Playa de Montaña de Arena Rand

Playa de Montaña de Arena Rand

Playa de Montaña de Arena je nedotčená a málo známá pláž. Nachází se na jihu ostrova Gran Canaria, a přestože se nachází na této straně ostrova, navštěvuje ji jen málo turistů. Většinu jejích návštěvníků tvoří místní obyvatelé, kteří sem jezdí každý víkend.

Je to divoká a malá pláž s klidnou atmosférou. Vyznačuje se tmavým pískem, mírným větrem a klidnou vodou. Je ideální pro ty, kteří chtějí strávit den na pláži mimo davy lidí. Zveme vás k její návštěvě, abyste si odpočinuli a navázali kontakt s přírodou bez ruchu města a nepříjemných pohledů.

Nudistická pláž

Díky výše uvedeným vlastnostem nabízí tato pláž ideální podmínky pro nudismus. Navštivte pláž Sand Mountain a opalujte se na každém centimetru své kůže. Nechte plavky doma a oddejte se přírodě celou svou bytostí.

Vezměte s sebou na pláž své psy a zaplavte si

Kromě možnosti provozovat nudismus si na tuto pláž můžete vzít i své psy, aby si užívali pláž stejně rádi jako vy.

Kempování

Jedním z nejatraktivnějších aspektů této pláže je, že nabízí možnost kempování a nocování pod jasným měsícem Gran Canarie. Kempování je častější v letních měsících. Pouze v letních měsících přestává být tato pláž klidná a pohodová a stává se místem plným stanů a davového shonu. V jiných obdobích nebo dnech v týdnu však pláž zůstává na samotě a je příjemným útočištěm před městem.

Pokud se rozhodnete v této oblasti stanovat, postavte si stan velmi blízko hory, abyste se při přílivu nedostali do vody.

-Playa de Montaña Arena.min

Služby

Na pláži Sand Mountain nejsou k dispozici služby a vybavení, které byste hledali na městské pláži. Nejsou zde žádné městské služby, plážové bary ani slunečníky, které by vás chránily před sluncem. Jsou tu jen hory, opečený písek a krásné moře. Nenajdete tu ani žádné toalety nebo restaurace, takže si vezměte vlastní jídlo a pití.

Pokud se nechcete vzdát pohodlí, na které jste zvyklí, doporučujeme navštívit pláže Playa del Inglés, San Agustín nebo Maspalomas. Mezitím na vás čeká pláž Playa de Montaña de Arena, která vám nabídne jiný typ rekreace v plném kontaktu s přírodou.

Děti

Tuto pláž nedoporučujeme pro děti. Přístup na pláž předpokládá překonání několika složitých překážek. Na této pláži se také mohou vyskytovat psi, proto se nedoporučuje, aby si zde děti hrály.

Jak se tam dostat

Na pláž Montaña de Arena se dostanete po pobřežní silnici z Pasito Blanco směrem na El Pajar. Odbočte na polní cestu směrem k pláži Las Carpinteras. Doporučujeme zaparkovat v blízkosti silnice, abyste se vyhnuli výmolům v nerovném terénu.

Po opuštění auta se vydejte podél pobřeží a dojdete na pláž Las Carpinteras. Odbočte doleva a asi 10 minut procházejte mezi útesy, abyste našli pláž Montaña de Arena. Doporučujeme nosit pohodlnou obuv a lehkou zátěž, která vám usnadní průchod obtížnými místy.

Dalším způsobem, jak se dostat na pláž Playa de Montaña de Arena, je půjčit si kajak a pádlovat k ní. Je to jedna z nejzábavnějších aktivit, které můžete na pláži provozovat, a mezi návštěvníky je velmi oblíbená. Pokud se rozhodnete pro tuto aktivitu, poznáte další nedotčené zátoky stejné krásy a půvabu.

Zveme vás k návštěvě pláže Playa de montaña de arena během vaší dovolené na Gran Canarii. Přijeďte si užít její křišťálově čistou vodu a divoký styl. Odpojte se od světa a oddejte se klidu moře. Je to dar přírody pro ty, kdo hledají odloučení a divočinu. Můžete si zde dělat, co chcete, jediné, o co vás žádáme, je, abyste neodhazovali odpadky a zanechali pláž takovou, jakou jste ji našli. Nenarušujte prostředí sbíráním kamenů nebo jejich přemisťováním. Musíme se starat o vše, co pláž nabízí, abychom si ji mohli užívat, kdykoli si budeme přát.

Rannad aastal Puerto Rico

Saistītie raksti:

Seotud tegevused: