Gran Canaria parimad rannad: avastage nende võlu!

Gran Canaria parimad rannad: avastage nende võlu!

Guide

Selles postituses tutvustame teile Gran Canaria parimad rannad unustamatuks puhkuseks. See suurepärane saar ootab teid oma enam kui 236 km pikkuse rannajoonega, mis on täis paradiislikke randu ja lahedaid. Leiad erinevaid võimalusi igale maitsele. Lõunas ja idas leiate kuldse või tumeda liivaga rannad hotellivööndi lähedalt. Lääne pool on kivised ja metsikud rannad eemal linnamürast, mis on ideaalsed neile, kes otsivad looduslikku keskkonda.

Top parimad rannad Gran Canarial

Selle juhendi abil saate tutvuda Gran Canaria rannapakkumisega, et saaksite valida, milliseid rannad külastate vastavalt oma eelistustele. Nautige Gran Canaria suurepärase kliimaga ja kasutage võimalust harrastada veespordialasid, lõõgastuda, päevitada ja ujuda Atlandi ookeani rahulikes vetes. Paljudele neist randadest on omistatud sinine lipp, mis tähistab suplemiseks sobivaid veekogusid ja suurepäraseid rannateenuseid.

Puerto Rico

SP-GC-puertorico-strand

Selle nimi meenutab meile Kariibi mere ja troopika randasid ning see sobib väga hästi, sest see kaunis rand on Kariibi mere randadega sarnaste omadustega. See asub Gran Canaria edelaosas ja on kuulus oma päikesepaiste poolest enamiku aastast, kristallselge ja rahulikku vee, valge liiva ja kaunite palmide poolest. See on brittide seas üks populaarsemaid randu tänu oma teenuste kvaliteedile ning restoranide, baaride ja poodide lähedusele.

Amadores Beach

Playa de Amadores - panoramio
See on üks Gran Canaria parimatest pererannadest, mis on kuulus oma valge liiva ja kristallselge vee poolest. Tulge koos lastega nautima selle rahulikku vett ja mahedat kliimat. Siin on päikesevoodid, päikesevarjud ja vetelpäästjad. See asub Puerto Rico suurepärase ranna kõrval ning suure hulga restoranide ja asutuste kõrval, mis pakuvad puhkajatele rõõmu. See kujundati kunstlikult, et rahuldada suurt nõudlust naaberpiirkonna Puerto Rico poolt. Siiski on see endiselt väga rahvarohke, nii et see ei ole parim valik, kui soovite rahvarohkusest eemale pääseda.

Anfi del Mar

Anfi Del Mar - panoramio (1)
See on suurepärane kunstlik rand, mis on väga atraktiivne nii turistidele kui ka kohalikele. Seda peetakse üheks Gran Canaria kaunimaks rannaks, kus on kuldne liiv ja meeldiv meretuul. See sobib ideaalselt lastega külastamiseks, sest seal on rahulik ja madal vesi. Siin on võimalik laenutada lamamistoolid ja päikesevarjud. Võite rentida ka jetisid, et sõita üle Atlandi ookeani sooja vee.

Mogani rannik

Puerto de Mogán, May 2018 -02
See asub Puerto de Mogáni jahisadama kõrval. See on väike ja väga vaikne rand, mis on ideaalne jalutuskäiguks ja meretuule nautimiseks. See on oma rahulikkuse ja peresõbraliku atmosfääri tõttu Gran Canaria parimate randade nimekirjas. Sadamast väljuvad mitmed laevad, et uurida rannikut, ning sealt saab ka naabersaarele Tenerifele sõita. Playa de Mogánit külastades peaksite jalutama ka läbi küla, mille kaunid tänavad ja rõdud on täis mitmevärvilisi lilli.

Playa del Inglés

"Playa

See on Gran Canaria kõige populaarsem rand noorte ja ööelu austajate seas. See asub saare lõunaosas ja ulatub peaaegu 3 km pikkuse ilusa rannajooneni. See on sinise lipuga rand ja naturism on lubatud, et tunda end looduse ja merega ühes. See pakub ka perekeskkonda, kus on kaitstud alad, kus lapsed saavad rahulikult mängida. Leiad surfajad, kes mängivad lainetega ja sportlased, kes harrastavad oma spordiala. See on lähedal hotellidele, baaridele ja restoranidele. Samuti on jalutuskäigu kaugusel mõned Gran Canaria parimad ööklubid, kus on hea muusika ja suurepärane ööelu.

San Agustín

SP-GC-sanagustin-strand
See on ilus rand saare lõunaosas, kus on lõõgastav atmosfäär. See ulatub 600 meetrile ning pakub kuldset liiva ja rahulikku vett, mis sobib ideaalselt ujumiseks. See on rahu ja lõõgastust otsivate inimeste lemmik. Liival saab puhata ja päevitada, et unustada maailm ja oma mured. See on ka üks saare suurimaid taliteraapiakeskusi. Pidage meeles, et see teraapia kasutab ära mere ressursse, et lõõgastuda ja uuendada oma energiat.

Maspalomase rand

Gran Canaria parimad rannad: avastage nende võlu!

Maspalomase maastik on väga eriline, kuldsete luidetega, mis meenutavad Sahara kõrbe. Külastajad võtavad aega, et jalutada luidete vahel, tunda liiva oma jalas ja mängida säravas rannikupäikeses. See on üks Gran Canaria parimaid randu, kuhu kõik on teretulnud, ühel pool on pered lastega, kes mängivad rõõmsalt rannas, ning eraldatumates kohtades kogunevad nudistid, geid ja nudistid, et vabalt merd nautida. See asub kohe Playa del Inglési kõrval, millest seda eraldab Punta de Maspalomas.

Playa de Las Nievesi rand

PuertodelasNieves
See asub Gran Canaria põhjaosas Las Nievesi sadama kõrval Agaetes. Selle veed on rahulikud ja ilma tugevate laineteta, mistõttu on need ideaalsed ujumiseks. Sellele on omistatud sinine lipp. Selles rannas ei leia te peent liiva, vaid Kanaari saarte vulkaanilistele randadele iseloomulikke kive. Ranna lähedal on 3 uskumatut looduslikku basseini, mille vesi on rahulik ja mis sobivad suurepäraselt ujumiseks ja snorgeldamiseks.

Las Canterase rannad

Playa de Las Canteras D81 4938 (25662255018)
See on linnarand, mis asub saare pealinnas Las Palmas de Gran Canarias. Seda peetakse üheks parimaks rannaks Kanaari saartel. See ulatub 3 km pikkuse kuldse liivaga, mida supleb türkiissinine vesi. See pakub kõiki teenuseid, mida vajate lõõgastumiseks ja mere nautimiseks. Kuna see asub linnale väga lähedal, saate kiiresti ligipääsu vaba aja veetmise ja restoranide juurde. See on ka üks Gran Canaria parimaid randu surfamiseks, sukeldumiseks ja snorgeldamiseks.

North Sardina Beach

See asub Galdari vallas Gran Canaria põhjaosas. See pakub suurepärast keskkonda sukeldumiseks ja merepõhja uurimiseks. Sellele on omistatud sinise lipu tunnustus. See on populaarne ka kalurite seas, kes kasutavad ära piirkonna sardiinide rohkust, et neid püüda ja viia lähedalasuvatesse restoranidesse. Te ei saa jätta kasutamata võimalust nautida head sardiinirooga, mille taustaks on meri.

Kutsume teid oma järgmisel puhkusel avastama Gran Canaria parimaid randu. Sellel suurepärasel saarel leiate ideaalse võimaluse igale maitsele. Mis iganes on teie eelistus, Gran Canarial on seda kõike.

Rannad aastal Gran Kanaaria

Saistītie raksti: