kogunevad Playa del Inglési, et nautida suurepäraseid vabaõhuüritusi. Tänu eredale päikesepaistele, mis valgustab randa suurema osa aastast, saate harrastada teid huvitavaid veespordialasid.

Siin saate surfata lainetel, snorgeldada, joosta rannas ja harrastada Capoeira’t. Rentige e-skootereid, jetisid, purjelaua, purjelaua, purjelaua ja bodyboardingu laudu. Saadaval on ka purjelauasõit, rannavõrkpall ja rannajalgpall.

Nudistide rand

Naturistid leiavad turvalise pelgupaiga, kus nad saavad nautida päikest ja merd, katmata sentimeetritki oma nahast. Nudistide ala on eraldatud. Selles piirkonnas saate päevitada üksildasemas ja rahulikumas õhkkonnas. Tänu nudismivõimalusele on Playa del Inglés LGTB-populatsiooni lemmikrand.

Mereäärne promenaad

Lähedal on hulgaliselt poode, kus on kõik vajalik ranna nautimiseks. Samuti võite külastada erinevaid iiri pubisid, diskosid ja baare, mis ootavad külastajaid.

Nautige maitsvaid toite piirkonna restoranides. Külastage kaubanduskeskusi ja ärge unustage osta suveniire, et võtta koju kaasa käegakatsutavaid mälestusi oma saare külastusest.

Playa del Inglési ümbruse hotellipakkumine on väga täielik. Leiad kõikehõlmavaid hotelle, kortereid ja elamuid, kus pakutakse suurepäraseid teenuseid.

Playa del Inglési ja Maspalomase vahel asub lõbustuspark Holiday World Maspalomas. Suurepärane park, mida saab nautida koos pere ja sõpradega. Lähedal asuvad ka Sioux City ja Aqualand Maspalomas, kaks sensatsioonilist teemaparki igale vanusele.

Nautige oma puhkuse ajal Gran Canarial Playa del Inglésis. Vaadake luiteid, nudistide ala ja pakutavaid veealaseid tegevusi. Maitske piirkonna maitsvat toitu ja nautige unustamatut puhkust. Tuletame teile meelde, et kui soovite selles saareosas puhata, võtke ettevaatusabinõud, sest see on väga rahvarohke piirkond. Te peaksite broneeringud tegema eelnevalt, et leida soovitud kuupäeval kohti.

Rannad aastal Puerto Rico

Saistītie raksti:

Seotud tegevused: