Mida teha ja milliseid kohti külastada Fuerteventuras?

Mida teha ja milliseid kohti külastada Fuerteventuras?

Sel võimalusel esitleme teile kõige täielikumat teavet külastuskohtade ja parimate asjade kohta Fuerteventuras, Kanaari saarte suuruselt teisel saarel pärast Tenerifet. Meie firma on spetsialiseerunud paatide rentimisele, ekskursioonidele ja parimatele kohtadele, mida külastada sellel võluvas Hispaania saarel viibimise ajal. Ärge jätke vahele kõike seda, mida me teile selles postituses pakume, ja kui tunnete, et peaksite oma järgmisel reisil külastama Fuerteventurat, pakume teile kogu abi, mida vajate oma tegevuste korraldamiseks ja puhkuse maksimaalseks ärakasutamiseks.

Kõigepealt tahame teile öelda, et sellel saarel saate veeta toredaid päevi rannas ja nautida kauneid looduslikke maastikke, sest sellel saarel on suurel hulgal looduskaitsealasid. Kuid Fuerteventura on midagi enamat kui lihtsalt rand, päike ja liiv, saare sisemusest leiate samuti imelisi maastikke. Jalutage selle tänavatel ja nautige külalislahket ja rahulikku atmosfääri. Selle rannikukülades saate nautida parimat Kanaari gastronoomiat.

Mida teha Fuerteventuras

Need on tegevused, mida saate saarel viibimise ajal teha:

Paadi rentimine

Tenerife - Boat Charter - (6).min

See on üks parimaid viise saare avastamiseks ja kõigi selle võlude avastamiseks. Kui lähete Fuerteventura katamaraaniga reisile, avastate imelisi kohti. Sõidad mööda kauneid rannikuid, mida ümbritsevad luideväljad, ja naudid kõige värvilisemaid riffe.

Reisi käigus tutvute peidetud randadega, mis peidavad endas suurepäraseid võlusid ja kuhu peaksite kindlasti minema. Teil on võimalus külastada ka väikesi saarekesi, kus saate nautida imelisi hetki.

Vaalade ja delfiinide vaatlemine

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Vaalade ja delfiinide vaatlemise paadireisid kujutavad endast üht kõige populaarsemat tegevust Fuerteventuras.

Üks Kanaari saartel puhkamise eeliseid on see, et erinevatel paadireisidel on suur tõenäosus näha vaalasid ja delfiine looduses. Paatidel viibivad eksperdid, kes annavad teile rohkesti teavet merefauna kohta, et teie kogemust veelgi rikastada.

Samuti saate ujuda otse koos nende kaunite loomadega, snorgeldades, mis on veelgi uskumatum ja põnevam.

Teil on võimalik lähedalt jälgida salapäraseid pudelidelfiine, kui nad Vahemere vetes ringi liiguvad. Samuti on teil hea võimalus märgata lootsivalasid, mis on saarestikus tavaline liik ja mis armastab tulla välja turiste tervitama. Piirkonnas elavate muude liikide hulka kuuluvad kühmnokk-, sinivaalad, soomusvaalad ja siidvaalad, kuid nende nägemine on sõltuvalt aastaajast ja paadi valitud marsruudist vähem tõenäoline.

Veealased tegevused

Windsurf Watersport in Fuerteventura.min

Paljud sportlased üle kogu maailma tulevad saarele harrastama selliseid spordialasid nagu purjelauasõit, aerulaud, purjelauasõit ja surfamine. Saarel on aastaringselt eelistatud kliima. Te saate nautida kiirgavat päikest, parimate elamuste nautimiseks valmis laineid ja suurepäraseid ilmastikutingimusi, mille temperatuur on umbes 24 kraadi Celsiuse järgi.

Saarelt leiate spetsialiseerunud koolid, kus saate surfamisega alustada, nii et kui olete mõelnud, et saate laua peale istuda, siis see on teie võimalus. Erinevatest piirkonna ettevõtetest leiate kõik, mida vajate merele minekuks, alates materjalidest ja lõpetades koolitusega.

Kutsume teid Jandía randades toimuvatele purjelaua ja lohesurfi maailmameistrivõistlustele. Siin saate imetleda maailmatasemel sportlasi, kes teevad seda, mida nad kõige paremini oskavad, astudes laua peale ja taltsutades merelained.

Öise taeva vaatamine

Star Gazing Fuerteventura.min (2)

Fuerteventuralt leiad parimad tingimused kosmose nautimiseks. Tegemist on Kanaari saarte piires asuva tähevalgusreservaadiga. Selles kaitsealal asub Sicasumbre astronoomiline vaatepunkt, kust saab täiesti selgelt näha komeete, planeete ja tähti. Fuerteventuras leiate öötaeva nautimiseks sobivad tingimused, mida te mujal maailmas ei leia.

Kohad, mida külastada

Need on Fuerteventura kõige olulisemad kohad, mida peaksite külastama, et võtta saarelt kaasa parimad mälestused.

Jandia rannad

Playa de Jandia Beach - Fuerteventura

Jandia on Fuerteventura piires asuv enklaav, kust leiate puutumatuid randu ja geoloogilisi imesid. See võtab vastu sadu külastajaid, keda meelitavad selle randade ja erinevate turismiobjektide võlu.

Selle randadest leiate tõelise paradiisi maa peal, kus saate harrastada mitmesuguseid veealaseid tegevusi, kui paradiisituuled hellitavad teie nägu. Selles turismikompleksis on palju restorane, kortereid ja hotelle.

Selle randadest leiate tõelise paradiisi maa peal, kus saate harrastada mitmesuguseid veealaseid tegevusi, kui paradiisituuled hellitavad teie nägu. Selles turismikompleksis on palju restorane, kortereid ja hotelle, teie käsutuses on kõik, mida vajate Fuerteventuras viibimise ajal parimate elamuste saamiseks.

La Concha Beach

Las Conchas Beach Fuerteventura.min

See on imeline türkiissinise veega rand, mis on küll väike, kuid pakub kõike, mida vajate lõõgastumiseks, lõbutsemiseks ja parimate fotode tegemiseks. Pärast randa leiate Tostóni tuletorni, kust saate imetleda El Cotillo kõige ilusamaid lahtesid.

Cofete rand

Cofete Beach Fuerteventura.min

See on särav rand metsikute omadustega seiklushimulistele ja loodusesõpradele. Seda ümbritsevad mäed ja see on ideaalne neile, kes soovivad lõõgastuda ja saada eemale rahvamassist ja mürast.

Corralejo

Corralejo Beach Fuerteventura.min

See on saare põhjaosas asuv linnake, mille tänavatelt leiate palju lõbu, meelelahutust ja suurepäraste atraktsioonidega veeparke. Samuti on seal palju poode, diskoteeke, restorane ja terrasse, kus saab veeta vapustavaid pärastlõunasid ja õhtuid.

Fuerteventura kurioosumid

Fuerteventura on väidetavalt esimene Kanaari saartest, mis kerkis merest välja miljoneid aastaid tagasi. Tänapäeval on see biosfääri kaitseala ja kõigile ligipääsetav looduse pärl.

Kui te ei teadnud, siis Fuerteventura on maailmakuulsate juustude poolest tuntust kogunud, räägime Majorero juustust, mis on erakordne juust, mida valmistatakse traditsiooniliste tehnikate abil.

Nagu näete, on Fuerteventural kõik, mida turist otsib, et lahti saada tööstressist ja kiirest elust. Kui soovite külastada, pakume mitmesuguseid tegevusi, mida teha, kõik, mida peate tegema, on võtta meiega ühendust WhatsAppi või e-posti teel, et kindlustada oma koht järgmisel ekskursioonil või ekskursioonil. Täitke meie kontaktvormi kõik oma küsimused, me vastame nii kiiresti kui võimalik, sest meie rõõm on aidata teil elada parimaid kogemusi oma puhkuse ajal.

Rannad aastal Fuerteventura

Tere tulemast Butihondosse, randa, kus on kõik vajalik, et veeta imeline päev merel...
Täna tahame teile rääkida Costa Calma põhirannast, ilusast linnarannast, mis on 2...
El Cotillo rannad on paljude jaoks Euroopa parimad rannad ja siin me ütleme teile, miks....
Playa del Matorral on tuntud ka kui Playa de Jandía, Playa de la Solana või Playa del...
Mõned ütlevad, et Las Grandes Playas de Corralejo on ära teeninud kogu Atlandi ookeani...