Avastage Lanzarote parimad rannad: avastage selle võlu!

Avastage Lanzarote parimad rannad: avastage selle võlu!

Guide

Siin on meie nimekiri Lanzarote parimatest randadest, et aidata teil valida, milliseid neist oma järgmisel puhkusel külastada. Leiad erinevaid randu igale maitsele. Tulge koos pere ja lastega, et nautida rahulikku vett linnakeskkonnas koos kõigi teenustega. Kui olete ekstreemspordisõber, leiate metsikud rannad, mis sobivad ideaalselt seiklusteks.
Lanzarote parimad rannad
Vaatamata oma vulkaanilisele päritolule on Lanzarote’il rohkem kuldseid liivarandu kui tumeda liivaga randu. See on vastuolus naabersaarte Fuerteventura ja Tenerife randadega, kus kruusast ja vulkaanilisest kivist rannad on rohkem levinud. Nüüd jätame teile meie reisijuhi Lanzarote randade kohta, mis on turistide seas kõige kõrgema hinnanguga.

Playa de Papagayo rand

"<br See asub Lanzarote lõunaosas ja on üks kuulsamaid saarel. See kuulub Los Ajachesi loodusmälestise hulka. See on tegelikult pikk rand, mis koosneb mitmest kaljudega eraldatud rannajoonest. Seda iseloomustab kaunis kuldne liiv ja kristallselge vesi, mis sobib suurepäraselt snorgeldamiseks ja merepõhja uurimiseks. Ainult peamisel rannal on hea toiduga rannabaar. Ülejäänud lahtede nautimiseks peaksite olema varustatud toiduvarudega. Nudism ja nudism on nendes piirkondades samuti lubatud.

Playa Chica rand

Lanzarote Playa Chica

Tuntud ka kui Pila de La Barrilla, see ulatub 100 meetrile. See asub saare kagurannikul ja on oma väiksusest hoolimata üks populaarsemaid. Tänu avamere ääres asuvatele kaljudele on see kaitstud lainete eest, mis muudab selle ujumiseks ja snorgeldamiseks rahulikuks keskkonnaks.

Famara rand

playa de famara lanzarote

See asub saare looderannikul ja seda toetavad imposantsed kaljud. See on rand neile, kes soovivad nautida merd turismikeskustest eemal. Seda iseloomustab kaunis kuldne liiv, mis on killustikuga tähistatud. See ulatub 6 km pikkuseks, kus on piisavalt ruumi kõigile. See on üks Lanzarote parimaid randu, kus saab harrastada nudismi ja tunda merd igal sentimeetril oma nahal. Tänu karmile tuulele on see surfajate unistuste paradiis. Tulge ja harjutage surfamist, kitesurfingut, purjelauasõitu ja bodyboardingut.

Flamenco Beach

See asub saare lõunaosas. Seda iseloomustab väga hele valge liiv, mis teeb selle erakordselt ilusaks. See ulatub 200 meetrile ja sobib ideaalselt pere ja lastega käimiseks. See on kaitstud lainemurdjatega, nii et leiate rahulikku vett, kus saate ujuda ja rahulikult merd nautida. Võite lamada ja imetleda merd ning päevitada soojal liival või lõõgastuda ja lugeda raamatut palmi all. See on ka ideaalne keskkond snorgeldamiseks ja sukeldumiseks. Siin on parkimisvõimalused, restoranid, päikesevoodid, päikesevarjud, duššid ja tualetid. Promenaadil on ühendus kaupluste, baaride ja restoranidega.

Playa de las Conchas"</p

Kui soovite külastada hästi säilinud puutumatut randa, peaksite siia tulema. Kuid see ei ole kergesti ligipääsetav. Esmalt tuleb sõita praamiga, et jõuda La Graciosa saarekesse. Maale jõudes peate alustama 45-minutilist ülekäiku, et lõpuks paradiisi jõuda. Siit leiate kauni ja loodusliku keskkonna, kus türkiissinine vesi on üle kuldsete liivade, tõeline aare meres. Kuid olge ettevaatlik, päästjad puuduvad ja vesi on sageli ebastabiilne, tekitades tugevaid laineid. See on ideaalne rand paaridele ja nudismiarmastajatele.

White Caleton

Põhjaspool loodusmälestist Volcán de la Corona leiame selle ilusa ranna, kus väga valge liiv ja tumedad kaljud teevad kontrasti. See ulatub 500 meetrile, kus on moodustatud suurepärased looduslikud basseinid rahulikus madalas vees. Nudism on lubatud, kuid on kombineeritud inimestega, kes eelistavad riietuda.

Playa Honda rand

See asub Arrecife lennujaama kõrval. Sageli võib näha turiste, kes vaatavad rannast binoklitega lennukeid. See on ilus rand eemal linnapiirkondadest, et külastajad saaksid seda täielikult nautida. Rannapromenaadil on palju asutusi, kus saab süüa maitsvat kanaari toitu.

Playa de las Mujeres

Lanzarote Beach Playa Mujeres.min

See on üks Lanzarote parimaid randu ja asub looduskaitsealuses Los Ajachesi pargis. See ulatub 500 meetri pikkuse peene kuldse liivaga, mille rahulikud veed sobivad suurepäraselt snorgeldamiseks. See on rand eemal rahvamassist ja seal ei ole rannateenuseid, seega peaksite kaasa võtma kõik, mida vajate mere nautimiseks ja söömiseks. See on ka rand, kus on lubatud nudism.

La Francesa rand

 

See La Graciosa rand koosneb kahest düünide ja vulkaaniliste kaljude poolt kaitstud rannalõigust. Sellel on rahulikud veed, mis sobivad suurepäraselt ujumiseks. Siin on ka ankrupunkt, kuhu saabuvad mitmed paadid koos turistidega, et veeta päev. Caleta de Sebost pääseb sinna jalgsi mööda jalgteed, mille läbimine võtab aega 45 minutit.

Los Pocillose rand

PuertoDelCarmen-Playa Pocillos

Selle ranna liiv on pisut omapärane, kummalise kollase tooniga, kuid sama ilusa ja atraktiivne kui naaberrannad. Sellel on sinise lipu tunnustus tänu oma sinisele ja madalale veele, mis on suplemiseks ideaalne. Sellel on ka suurepärased rannateenused, mistõttu on see nii populaarne. Mööda promenaadi leiate restorane, baare ja kauplusi.

Jablillo rand

 

 

See asub saare idaosas ja on veel üks valge liivaga rand, mis on tumedate kaljudega tähistatud. See ulatub 350 meetrile ja on üks parimaid randu Lanzarotel, kuhu minna kogu perega. Üks selle kaljude eeliseid on see, et need kaitsevad seda lainete eest, luues madalad laguunid ujujatele ja algaja sukeldujatele. Rannale on omistatud sinine lipp vee kvaliteedi ja pakutavate teenuste (lamamistoolid ja päikesevarjud, vetelpäästjad, duššid ja tualetid) eest. Rannapromenaad ühendab seda restoranide, baaride ja kauplustega.

Playa del Charco de los Clicos

 

Selles looduslikus kohas valitseb vulkaaniline maastik. See koosneb tumedast liivast, mis vastandub kaljude punasele värvile. Lisaks sellele säilitab see vetikate tõttu kummalise rohelise laguuni. See ei ole turistide lemmik ujumisrand, kuid see on siiski lummav maastik, mida tasub külastada ja pildile jäädvustada.

Playa del Reducto

Arrecife’is asuv saar koosneb valgetest liivadest ja sinisest merest, mis õrnalt õõtsudes rannikut ümbritseb. Tänu avamere ääres asuvatele riffidele on seal vähe lainetust, mis muudab selle suurepäraseks looduslikuks ja lastele ohutuks ujumisalaks. Rannapromenaadil on mitu baari ja restorani, kus saate nautida kanaari maitseid nii päeval kui ka öösel.

Oleme loetlenud Lanzarote parimad rannad ujumiseks ja mere nautimiseks. Nagu näete, pakuvad selle suurepärase saare rannikud tõelist paradiisi, kus on täiuslikud rannad ja hea ilm. Oodatud on kõik, nii suvepuhkusel olevad pered, uusi kogemusi otsivad seiklejad kui ka nudistid, kes soovivad merd häbenemata nautida. Me tuletame teile meelde, et nautige loodust seda häirimata ja jäätmeid jätmata.

Rannad aastal Lanzarote

Saistītie raksti: