Tenerife põhjaosa parimad rannad: avastage nende võlusid

Tenerife põhjaosa parimad rannad: avastage nende võlusid

Guide

Tenerife põhjaosa rannad pakuvad täiuslikku segu loodusest ja vaba aja veetmisest. Neid iseloomustavad tumedad liivad, mis on vulkaanilise tegevuse tulemus. Nad pakuvad kristallselget vett ja meeldivat atmosfääri, et nautida merd ja veeta puhkuse ajal meeldivaid hetki.

Tundke Tenerife põhjaosa parimad rannad

Kuigi lõunapoolsed rannad on turistide seas kõige populaarsemad, leiad ka Tenerife põhjaosas kauneid rannikuid kristallselge vee ja lummavate maastike poolest. Mõned neist randadest on saanud sinise lipu, mis tähendab, et nende vesi on suurepärase sanitaarkvaliteediga ja et neis on ka kõik teenused, nagu päikesevarjud, lamamistoolid, vetelpäästjad ja vetelpäästepunktid.

Garden Beach

Puerto de la Cruz. Tenerife. Hispaania eue56

See asub Puerto de la Cruzi linnas ja on kunstniku poolt retušeeritud rand. Seda ümbritsevad kaunid aiad, mille värvilised lilled suurendavad selle ilu. Selle kujundus on César Manrique’i meelest, kes püüdis luua atraktiivse rannikuala. See asub promenaadi lähedal, kust saab nautida kauneid vaateid merele. Lähedal asub kuulus Loro Parque, tänu millele on rand saanud turistide seas rohkem tuntust. Sellele on omistatud sinine lipp.

El Benijo rand

playa benijo tenerife

Tegemist on särava metsiku rannaga, mis asub Anaga maapiirkonna pargis. Seda iseloomustab tume liiv ja kruusa olemasolu. Seda ei kasuta palju suplejaid, seega sobib see ideaalselt, et nautida merd eemal rahvamassist. Tegemist on nudistirannaga, kus saab kontakti loodusega ja tunda end vabalt, ilma linna moraalinõuandlusteta. Pidage meeles, et kuna tegemist on loodusliku rannaga, siis puuduvad rannateenused, seega peaksite kaasa võtma selle, mida päeva veetmiseks vajate. See on üks Tenerife põhjaosa randadest, kus tehakse kõige rohkem fotosid. Kui tõusu ja mõõna langevad, ilmuvad must liiv ja ojad, mis loovad ilusa rannikumaastiku. Lisaks on selle ranna päikeseloojangud kaunid, taevas on riietatud erinevatesse toonidesse, mida fotograafid oskavad väga hästi jäädvustada, et saavutada unistuste pilte.

Las Teresitas Beach

playa de las teresitas - santa cruz de tenerife

See on üks Tenerife põhjaosa tuntumaid randu, mis asub Santa Cruz de Tenerife lähedal. Nautige selle kuldset liiva ja kauneid palmipuid, millel on hea varju lamada ja lõõgastuda.  See ulatub 1300 meetri ulatuses kaunist rannajoont, mida külastajad saavad vabalt nautida. Sellel on lainemurdja, mis kaitseb seda tugevate lainete eest, nii et saate nautida rahulikku vett, mis sobib ideaalselt ka lastele. Seal on tualetid, duššid, turvateenused ja lasteala. Samuti on teil lihtne juurdepääs linna baaridele ja restoranidele, kus pakutakse head toitu ja värskendavaid jooke.

El Bollullo rand

beach-el-bollullo

See asub La Orotava vallas ja on üks enim külastatavaid randu turistide poolt Tenerife põhjaosas. Tegemist on puutumatu vulkaanilise liivaga rannaga, mis ulatub 200 meetri ulatuses, mis jaguneb rannaks ja väikeseks lahesopiks. See pakub kristallselget vett koos tugevate lainetega, mis sobivad ideaalselt surfamiseks. Pakutavate teenuste hulgas võib mainida päikesevoodid, päikesevarjud, rannabaarid ja parkimisala ranna lähedal.

Teno Beach

See on väike 30 meetri pikkune puutumatu rand, mis asub Teno tipus Buenavista del Norte vallas. Siit saab näha Los Gigantese uskumatuid kaljusid ja avamerd kogu oma hiilguses. Mere värvus selles piirkonnas on intensiivne sinine, mis teeb selle turistidele väga meeldivaks. Siin on lainemurdja, mis kaitseb seda tugevate lainete eest, nii et leiate rahulikku vett, et nautida merd rahulikult ja vaikselt. Siin ei pakuta rannateenuseid, nii et peaksite olema valmis kõigega, mida vajate. Lähedal on Punta de Teno tuletorn, vaatepunkt ja treppide ala, kust saab vette hüpata, et veel rohkem lõbutseda.

Playa de los Roques

Selle nimi tuleneb kaldal olevatest kaljudest, mis meenutavad saare vulkaanilist päritolu. Kui tõusu ja mõõna on madalal, võib näha tumedat liivakallast ja palju laugusid. Kuigi sinna saab sõita autoga, külastavad seda rohkem matkajad, kes jõuavad sinna pärast umbes 5 km pikkuse “Sendero del Agua” (veetee) nime all tuntud marsruudi läbimist.

Tenerife põhjaosa rannad on erilise iluga, mida iseloomustavad nende tume liiv, ojad ja kaljud. Meenutame teile, et kui meri ei ole rahulik, siis supelge ettevaatlikult, sest vesi lokkab jõuga ja võib pahaaimamatuid suplejaid üllatada.