Things to do in Playa de las Americas

Teave Playa de las Américas’i kohta, täielik reisijuht

Tenerife lõunaosas asub Playa de las Americas, täiuslik puhkekoht. See pakub mitmesuguseid teenuseid, suurepäraseid hotelle, head gastronoomiat ja kauneid loodusruume. Samuti on seal meeldiv kliima, mis võimaldab nautida merd ja päikest aastaringselt. Nautige selle fantastilist samanimelist randa, mis ootab teid oma kuldse liiva ja kristallselge veega.

See linn on kuulus ka oma elava atmosfääri poolest, eriti öösel. Leiad erinevaid vaba aja veetmise ja meelelahutuse võimalusi, et veeta mõnusalt aega, ilma et peaksite mujale minema. Selles artiklis tutvustame teile kõike, mida Playa de las Américas pakub, et nautida oma puhkust.

Kas asub Playa de las Américas?

Päikeselisel Tenerife saarel, täpsemalt Adeje ja Arona omavalitsuste vahel asub Playa de Las Americas. See asub Costa Adeje ja Los Cristianose kõrval. Ranniku lähedal on palju parkimiskohti, nii et on väga lihtne jätta auto ja minna nautima randa. Ranna lähedal on ka palju bussipeatusi, mis ühendavad seda ülejäänud saarega.

Ameerika rand

Teave Playa de las Américas'i kohta, täielik reisijuht

Las Américase rand koosneb neljast kunstlikust rannast, mis on eraldatud tammidega (Tierra Negra, El Bobo, Las Américas ja Troya) ja millel ei ole midagi kadestada Kariibi mere kaunitele randadele. Need ehitati Saharast toodud liivaga, et taastada kuldse liivaga randade ilu. Kompleksi suurim rand on Playa de Troya, samas kui Las Americas on kõige populaarsem.

See 1 kilomeetri pikkune rand on pälvinud sinise lipu, mis tähendab, et seal on kõik teenused suplejate mugavuse tagamiseks. Seal on päikesevoodid, päikesevarjud, duššid, vetelpäästjad ja merepäästjad. Samuti on lihtne juurdepääs erinevatele restoranidele, kohvikutele ja baaridele.

Veesport

Parascending Tenerife lõunaosas

Playa de las Americas saab tegeleda parascendinguga, jet-suusatamisega, veesuusatamisega, surfamisega, purjelauasõiduga, kajakisõiduga ja muude tegevustega.

Kogenud sukeldujad leiavad Tenerife lõunapoolsete rannikute paradiisi ujumiseks. Aga kui te pole seda kunagi varem teinud, siis leiate siit erinevaid sukeldumiskoole, mis juhatavad teid esimesel korral. Kui te ei taha minna mere sügavustesse, on teil ka võimalus minna snorgeldama. Nautige veealust elu ja Tenerife merepõhja uskumatut bioloogilist mitmekesisust.

sukeldumine tenerife lõunaosas

Valaste nägemine nende loomulikus keskkonnas

Teave Playa de las Américas'i kohta, täielik reisijuht

Tenerife lõunarannikul asuvad veed on erinevate mereliikide kaitseala. Ei ole haruldane, et lahes ujuvad vabalt delfiinid, vaalad ja muud vaalalised. Selleks tuleb vaid palgata vaalade ja delfiinide vaatluspaat, võtta kaasa kaamera ja oodata, kuni imetajad vees ilmuvad, et nautida nende võlu.

Ööine atmosfäär

Teave Playa de las Américas'i kohta, täielik reisijuht

Selle linna ööelu on üks tähtsamaid vaatamisväärsusi. Peod ei lõpe kunagi öösel ja mõnikord kestavad need kuni järgmise päevani. Kui soovite pidutseda, siis külastage Las Verónicas, mis on täis ööklubisid, baare, piduliku meeleolu ja öiste lahtiolekuaegadega poode ja restorane.

Ekskursioonid Teide rahvuspargis

Eraldi ekskursioon Teidesse (2)

Kui viibite Playa de las Americas, ei tohiks te jätta kasutamata võimalust nautida Teide mäge ümbritsevat vulkaanilist maastikku. Kui ronite tippu, on kogu saar teie jalge ees ja kui ilm lubab, siis näete ka naabersaari. Ronige üles jalgtee või köisraudtee kaudu, mis viib teid vaid mõne minutiga tippu.

Siam Park

Siam Park, veepark Tenerife lõunaosas

See on hämmastav teemapark vaid 5 minuti kaugusel Playa de las Americasist. See on kohustuslik turistidele, kes viibivad Tenerife lõunaosas. See on Tai-teemaline ja seda peetakse üheks parimaks teemapargiks maailmas. Selle rajatistest leiate erinevaid veeatraktsioone igale vanusele. Seal on hiiglaslikke liumägesid ja ekstreemseid atraktsioone kõige julgematele.

Mängige golfi

golf mängimine tenerife

Selle spordiala fännid saavad seda jätkuvalt nautida ilma Playa de las Americast lahkumata. Siit leiad imelise 18-rajalise väljaku, kust avanevad kaunid vaated ookeanile. Tehke täiuslik sving üle roheliste väljakute, mille taustal on mäed.

Majutus ja toitlustus Playa de las Americas

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Playa de las Americas on suur hulk kõigi mugavustega hotelle ja kortereid. Seal on ka palju restorane, baare ja terrasse, kus saab jagada jäätist või maitsvat kokteili.

viinapuude degusteerimine tenerfe (3)

Rannikuäärsed restoranid pakuvad maitsvat saaretoitu autentsete maitsetega. Nautige värsket kala Atlandi ookeanist, traditsioonilisi kartuleid mojo-kastmega või kuulsaid Tenerife juustusid. Kohti leidub nii palju, kui on maitseid. Valige hiina, jaapani, hispaania, inglise, saksa, iiri, prantsuse, itaalia ja muidugi kanaari toitude vahel. Saate süüa ka “Guachinches”, kus pakutakse kohalikku toitu heade hindadega. Mida iganes te otsite, te leiate selle.

Tulge oma perega Playa de las Américasse, et saada unustamatu kogemus. Nautige selle fantastilisi randu ja suvist atmosfääri. Valmistage oma pagas ette, et tulla saare ühte kõige täiuslikumasse turismikeskusesse. Harrastage erinevaid veespordialasid, maitske head kanaari toitu ja nautige pikki lõbusaid öid.

Locations: