Things to do in Playa de las Americas

Informācija par Playa de las Américas, pilnīgs ceļvedis

Tenerifes dienvidos atrodas Playa de las Americas, lielisks brīvdienu kūrorts. Tā piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lieliskas viesnīcas, labu gastronomiju un skaistas dabas teritorijas. Tai ir arī patīkams klimats, kas ļauj baudīt jūru un sauli visu gadu. Izbaudiet tās fantastisko tāda paša nosaukuma pludmali, kas jūs gaida ar zeltainām smiltīm un kristāldzidru ūdeni.

Šī pilsēta ir slavena arī ar savu dzīvīgo atmosfēru, īpaši naktīs. Jūs atradīsiet dažādas atpūtas un izklaides iespējas, lai labi pavadītu laiku, nebraucot uz citām vietām. Šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar visu, ko Playa de las Américas var piedāvāt, lai izbaudītu savu atpūtu.

Kur atrodas Playa de las Américas?

Saulainajā Tenerifes salā, konkrēti starp Adeje un Arona pašvaldībām, atrodas Playa de Las Americas. Tā atrodas blakus Costa Adeje un Los Cristianos. Netālu no piekrastes jūs atradīsiet daudz autostāvvietu, tāpēc ir ļoti viegli atstāt automašīnu un doties baudīt pludmali. Netālu no pludmales ir arī daudzas autobusu pieturas, kas savieno pludmali ar pārējo salas daļu.

Amerikas pludmale

Informācija par Playa de las Américas, pilnīgs ceļvedis

Las Américas pludmali veido četras mākslīgas pludmales, kas atdalītas ar dambjiem (Tierra Negra, El Bobo, Las Américas un Troya), un tām nav ko apskaust Karību jūras skaistas pludmales. Tās ir uzbūvētas no Sahāras atvestām smiltīm, lai atjaunotu zeltaino smilšu pludmales skaistumu. Lielākā kompleksa pludmale ir Playa de Troya, savukārt Las Americas ir vispopulārākā.

Šai 1 kilometru garajai pludmalei ir piešķirts Zilais karogs, kas nozīmē, ka tajā ir nodrošināti visi peldētāju ērtībām nepieciešamie pakalpojumi. Tā piedāvā sauļošanās krēslus, saulessargus, dušas, glābējus un glābējus. Kā arī ērta piekļuve dažādiem restorāniem, kafejnīcām un bāriem.

Ūdens sporta veidi

Parapskrējiens Tenerifes dienvidos

Playa de las Americas var nodarboties ar paraskendingu, ūdensslēpošanu, ūdensslēpošanu, sērfošanu, vindsērfingu, smaiļošanu un citām aktivitātēm.

Pieredzējušiem nirējiem Tenerifes dienvidu piekraste būs paradīze peldēšanai. Bet, ja jūs nekad iepriekš neesat to darījis, šeit atradīsiet dažādas niršanas skolas, kas jums palīdzēs pirmo reizi. Ja nevēlaties doties jūras dzīlēs, jums būs iespēja arī snorkelēt. Izbaudiet zemūdens dzīvi un Tenerifes jūras gultnes neticamo bioloģisko daudzveidību.

niršana Tenerife dienvidos

Vēlveidīgo vērošana to dabiskajā vidē

Informācija par Playa de las Américas, pilnīgs ceļvedis

Ūdeņi pie Tenerifes dienvidu piekrastes ir dažādu jūras sugu patvērums. Nereti līcī var redzēt brīvi peldošus delfīnus, vaļus un citus vaļveidīgos. Viss, kas jums jādara, ir jāizīrē vaļu un delfīnu vērošanas kuģis, jāņem līdzi fotoaparāts un jāgaida, kad zīdītāji parādīsies ūdenī, lai izbaudītu to burvību.

Nakts atmosfēra

Informācija par Playa de las Américas, pilnīgs ceļvedis

Naktsdzīve šajā pilsētā ir viena no tās svarīgākajām atrakcijām. Ballītes nekad nebeidzas nakts laikā un dažkārt turpinās līdz pat nākamajai dienai. Ja jums ir vēlme ballēties, apmeklējiet Las Verónicas – rajonu, kurā ir daudz naktsklubu, bāru, veikalu un restorānu ar svētku garu un nakts darba laiku.

Ekskursijas uz Teides nacionālo parku

Privāta ekskursija uz Teide (2)

Ja uzturaties Playa de las Americas, jums nevajadzētu palaist garām iespēju izbaudīt vulkānisko ainavu ap Teides kalnu. Ja uzkāpsiet virsotnē, jums pie kājām būs visa sala, un, ja laikapstākļi to atļaus, jūs varēsiet redzēt blakus esošās salas. Uzkāpt var pa gājēju taku vai ar trošu vagoniņu, kas jūs nogādās virsotnē tikai dažu minūšu laikā.

Siam parks

.
Siam Park, ūdens parks Tenerifes dienvidos

Tas ir pārsteidzošs atrakciju parks, kas atrodas tikai 5 minūšu brauciena attālumā no Playa de las Americas. Tas ir obligāts tūrisma objekts tūristiem, kas uzturas Tenerifes dienvidos. Tam ir Taizemes tematika, un tas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem tematiskajiem parkiem pasaulē. Parka telpās jūs atradīsiet dažādas ūdens atrakcijas visām vecuma grupām. Tajā ir milzu slidkalniņi un ekstrēmas atrakcijas drosmīgākajiem.

Izspēlējiet golfu

golfs spēlē tenerife

Šī sporta veida cienītāji var turpināt to baudīt, neizejot no Playa de las Americas. Šeit jūs atradīsiet brīnišķīgu 18 bedrīšu laukumu ar skaistu skatu uz okeānu. Veiciet perfektu šūpošanos pāri zaļajiem laukiem ar kalniem fonā.

Atpmešanās un ēdināšana Playa de las Americas

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Playa de las Americas ir daudz viesnīcu un dzīvokļu ar visām ērtībām. Šeit ir arī daudz restorānu, bāru un terašu, kur var kopīgi nobaudīt saldējumu vai kādu gardu kokteili.

vīnogu degustācija tenerfe (3)

Restorāni piekrastē piedāvā gardus salas ēdienus ar autentiskām garšām. Izbaudiet svaigas Atlantijas okeāna zivis, tradicionālos kartupeļus ar mojo mērci vai slavenos Tenerifes sierus. Jūs atradīsiet tik daudz vietu, cik daudz ir garšu. Izvēlieties ķīniešu, japāņu, spāņu, angļu, vācu, īru, franču, itāļu un, protams, kanāriju ēdienus. Jūs varat arī paēst “Guachinches”, kur piedāvā vietējos ēdienus par labām cenām. Lai ko jūs meklētu, jūs to atradīsiet.

Dodieties ar ģimeni uz Playa de las Américas, lai gūtu neaizmirstamus iespaidus. Izbaudiet tās fantastiskās pludmales un vasaras atmosfēru. Sagatavojiet savu bagāžu, lai ierastos vienā no pilnīgākajiem salas tūrisma centriem. Nodarbojieties ar dažādiem ūdens sporta veidiem, nobaudiet Kanāriju virtuves labumus un izbaudiet garas naktis.

Locations: