day trips in costa adeje

Informatsioon turistidele Costa Adeje kohta, täielik juhend

Costa Adeje on üks tähtsamaid turismisihtkohti Tenerifel, mis on kuulus oma randade, erinevate vaba aja veetmise võimaluste ja hea kliima poolest. Costa Adeje on rohkem kui 300 päikesepaistelise päevaga aastas ideaalne koht veespordi harrastamiseks, päevitamiseks ning mere ja ranna nautimiseks. Selles Tenerife linnaosas on kaasaegne hotellipakkumine ja palju kaubanduskeskusi. Seal on palju rahvusvaheliste kaubamärkide poode, kus valitseb glamuur ja hea maitse.

See linn asub Tenerife lõunaosas, piirkonnas, kus on saare ja isegi Kanaari saarestiku parimad rannad. Siin on kõik, mida vajate unistuste puhkuseks. Uurige allpool, mida saate Costa Adejes teha.

Rõõmsaid päevi selle lopsakates randades

Costa Adejes on 25 kilomeetrit rannajoont, mis on täis fantastilisi lahtesid ja randu. Enamik neist on ühendatud promenaadiga, mis viib erinevate poodide ja restoranideni.

Mõned on tumeda liivaga, kus on palju vaikseid lahtesid ja teised on kuldse liivaga, Costa Adeje rannad on lummavad. Siin on mõned kõige populaarsemad, mida ei tohi oma puhkuse ajal vahele jätta.

Playa de Troya rand

Playa Troya - Costa Adeje Beach (5)

See jaguneb Troya I ja II rannaks, olles Costa Adeje turismikeskuse vanim. Seda iseloomustab tume liiv ja mitmesugused teenused suurepärase päeva veetmiseks. Rannapromenaadi ühendab palju poode ja restorane külastajate mugavuse tagamiseks. Seal on ka turismibüroo, kus saab nõu kõige kohta, mida Costa Adeje pakub.

Fañabé rand

Playa de Fañabe

See on kuldse liivaga rand, rahuliku veega ja mitmete veespordialadega. See on ideaalne kogu perega minekuks tänu oma rahulikule veele. See pakub kõiki vajalikke teenuseid suplejatele, samuti on seal palju rannabareid ning juurdepääs restoranidele, baaridele ja kauplustele. Sellel on mugav promenaad, mis omakorda pakub kauneid vaateid Atlandi ookeanile.

Torviscas Beach

playa fañabe tenerife south tenerife

See asub Fañabé ranna kõrval. Sellel on kõik võimalused suplejatele ja seetõttu on see väga populaarne. See on tumeda liiva ja rahuliku veega rand, mis sobib ideaalselt lastele. See asub linnakompleksi kõrval, kus on palju restorane ja kauplusi.

Playa del Duque rand

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Tegemist on särava valge liivarannaga ja kristallselge veega eksklusiivses asukohas Costa Adejes. Nautige merd väärikas atmosfääris. Playa del Duque on ümbritsetud tippkvaliteediga äriruumidega.

Puerto Colón

Puerto Colon, Costa Adeje peamine sadam, kus saab teha paadisõitu

See on suur jahisadam koos samanimelise rannaga. See pakub võimalust harrastada veespordialasid ja siit saab mitmete paatidega merereisile minna. Jahtklubis saate nautida lummavaid päikeseloojanguid ja kauneid vaateid rannale.  Puerto Coloni promenaadilt pääseb erinevate hotellide, restoranide, baaride ja pubide juurde, kus saab mõnusalt aega veeta.

Puerto Coloni rand on fantastiline, meeldiva atmosfääri ja vaadetega mägedele. See pakub kõiki teenuseid suplejatele, nagu lamamistoolid, vetelpäästjad, restoranid ja kohvikud.

Vaadake vaalu ja delfiine nende loomulikus elupaigas

Informatsioon turistidele Costa Adeje kohta, täielik juhend

Delfiinide ja vaalade vaatlemine on Costa Adeje üks populaarsemaid tegevusi. Puerto Coloni sadamast sõidavad erinevad paadid piirkondadesse, kus vaalad vabalt ujuvad. Valaste vaatamiseks saab minna katamaraanile või luksusjahile. Seal olles saate neid näha, kuulda ja pildistada. Mõne ekskursiooni raames on võimalik meres ujuda ja snorgeldada.

Külastage selle veeparke

.
Siit leiate hämmastavaid võimalusi kogu perega lõbusaks ajaveetmiseks. Nautige hiiglaslikke liumägesid ja lõbusaid veesõidukeid.

Siam Park

Siam Park, veekeskus Tenerife South

See on suurepärane park, mida saab külastada kogu perega. See on kujundatud Tai-teemaliselt ja pakub suurepäraseid atraktsioone igale maitsele. See pakub jõgesid ja inimtekkelisi randu, et lõõgastuda ja unustada oma mured. Siam Parki liumäed on äärmuslikud ja põnevad, saavutavad uskumatu kiiruse, kui tunned, kuidas adrenaliin paiskub piirini.

Aqualand

See pakub erinevaid võimalusi lõbutsemiseks. Seal on uskumatuid veeatraktsioone, mida koos perega maksimaalselt ära kasutada. Samuti on seal üks Tenerife populaarsemaid delfinaariume, kus iga päev toimuvad delfiinide show’d.

Praktika veespordiga

Jetski tenerife lõunaosas

Costa Adeje on suurepärane rannik, mis sobib suurepäraselt päikese ja lainete nautimiseks. Siin saad tunda adrenaliini ja nautida tuult oma näos. Jagage oma sõpradega hämmastavaid jetisid, et vabalt mööda lahte ringi sõita. Samuti saate käia FlyBoardingul, veesuusatamises ja paraplaanil. Merepinna alt leiad maailma, mis on täis värve ja mereelu, snorgelda ja sukeldu merepõhja ning jaga sügavuses elavate olenditega. Kui te ei taha nii sügavale minna, siis pange snorgeldamismask, et ujuda kilpkonnade ja värviliste kalade lähedale.

Külastage hiiglaslikke kaljusid

Tenerife laevareis Los Gigantes

Kuigi need ei asu täpselt Costa Adejes, külastab neid enamik siia saabuvaid turiste. Nad on vaid 2 kilomeetri kaugusel ja nendega saab tutvuda ookeanil tehtava paadiretke käigus.

Paragliding

Tandemparagliding Tenerife South

Nautige mõnusat lendu Tenerife lõunaranniku kohal. Costa Adejes leiad erinevaid paraplaanikoole, mis pakuvad sulle võimalust hüpata asjatundliku giidi saatel. Lend on stabiilne ja võimaldab teil imetleda saare selle poole mägede suurejoonelisust.

Mängige golfi

golf-playing tenerife

Kuid Costa Adejes ei ole kõik rannas ja veespordialad. Siit leiad mõned golfiväljakud, kus saad nautida oma golfikireid koos kaunite vaadetega ookeanile ja silmatorkavale Teide mäele.

Majutus- ja söögikohad Costa Adejes

Kuna tegemist on kaasaegse ja väga olulise turismikeskusega, on seal ulatuslik ja kvaliteetne hotellipakkumine. Costa Adejes asuvad Tenerife kõige luksuslikumad hotelliketid, mis pakuvad teile esmaklassilist teenindust. Siit leiate mõned Euroopa moodsaimad hotellid, mis on ehitatud vähem kui kaks aastakümmet tagasi.

Toidu osas leiate suurepäraseid restorane nii sisemaal kui ka rannikul. Nautige maitsvaid liha-, kala- ja mereande kohalikke ja rahvusvahelisi roogasid. Ranna ääres saate nautida head toitu paljudes restoranides, millest mõnes on bassein ja meelelahutussaalid. Kaubanduskeskused pakuvad erinevaid hindu ja rohkelt meelelahutust, restorane ja kauplusi.

viinapuude degusteerimine tenerfe (3)

Costa Adejes on kõike, mida puhkuseks soovite, lopsakad rannad, paadimatkad, veepargid ning suurepärased vaba aja veetmise, lõõgastumise ja majutusvõimalused. Nautige unustamatut puhkust Tenerife kõige luksuslikumas ja eksklusiivsemas kuurordis.

Locations: