Parimad parimad rannad Tenerife lõunaosas

Parimad parimad rannad Tenerife lõunaosas

Guide

Tenerife lõunaosa randades on kõik, mida vajate suurejoonelise merepäeva veetmiseks. Saare lõunarannikut on õnnistatud suure ilu paradiislike randadega ja kõigi suplejatele mõeldud teenustega. Nautige kauneid kuldseid liivarandu ja türkiissinist vett.

Top parimad rannad Tenerife lõunaosas

Tenerife lõunaosas asuvad saare tuntuimad turismikuurordid, kus on suur valik hotelle ja mitmesuguseid vaba aja veetmise võimalusi. Rannadesse pääseb hotellist jalgsi või jalgrattaga mereäärse promenaadi kaudu. Kasutage oma külastust, et teha paadiretki ja harrastada erinevaid veespordialasid. Enamik Tenerife lõunaosa randadest on saanud sinise lipu, mis näitab, et neis on suplemiseks sobiv vesi ja kõik vajalikud teenused suplejatele.

El Duque rand

Playa del Duque selge sinine läbipaistev vesi

See on särav kuldse liiva ja kristallilise veega rand, mille ilu meenutab Kariibi mere randu. See asub Costa Adejes ja sellele on omistatud sinine lipp. Tänu oma rahulikule veele sobib see kogu perele ja on üks enim külastatud randadest Tenerife lõunaosas. Sealt pääseb promenaadile, kust saab imetleda mere ilu, teha lõõgastavaid jalutuskäike ning pääseda restoranidesse, baaridesse ja poodidesse. Ranna lähedal on tasuta parkimine. Öeldakse, et see on Tenerife parim rand, sest siin pakutakse kõiki teenuseid ja see asub ka eksklusiivse piirkonna lähedal, kus asuvad 5-tärnihotellid, elegantsed restoranid ja tuntud kaubamärgiga kauplused.

Playa La Pinta

See on väike rand Costa Adejes, mis külgneb Puerto Coloni suure sadamaga. Vaatamata oma väiksusele võtab see aastaringselt vastu turiste, keda paelub selle headus ja hea kliima. Lisaks liiva ja mere nautimisele saab siin teha paadiretki, näha vaalasid nende loomulikus elupaigas ja nautida erinevaid veespordialasid. Mereäärsel promenaadil on juurdepääs restoranidele ja kauplustele, kust saate osta kõike, mida vajate.

La Troya rand

Playa Troya - Costa Adeje Beach (5)

See on ilus rand Playa de las Américas, kus on palju suplejaid, eriti kõrghooajal. See pakub kõiki rannateenuseid. Sellel on lainemurdja, mis kaitseb seda tugevate lainete eest, pakkudes rahulikku vett, mis on ideaalne lastega külastamiseks. Selle asukoht Las Américase lähedal annab teile lihtsa juurdepääsu piirkonna baaridele ja restoranidele. Õhtuti algab peoõhkkond ja ööelu armastajad kogunevad, et külastada Tenerife parimaid ööklubisid.

El Camisóni rand

Playa del Camison - Playa de las Americas

See on Saharast toodud kuldsete liivadega soe rand, mis taastab Kariibi mere randade ilu. See asub Playa de las Americase kompleksis ja pakub kristallselget vett koos madalate lainetega, mida saab nautida kogu pere. Seda ümbritsevad palmid, mis pakuvad head varju, et puhata, nautida piknikku ja nautida kaunist merevaadet. Rannas on restoran, kus saab süüa ja nautida värskendavaid jooke. Ranna vahetus läheduses on ka lihtne juurdepääs teistele restoranidele ja kauplustele. Rannas on päikesevoodid, päikesevarjud, tualetid, dušid, jalavannid, vetelpäästjad ja tasuta parkimine.

Las Vistas Beach

Parimad parimad rannad Tenerife lõunaosas

See on väike rand Los Cristianoses, mis on väga populaarne oma ilu ja suurepärase teeninduse poolest. See hakkas turiste ligi meelitama 1960. aastatel koos Tenerifel tol ajal puhkenud turismibuumiga. See on väga lähedal restoranidele, kohvikutele ja baaridele, kus pakutakse saare parimaid tüüpilisi toite. Samuti on see üks Tenerife lõunaosa täiuslikke randu, kuhu saab minna koos pere ja lastega, sest seal on õrnad lained. Nautige päev koos perega, kus lapsed mängivad muretult.

El Médano rand

ES7020049 Tenerife Montaña Roja, playa de El Médano

See on üks populaarsemaid randu Tenerife lõunaosas, mis sobib ideaalselt liival lamamiseks, puhkamiseks ja lainete lainetuse imetlemiseks. See asub Granadilla de Abona vallas ja on surfajate lemmik, kes leiavad selle spordiala jaoks ideaalsed ilmastikutingimused. Mööda promenaadi saate nautida rannikuäärset maastikku ning pääseda erinevatesse poodidesse ja restoranidesse, kus pakutakse rahvusvahelist ja kohalikku toitu.

La Tejita rand

Tejita beach next to el medano tenerife south

Seda kaitseb Montaña Roja vulkaaniline koonus. Tegemist on nudistirannaga, mis ulatub 1 km pikkuseks. Mis puutub veespordialadesse, siis pakub see suurepäraseid tingimusi surfamiseks, purjelauasõiduks ja lohepurskamiseks.

Fañabé rand

playa fañabe tenerife south tenerife

See asub Adejes ja on ilus kuldne liivarand. See ulatub 600 meetri pikkuseks ja on üks saare lõunaosa kõige külastatavamaid randu. See pakub meeldivat, suvist atmosfääri, mida turistid väga hindavad, samuti on seal suurepärane vee kvaliteet, mis on puhas ja sobib suplemiseks. Rannale on omistatud sinine lipp, kus on olemas lamamistoolid, päikesevarjud ja duššid ning kus saab harrastada erinevaid veespordialasid. Öösel on muusika sisse lülitatud ja turistid kogunevad nautima Tenerife ööelu. See asub promenaadi kõrval, mille kaudu pääseb restoranidesse, baaridesse ja kauplustesse. Hotellil on privaatne parkimisala väga lähedal rannale ja teine tasuta parkimisala hotelliala kõrval.

Torviscas Beach

Aerial view of Playa de Torviscas beach in Costa Adeje on Tenerife, Spain (48225530037)

Tegemist on väikese, vaid 300 meetri pikkuse rannaga, mis asub kohe Playa de Fañabé kõrval. Tänu oma vähesele tuulele ja rahulikule veele sobib see ideaalselt kogu perele nautimiseks. Seal on jalavannid ja tualetid. Ranna lähedal on ka juurdepääs restoranidele ja parkimisaladele.

Tuletame teile meelde, et Tenerife lõunaosa rannad on saare kõige tihedama liiklusega, seega peaksite võtma ettevaatusabinõusid. Kõrghooajal on need tavaliselt turiste täis, nii et parkimiskohta on raske leida. Samuti peaksite broneerima majutuse ja tegevused aegsasti ette, et tagada vabade kohtade leidmine soovitud kuupäeval.