Map of Tenerife, Canary Islands. Vector elevation map of island. Generated conceptual surface relief map. Detailed geographic elegant landscape scheme. Topographic outline poster.

Tenerife, saar, millel on kõik olemas

Tenerife ootab teid, et pakkuda teile erinevaid elamusi ja suurepäraseid kogemusi. See on Hispaania Kanaari saarestiku suurim saar ja paljude turistide lemmikpaik. Tenerife peamised turismikeskused asuvad saare lõunaosas. Sellel on kaks suurt lennujaama, mis ühendavad seda mandri ja muu maailmaga.

Tenerife on ideaalne puhkuse sihtkoht. Siin on mõned omadused, mis muudavad selle nii atraktiivseks turistidele kogu maailmast, eriti Ühendkuningriigist, Hispaaniast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Madalmaadest ja Iirimaalt.

Suvine ilm enamiku aastastPlaya Troya - Costa Adeje Beach (11)

Tenerife on üks Euroopa sihtkohtadest, kus on kõige rohkem päikesepaistelisi päevi aastas ilma väga järskude aastaaegade vaheldumisteta. Keskmine temperatuur on aastaringselt 23º Celsiuse. Unustage talvine külm, jalutage suvistes riietes ja sandaalides särava päikese käes.

Seetõttu võtab see turistid vastu aastaringselt. Detsembris, jaanuaris ja veebruaris külma eest põgenevad eurooplased on sel hooajal kõige sagedasemad külastajad. Maist oktoobrini jätkub hea ilm ning majutuse ja teenuste hinnad on head.

Tenerife päikesepaistelised rannadplaya de las teresitas - santa cruz de tenerife

Lõõgastuge liival, kui vaatate, kuidas rahulik meri taandub horisondile. Kuldse liiva ja rahuliku veega rannad asuvad linnakeskuste lähedal. Vulkaanilise tegevuse tulemusel tekkinud tumeda liivaga randadel on samuti ainulaadne võlu, pakkudes samasuguseid võimalusi mere ja veespordi nautimiseks.

Kutsume teid külastama El Médano, Playa de Las Américas, Los Cristianos, Camisóni rand, Fañabé, Torviscas ja El Duque. Need rannad asuvad promenaadi lähedal, mis ühendab kauplusi, hotelle ja restorane. Kõige populaarsemad vulkaanilise liivaga rannad on Playa Jardín, mida ümbritsevad lilled, Los Guíos, Playa de Benijo ja Bollullo. Enne Tenerife randade külastamist tuleks võtta hea nõu, et saada teada nende asukoht, teenuste kättesaadavus ja suplusvee kvaliteet.

El Teide ja selle vulkaaniline maastikbussiekskursioonid costa adeje

Ronige Hispaania kõrgeima tipu, muljetavaldava Teide mäe tippu. Tegemist on iidse vulkaaniga, mis tõuseb üle 3700 meetri ja on maailma kolmandal kohal. Selle tipust on võimalik näha kogu Tenerife saart ja Kanaari saarestiku naabersaari. See on osa Teide rahvuspargist, mis omakorda kuulutati maailma looduspärandi nimistusse, et säilitada selle bioloogilist mitmekesisust ja lummavaid maastikke.

Mäed, orud ja kaljudAnaga Tenerife

Lisaks Teide rahvuspargile on Tenerifel erinevaid taimestikurikkaid piirkondi üle orgude ja mägede. Macizo de Anaga on saare kirdeosas asuv mägine piirkond, mis on kuulutatud biosfääri kaitsealaks, sest seal elab kõige rohkem endeemilisi liike Hispaanias. Samuti peaksite külastama Teno maastikuparki, mis on endiselt puutumata ja kus elavad paljud liigid.

Need looduslikud ümbruskonnad on ka baasiks mõnele maapiirkonnale, mis elab keskkonnaga harmoonias, töötades põllumajanduses ja loomakasvatuses. Üks neist küladest on Masca, üks Tenerife kaunimaid külasid. Teine küla, mida peaksite külastama, on Taganana Anaga maaelu pargis, mis asub põhjas ja mida ümbritsevad kaunid rannad. Broneerige ekskursioon, et tutvuda nende ja teiste Tenerife kohtadega, mis jätavad teid vaimustusse.

Los Gigantese kaljudPlaya los gigantes tenerife

See on üks Tenerife silmatorkavamaid loodusnähtusi. Hiiglaste kaljud asuvad Teno Rural Parkis. Need on kolossaalsed vulkaanilisest kivist seinad, mis kerkivad rannikust üles. Neid saab näha nii õhust, veest, rannast kui ka erinevate vaatepunktide kaudu. Neil on oma rand, mida tuntakse Playa de los Guíos’e nime all, tumeda liivaga ja kõigi suplejatele mõeldud teenustega.

Linnad ja linnad täis ajalugu

Avastage Tenerife ajalugu selle kivi- ja muldkeha küladest. Külastage saare erinevaid ajaloolisi keskusi, mis säilitavad veel palju möödunud ajastute kunsti, religiooni ja kultuuri.

Külastage San Cristóbal de La Lagunat, koloniaalstiilis eeskujulikku linna. See kuulutati maailmapärandi nimistusse, sest seal on säilinud peaaegu muutmata sama planeering nagu 15. sajandil. Icod de los Vinos on teine võluv linn, kus lisaks oma kultuurilisele rikkusele kasvab ka maailma kõige kauem elanud draakonipuu, mida tuntakse Drago Milenario nime all.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Garachico on veel üks küla, millel on oma ajalugu, mis ootab teid tänapäeval oma vanas stiilis, mis meenutab 18. sajandi elu. Kuid me ei saa unustada ka pealinna Santa Cruz de Tenerife’i, kus kaasaegne stiil on kombineeritud koloniaalarhitektuuriga.

visit Garachico Tenerife

Karnevalid täis rõõmu ja värvi

Tenerife Carnival (6)

Kas teadsite, et Tenerife karneval omab suurt tähtsust kogu maailmas? See on oma suurejoonelisuse ja pidustuste rõõmsameelsuse tõttu kuulutatud rahvusvahelise turismihuvi pakkuvaks festivaliks. Tulge ja külastage üht maailma parimat karnevali, mille ettevalmistamine võtab terve aasta aega. Unustage oma mured ja väsimus, nautige saare suurimat festivali muusika, tantsude ja rohkete värvidega tänavatel.

Tenerife gastronoomia ja veinid

viinapuude degusteerimine tenerfe (3)

Leiad laias valikus roogasid ja palju maitseid, kohalikke ja imporditud koostisosi. Nautige maitsvat liha, värsket kala, juustu ja erinevaid magustoite. “Guachinches” on tagasihoidlikud asutused, kus saate nautida piirkonna populaarseid roogasid. Külastage ka luksuslikke restorane, millest mõned on Michelini tärnidega.

Eraldi tahaksime mainida Tenerife veine, mis on valmistatud armastusega, hoolikate meetodite ja valitud puuviljadega. Räägitakse, et William Shakespeare’i inspireerisid nende maitsed ja ta mainis neid isegi oma näidendites. Broneerige giidiga ekskursioonid, et tutvuda veinitootmisega lähedalt ja isiklikult, õppida veinivalmistamise protsessi ja nautida mõnusat veiniproovimist.

Erakordsed majutuspakkumised

Tenerife pakub eksklusiivseid ja tagasihoidlikumaid kohti, kus on olemas kõik, mida vajate, et puhata ja laadida akusid järgmiseks päevaks. Leiad erinevaid võimalusi igale maitsele. Valige hotellide, kuurortide, korterite, puhkemajade ja isegi telkimisplatside vahel, et loodusega ühendust saada.

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Soovitatavamad tegevused, et nautida oma puhkust Tenerifel

Tegevuste nimekiri, mida Tenerifel puhkusel nautida, on lõputu, nii et igavleda poleks võimalik. Siin on parimad vaba aja veetmise ja lõbusad tegevused, mida saarel pakkuda on.

Valade ja delfiinide vaatlemine nende loomulikus elupaigas

Tenerife, saar, millel on kõik olemas

Tenerife on üks väheseid kohti maailmas, kus me võime näha delfiine ja vaalu ranniku lähedal. Tenerife ja La Gomera saare vahelised veed on erinevate liikide, näiteks pudelidelfiinide ja lootsidelfiinide kaitseala. See mereosa on ka osa teiste liikide, nagu siirdekalade, lootsivalaste, harilike delfiinide ja isegi vaalade rändeteest. Selle vaatemängu nautimiseks peate rentima paadi, saate teha pilte ja jäädvustada neid.

Külastage teemaparke

Siam Park, veekeskus Tenerife South

Nautige suurejoonelisi parke täis lõbu, etendusi ja atraktsioone lastele ja täiskasvanutele. Džunglipark ootab teid paljude loomade, taimede ja linnunäitustega. Teine kohustuslik vaatamisväärsus on Loro Parque suure loomaaia ja erinevate tegevustega.

Loro Parque Tenerife koos transpordiga

Teisalt saab lõbutseda Tenerife fantastilistes veeparkides. Üks külastajate lemmikuid on Siam Park oma suuruse ja ekstreemsete atraktsioonide poolest. Samuti peaksite varuma ühe päeva, et külastada Aqualandit oma suurepäraste basseinide ja liumägedega.

Ujumine ja veesport

sukeldumine tenerife lõunaosas

Ujuge koos värviliste kaladega vulkaanilistest kivimitest koosneval merepõhjal ja avastage merepõhja saladusi. Võta osa adrenaliinirikkast veespordist, nagu surfamine, jetisuusatamine, kajakisõit ja snorgeldamine.

Katsuge taevakeha

Sunset & Star Observation in Tenerife (1)

Teide mägi pakub suurepäraseid tingimusi tähtede vaatlemiseks. Selle tipu lähedal asub Teide observatoorium, mis on pühendatud päikesevaatlustele ja robootilisele astronoomiale ning millel on suur hulk päikese- ja ööteleskoope. Sealt saab näha kuud koos selle kraatritega ja öist taevast koos miljonite tähtedega.

Star Gazing Fuerteventura.min (2)

Jalutuskäik ja jalgrattasõit

Private Trekking Teide with Permision (3)

Nautige lopsakate maastike ilu, saart kaunistavat kaunist taimestikku ja meeldivaid loodushääli. Jalutage fantastiliste vaadetega sümboolsete radade vahel. Siit leiad erinevaid marsruute läbi kuristike ja vihmametsade, millest kõige populaarsemad on Teide rahvuspargis kulgevad marsruudid. Saate sõita ka jalgrattaga läbi saare metsamaastike. Paljud jalgratturid kogu maailmast valivad Tenerife oma treeningpaigaks.

Mängige golfi

golf mängimine tenerife

Tenerife on tuntud kui paradiis golfisõprade jaoks. Seal on mitu golfiväljakut, mille on kujundanud professionaalid. Võtke oma svingi Teide ja imposantse Atlandi ookeani kaunite vaadete kõrval.golf tenerife

Keskused ja palju poode

tenerife-shopping.min.min

Saare sisemuses on palju kohti, kus saab juua, süüa maitsvat toitu restoranides ja terrassidel, kust avaneb vaade merele. Samuti leiate palju poode, kust saate osta riideid ja suveniire koju kaasa võtta.

Nagu näete, on Tenerife ideaalne puhkusepaik. Ühendage end loodusega, nautige merd ja jalutage läbi loodusmaastike ja koloniaalkaunite linnade. Lahkuge oma kohustustest ja tulge nautima kõike seda, mida Tenerifel pakkuda on.

Locations: