quiert holiday resort los cristianos

Informacija turistams apie Los Cristianos, galutinis vadovas

Tenerifės pietuose įsikūręs Los Kristianosas – miestas, kuriame yra daug laisvalaikio, gastronomijos ir gerų paplūdimių pasirinkimo galimybių. Čia ramybė dera su pramogomis. Kviečiame visus metus mėgautis pajūrio atmosfera ir puikiu klimatu.

Los Cristianos miestas

boat charter los Cristianos Tenerife for groups (5)

Los Kristianoso miestelis yra Aronos savivaldybėje Tenerifės salos pietuose, vos už 15 minučių kelio nuo Tenerifės pietinio oro uosto (TFS). Kadaise tai buvo žvejų kaimelis, tačiau laikui bėgant jis virto patrauklia turistų lankoma vieta. Tačiau jūrinė miestelio esmė vis dar išlikusi jo uoste, kuriame vis dar galima pamatyti daugybę žvejų laivų.

Čia įrengta plati promenada, jungianti miestelį su Las Américas. Nuo promenados atsiveria gražūs įlankos vaizdai, galima patekti į barus, užeigas, restoranus ir parduotuves. Los Kristianose didžiąją metų dalį vyrauja malonus klimatas. Vidutinė temperatūra siekia 22 ºC, o kritulių iškrenta nedaug, todėl visada galėsite mėgautis saule ir paplūdimiu.

Los Cristianos uostas

los cristianos holiday resort

Jis įsikūręs prie pat Los Kristianoso paplūdimio ir yra svarbiausias komercinis uostas Tenerifės pietuose. Jame siūloma įvairių galimybių pasimėgauti jūra, čia inkarus stato įvairūs privatūs, žvejybiniai ir pramoginiai laivai.

Iš šio uosto galite išsinuomoti laivą ir aplankyti Los Gigantes uolas – pagrindinį Tenerifės vakarinės pakrantės lankytiną objektą ir gamtos bei nuotykių sporto mėgėjų susibūrimo vietą. Taip pat galite įlipti į laivą, kad pamatytumėte banginius netoli kaimyninės La Gomeros salos esančiuose vandenyse. Daugelis žmonių šią Tenerifės dalį laiko natūraliu akvariumu, nes čia dažnai pastebimi banginiai ir delfinai. Šiame uoste taip pat galite įlipti į vieną iš keltų ir greitaeigių laivų, kuriais galima pasiekti netoliese esančias La Gomeros, La Palmos ir El Hierro salas.

Vandens pramogos Los Kristianose

Parascending in Tenerife South

Viena populiariausių pramogų Los Kristianose yra nardymas. Šimtai turistų plūsta į šią vietovę įsimylėję jos jūros dugno grožį. Nardymo mokyklos siūlo reikiamą įrangą ir rengia užsiėmimus su profesionalais, skirtus pirmajam nardymui arba technikos tobulinimui.

Taip pat galite pasimėgauti įvairiomis žvejybos formomis ir pagauti puikių egzempliorių. Parodykite didžiausią žuvį draugams ir su šeima pasimėgaukite ką tik sugautos žuvies kepsniais.

Los Cristianos paplūdimys

Vienas iš labiausiai lankomų paplūdimių saloje – 340 m ilgio ir 80 m pločio. Jame yra visos maudytis skirtos paslaugos: dušai, gultai, skėčiai nuo saulės, Raudonojo Kryžiaus postas ir prieiga neįgaliesiems. Čia yra tinklinio tinklai.

Šalia paplūdimio yra promenada, jungianti jį su kavinėmis, restoranais ir parduotuvėmis. Jei norite apsilankyti, netoli paplūdimio rasite mokamą automobilių stovėjimo aikštelę. Kaimo gatvėse taip pat galite rasti vietą, kur palikti automobilį, kol mėgausitės saule.

Las Américas paplūdimys

Šalia Los Cristianos yra Playa de las Américas – dar vienas iš garsiausių ir gyvybingiausių paplūdimių pakrantėje. Dieną jo paplūdimiuose ir parduotuvėse tvyro maloni šeimyninė atmosfera. Naktį jis tampa linksmybių oaze, vaikams nuėjus miegoti prasideda vakarėliai, muzika ir šokiai iki pat aušros.

Kamisono paplūdimys

Camisón paplūdimys – gražus Los Cristianos paplūdimys, idealiai tinkantis keliauti su visa šeima. Kadangi jį saugo pylimai, čia galima mėgautis ramiu vandeniu be stiprių bangų. Dėl to jis puikiai tinka vaikams saugiai mėgautis vandeniu. Paplūdimys pasižymi gražiu auksiniu smėliu ir tęsiasi 350 metrų ilgio ir 40 metrų pločio. Po maudynių galite užkąsti ir pasimėgauti ledais įvairiuose aplink esančiuose restoranuose.

Monkey Park

Beždžionių parkas Tenerifės pietuose

Jei apsistojote Los Kristianose, turėtumėte nepraleisti fantastiško beždžionių parko zoologijos sode, esančio vos už 10 minučių kelio nuo miesto. Ypač jei vykstate su vaikais, turėtumėte suplanuoti apsilankymą šioje stebuklingoje vietoje, pilnoje laisvėje gyvenančių primatų, su jais galėsite nusifotografuoti ir padovanoti vaisių. Čia taip pat gyvena ir kitos gyvūnų rūšys, pavyzdžiui, lemūrai, marmozetės, krokodilai, vėžliai, šimpanzės, ropliai ir paukščiai – makakos, kakadu ir tukanai.

Los Cristianos viešbučiai ir restoranai

Tai vienas iš labiausiai turistų lankomų salos miestų, todėl jame yra puikus viešbučių pasirinkimas. Palei pakrantę ir pačiame mieste yra daugybė viešbučių, butų ir poilsio namų, kurių skirtingi variantai atitinka visus skonius. Žinoma, negalime pamiršti ir gero maisto. Miestelio gatvėse rasite dešimtis restoranų, siūlančių geriausius Kanarų ir tarptautinės virtuvės patiekalus. Čia šviežia žuvis yra pagrindinė žvaigždė.

Taip pat turime paminėti parduotuves ir komercines patalpas, kuriose rasite viską, ko reikia norint praleisti dieną paplūdimyje ir mėgautis atostogomis. Nepamirškite įsigyti rankdarbių ir suvenyrų, kuriuos galėsite parsivežti namo.

Naktinio gyvenimo scenos

Tačiau naktiniu gyvenimu galėsite mėgautis ne tik Las Amerikoje, šioje salos pusėje taip pat vyksta geri vakarėliai, ypač vasarą. Dėl didelio skaičiaus turistų, kurie į šią vietovę atvyksta ieškodami pramogų, daug komercinių patalpų, užeigų ir diskotekų siūlo gyvą atmosferą, kurioje galima gerai praleisti naktį.

Nesidrovėkite ir atvykite praleisti geriausių savo gyvenimo atostogų į Los Kristianosą, vieną patraukliausių Tenerifės kurortų. Čia galite mėgautis saule, gulėti ant smėlio ir leistis į malonias keliones laivu po įlanką. Mėgaukitės geru maistu ir pasivaikščiokite po nesuskaičiuojamą daugybę miestelio parduotuvių. Vakare pasipuoškite geriausiais drabužiais ir švęskite gyvenimą skambant gerai muzikai.

Locations: