day trips in costa adeje

Informacija turistams apie Kosta Adechę, išsamus vadovas

Kosta Adechė yra vienas svarbiausių Tenerifės turistinių kurortų, garsėjantis paplūdimiais, įvairiomis laisvalaikio praleidimo galimybėmis ir geru klimatu. Daugiau nei 300 dienų per metus šviečia saulė, todėl Kosta Adechė yra puiki vieta užsiimti vandens sportu, degintis ir mėgautis jūra bei paplūdimiu. Šioje Tenerifės dalyje yra moderni viešbučių pasiūla ir daug prekybos centrų. Čia gausu tarptautinių prekių ženklų parduotuvių, kuriose atsiskleidžia žavesys ir geras skonis.

Šis miestelis yra Tenerifės pietuose, regione su geriausiais paplūdimiais saloje ir net visame Kanarų salyne. Jame yra viskas, ko reikia svajonių atostogoms. Sužinokite, ką galite nuveikti Kosta Adechėje, žemiau.

Mėgaukitės diena saulėje jos vešliuose paplūdimiuose

Kosta Adechėje yra 25 km ilgio pakrantė, pilna fantastiškų įlankėlių ir paplūdimių. Dauguma jų sujungti promenada, vedančia į įvairias parduotuves ir restoranus.

Vieni jų yra tamsaus smėlio su daugybe ramių įlankėlių, kiti – auksinio smėlio – Kosta Adžės paplūdimiai yra kerintys. Štai keletas populiariausių, kurių negalima praleisti per atostogas.

Playa de Troya paplūdimys

Playa Troya - Costa Adeje Beach (5)

Jis padalytas į Troya I ir II paplūdimius ir yra seniausias Kosta Adechės turizmo centre. Jis pasižymi tamsiu smėliu ir įvairiomis paslaugomis, leidžiančiomis puikiai praleisti dieną. Promenada jungiasi su daugybe parduotuvių ir restoranų lankytojų patogumui. Čia taip pat yra turizmo biuras, kuriame galima gauti patarimų apie viską, ką Kosta Adechė gali pasiūlyti.

Fanjabės paplūdimys

Playa de Fañabe

Tai paplūdimys su auksiniu smėliu, ramiu vandeniu ir daugybe vandens sporto šakų. Dėl vandens ramybės jis idealiai tinka vykti su visa šeima. Jame teikiamos visos maudymosi mėgėjams reikalingos paslaugos, taip pat yra daug paplūdimio barų ir galimybė patekti į restoranus, barus ir parduotuves. Jame yra patogi promenada, nuo kurios savo ruožtu atsiveria nuostabūs Atlanto vandenyno vaizdai.

Torviskaso paplūdimys

playa fañabe tenerife south tenerife

Jis yra šalia Fañabé paplūdimio. Jame yra visi patogumai besimaudantiems, todėl jis labai populiarus. Tai tamsaus smėlio ir ramaus vandens paplūdimys, puikiai tinkantis vaikams. Jis yra šalia miesto komplekso su daugybe restoranų ir parduotuvių.

Playa del Duque paplūdimys

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Tai spindintis balto smėlio paplūdimys su krištolo skaidrumo vandeniu išskirtinėje Kosta Adechės vietoje. Mėgaukitės jūra išskirtinėje aplinkoje. Playa del Duque supa komercinės patalpos, kuriose teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos.

Kolono paplūdimys

Puerto Colon, pagrindinis Kosta Adechės uostas, kuriame galima plaukti laivu

Tai didelė prieplauka su to paties pavadinimo paplūdimiu. Joje galima užsiimti vandens sportu, o iš čia galima išplaukti keliomis valtimis pasiplaukioti po vandenyną. Jachtų klube galėsite mėgautis užburiančiais saulėlydžiais ir gražiais paplūdimio vaizdais.  Puerto Kolono promenada galima patekti į įvairius viešbučius, restoranus, barus ir užeigas, kur galima gerai praleisti laiką.

Puerto Kolono paplūdimys yra fantastiškas, čia tvyro maloni atmosfera ir atsiveria vaizdai į kalnus. Jame teikiamos visos plaukikams skirtos paslaugos, pavyzdžiui, gultai, gelbėtojai, restoranai ir kavinės.

Pastebėkite banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje

Informacija turistams apie Kosta Adechę, išsamus vadovas

Delfinų ir banginių stebėjimas yra viena populiariausių pramogų Kosta Adechėje. Iš Puerto Kolono uosto į vietas, kur banginiai laisvai plaukioja, plaukia įvairūs laivai. Norėdami pamatyti banginius, galite plaukti katamaranu arba prabangia jachta. Nuvykę ten galėsite juos pamatyti, išgirsti ir nufotografuoti. Kai kurių ekskursijų metu galima maudytis jūroje ir nardyti su vamzdeliu.

aplankykite vandens parkus

Čia rasite nuostabių galimybių puikiai praleisti laiką su visa šeima. Mėgaukitės milžiniškais nusileidimo kalneliais ir smagiais vandens atrakcionais.

Siamo parkas

Siam Park, vandens parkas Tenerifės pietuose

Tai puikus parkas, kuriame galima apsilankyti su visa šeima. Jis sukurtas tailandietiška tema ir siūlo puikių atrakcionų visiems skoniams. Jame rasite upių ir dirbtinių paplūdimių, kuriuose galėsite atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius. Siamo parke esantys kalneliai yra ekstremalūs ir jaudinantys, pasiekia neįtikėtiną greitį, kai pajusite, kaip adrenalinas pumpuojasi iki ribos.

Aqualand

Jame siūloma įvairių pramogų galimybių. Jame yra neįtikėtinų vandens atrakcionų, kuriuos galėsite išnaudoti su šeima. Jame taip pat yra vienas populiariausių delfinariumų Tenerifėje, kuriame kiekvieną dieną vyksta delfinų pasirodymai.

Praktikuokite vandens sportą

Vandens motociklas tenerifės pietuose

Kosta Adechė turi puikią pakrantę, puikiai tinkančią mėgautis saule ir bangomis. Čia galite pajusti adrenaliną ir mėgautis vėjo gūsiais į veidą. Pasidalykite su draugais nuostabiais vandens motociklais, kuriais galėsite laisvai pasivažinėti po įlanką. Taip pat galite pasivažinėti FlyBoard, vandens slidėmis ir parasparniais. Po jūros paviršiumi rasite spalvotą ir jūros gyvybės kupiną pasaulį, pasinerkite į jūros dugną ir pasidalykite su gelmėse gyvenančiais padarais. Jei nenorite leistis taip giliai, užsidėkite kaukę ir plaukiokite šalia vėžlių ir spalvingų žuvų.

aplankykite Milžinų uolas

Tenerifės kelionė laivu į Los Gigantes

Nors jos nėra būtent Kosta Adechėje, jas aplanko dauguma čia atvykstančių turistų. Jos yra vos už 2 kilometrų, o susipažinti su jomis galima plaukiant laivu vandenynu.

Skraidymas parasparniais

Tandeminis skraidymas parasparniais Tenerifės pietuose

Mėgaukitės maloniu skrydžiu virš pietinės Tenerifės pakrantės. Kosta Adechėje galite rasti įvairių parasparnių mokyklų, kurios siūlo galimybę šokinėti lydint patyrusiam gidui. Skrydis yra stabilus ir leis pasigrožėti šios salos pusės kalnų didybe.

Žaiskite golfą

golf-playing tenerife

Tačiau Kosta Adechėje ne vien paplūdimiai ir vandens sportas. Čia rasite keletą golfo aikštynų, kuriuose galėsite mėgautis savo aistra golfui ir mėgautis nuostabiais vaizdais į vandenyną ir stulbinantį Teidės kalną.

Apgyvendinimo ir maitinimo galimybės Kosta Adechėje

Kadangi Adeja yra modernus ir labai svarbus turizmo centras, jame yra gausi aukščiausios kokybės viešbučių pasiūla. Prabangiausi Tenerifės viešbučių tinklai Kosta Adechėje teikia aukščiausios klasės paslaugas. Čia rasite vienus moderniausių Europoje viešbučių, pastatytų mažiau nei prieš du dešimtmečius.

Kalbant apie maistą, puikių restoranų rasite tiek šalies viduje, tiek pakrantėje. Mėgaukitės gardžiais mėsos, žuvies ir jūros gėrybių vietiniais ir tarptautiniais patiekalais. Paplūdimyje galite mėgautis geru maistu įvairiuose restoranuose, kai kuriuose iš jų yra baseinai ir pramogų zonos. Prekybos centruose siūloma daug įvairių kainų ir daugybė pramogų, restoranų ir parduotuvių.

vynuogių degustacija tenerfe (3)

Kosta Adechėje yra viskas, ko norisi atostogoms: vešlūs paplūdimiai, išvykos laivu, vandens parkai ir puikios laisvalaikio, poilsio bei apgyvendinimo galimybės. Mėgaukitės nepamirštamomis atostogomis prabangiausiame ir išskirtiniame Tenerifės kurorte.

Locations: