Things to do in Playa de las Americas

Informacija apie Playa de las Américas, išsamus vadovas

Tenerifės pietuose įsikūręs Playa de las Americas – puikus atostogų kurortas. Jame siūloma daug įvairių paslaugų, puikūs viešbučiai, gera gastronomija ir nuostabios gamtos erdvės. Čia taip pat vyrauja malonus klimatas, leidžiantis mėgautis jūra ir saule ištisus metus. Mėgaukitės fantastišku to paties pavadinimo paplūdimiu, kuris laukia jūsų auksiniu smėliu ir krištolo skaidrumo vandeniu.

Šis miestelis taip pat garsėja savo gyva atmosfera, ypač naktį. Čia rasite įvairių laisvalaikio ir pramogų galimybių gerai praleisti laiką, kad nereikėtų vykti kitur. Šiame straipsnyje pristatome viską, ką Playa de las Américas gali pasiūlyti, kad galėtumėte mėgautis atostogomis.

Kur yra Playa de las Américas

Saulėtoje Tenerifės saloje, konkrečiai tarp Adechės ir Aronos savivaldybių, yra Playa de Las Americas. Ji yra šalia Kosta Adechės ir Los Kristianoso. Netoli pakrantės rasite daugybę automobilių stovėjimo aikštelių, todėl labai lengva palikti automobilį ir nuvykti pasimėgauti paplūdimiu. Netoli paplūdimio taip pat yra daug autobusų stotelių, kurios jungia paplūdimį su likusia salos dalimi.

Amerikos paplūdimys

Informacija apie Playa de las Américas, išsamus vadovas

Las Américas paplūdimį sudaro keturi dirbtiniai paplūdimiai, atskirti pylimais (Tierra Negra, El Bobo, Las Américas ir Troya), kurie neturi ko pavydėti nuostabiems Karibų jūros paplūdimiams. Jie pastatyti iš Sacharos atvežto smėlio, siekiant atkurti auksinio smėlio paplūdimių grožį. Didžiausias komplekso paplūdimys yra Playa de Troya, o populiariausias – Las Americas.

Šiam 1 km ilgio paplūdimiui suteikta Mėlynoji vėliava, o tai reiškia, kad jame teikiamos visos maudymosi patogumui reikalingos paslaugos. Jame yra gultai, skėčiai, dušai, gelbėtojai ir gelbėtojai. Taip pat lengvai pasiekiami įvairūs restoranai, kavinės ir barai.

Vandens sportas

Paraslidinėjimas Tenerifės pietuose

Playa de las Americas mieste galite užsiimti parasparnių sportu, vandens motociklais, vandens slidėmis, banglentėmis, burlentėmis, baidarėmis ir kita veikla.

Patyrusiems nardytojams pietinės Tenerifės pakrantės bus rojus maudynėms. Tačiau jei dar niekada to nedarėte, čia rasite įvairių nardymo mokyklų, kurios jums patars, kaip nardyti pirmą kartą. Jei nenorite leistis į jūros gelmes, taip pat turėsite galimybę nardyti su vamzdeliu. Mėgaukitės povandeniniu gyvenimu ir neįtikėtina Tenerifės jūros dugno biologine įvairove.

nardymas Tenerifės pietuose

Vandeniai natūralioje aplinkoje

Informacija apie Playa de las Américas, išsamus vadovas

Vandenys prie pietinės Tenerifės pakrantės yra įvairių jūros rūšių draustinis. Neretai įlankoje galima pamatyti laisvai plaukiojančius delfinus, banginius ir kitus banginius. Jums tereikia išsinuomoti banginių ir delfinų stebėjimo laivą, pasiimti fotoaparatą ir laukti, kol žinduoliai pasirodys vandenyje, kad galėtumėte mėgautis jų žavesiu.

Nakties atmosfera

Informacija apie Playa de las Américas, išsamus vadovas

Naktinis gyvenimas šiame mieste yra viena svarbiausių jo pramogų. Vakarėliai nesibaigia visą naktį, o kartais tęsiasi iki kitos dienos. Jei norite linksmintis, apsilankykite Las Verónicas rajone, kuriame gausu naktinių klubų, barų, parduotuvių ir restoranų, kuriuose vyrauja šventinė dvasia ir naktinis darbo laikas.

Eksursijos į Teidės nacionalinį parką

Privati ekskursija į Teidę (2)

Jei apsistojote Playa de las Americas, turėtumėte nepraleisti progos pasigrožėti Teidės kalną supančiu vulkaniniu kraštovaizdžiu. Jei užkopsite į viršūnę, visa sala atsidurs jums po kojomis ir, jei leis oro sąlygos, galėsite matyti kaimynines salas. Į viršūnę galite pakilti pėsčiųjų taku arba keltuvu, kuriuo į viršūnę pakilsite vos per kelias minutes.

Siamo parkas

Siam Park, vandens parkas Tenerifės pietuose

Tai nuostabus pramogų parkas, esantis vos už 5 minučių kelio nuo Playa de las Americas. Jį būtina aplankyti turistams, apsistojusiems Tenerifės pietuose. Jis yra tajų tematikos ir laikomas vienu geriausių pramogų parkų pasaulyje. Jo teritorijoje rasite įvairių vandens atrakcionų įvairaus amžiaus žmonėms. Jame yra milžiniškų nusileidimo kalnelių ir ekstremalių atrakcionų drąsiausiems.

Žaiskite golfą

golfas, žaidžiantis tenerifėje

Šios sporto šakos gerbėjai gali ir toliau ja mėgautis neišvykdami iš Playa de las Americas. Čia rasite nuostabų 18 duobučių aikštyną, iš kurio atsiveria gražūs vaizdai į vandenyną. Puikiai supkitės virš žalių laukų, kurių fone matosi kalnai.

Apgyvendinimas ir maitinimas Playa de las Americas mieste

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Playa de las Americas yra daug viešbučių ir butų su visais patogumais. Taip pat yra daug restoranų, barų ir terasų, kur galite pasivaišinti ledais ar skaniu kokteiliu.

vynuogių degustacija tenerfe (3)

Pakrantėje esančiuose restoranuose siūlomas gardus autentiško skonio salos maistas. Mėgaukitės šviežia Atlanto vandenyno žuvimi, tradicinėmis bulvėmis su mojo padažu arba garsiaisiais Tenerifės sūriais. Vietų rasite tiek, kiek yra skonių. Rinkitės kinų, japonų, ispanų, anglų, vokiečių, airių, prancūzų, italų ir, žinoma, kanariečių maistą. Taip pat galite pavalgyti „Guachinches”, kur geromis kainomis siūlomas vietinis maistas. Kad ir ko ieškotumėte, tikrai rasite.

Atvykite su šeima į Playa de las Américas ir patirkite nepamirštamų įspūdžių. Mėgaukitės fantastiškais paplūdimiais ir vasaros atmosfera. Pasiruoškite savo bagažą ir atvykite į vieną iš išsamiausių salos turizmo centrų. Užsiimkite įvairiomis vandens sporto šakomis, paragaukite gero kanarietiško maisto ir mėgaukitės ilgomis linksmybių naktimis.

Locations: