Mida teha ja milliseid kohti külastada Fuerteventuras?

Mida teha ja milliseid kohti külastada Fuerteventuras?

Guide

Sel võimalusel esitleme teile kõige täielikumat teavet külastuskohtade ja parimate asjade kohta Fuerteventuras, Kanaari saarte suuruselt teisel saarel pärast Tenerifet. Meie firma on spetsialiseerunud paatide rentimisele, ekskursioonidele ja parimatele kohtadele, mida külastada sellel võluvas Hispaania saarel viibimise ajal. Ärge jätke vahele kõike seda, mida me teile selles postituses pakume, ja kui tunnete, et peaksite oma järgmisel reisil külastama Fuerteventurat, pakume teile kogu abi, mida vajate oma tegevuste korraldamiseks ja puhkuse maksimaalseks ärakasutamiseks.

Kõigepealt tahame teile öelda, et sellel saarel saate veeta toredaid päevi rannas ja nautida kauneid looduslikke maastikke, sest sellel saarel on suurel hulgal looduskaitsealasid. Kuid Fuerteventura on midagi enamat kui lihtsalt rand, päike ja liiv, saare sisemusest leiate samuti imelisi maastikke. Jalutage selle tänavatel ja nautige külalislahket ja rahulikku atmosfääri. Selle rannikukülades saate nautida parimat Kanaari gastronoomiat.

Mida teha Fuerteventuras

Need on tegevused, mida saate saarel viibimise ajal teha:

Paadi rentimine

Tenerife - Boat Charter - (6).min

See on üks parimaid viise saare avastamiseks ja kõigi selle võlude avastamiseks. Kui lähete Fuerteventura katamaraaniga reisile, avastate imelisi kohti. Sõidad mööda kauneid rannikuid, mida ümbritsevad luideväljad, ja naudid kõige värvilisemaid riffe.

Reisi käigus tutvute peidetud randadega, mis peidavad endas suurepäraseid võlusid ja kuhu peaksite kindlasti minema. Teil on võimalus külastada ka väikesi saarekesi, kus saate nautida imelisi hetki.

Vaalade ja delfiinide vaatlemine

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Vaalade ja delfiinide vaatlemise paadireisid kujutavad endast üht kõige populaarsemat tegevust Fuerteventuras.

Üks Kanaari saartel puhkamise eeliseid on see, et erinevatel paadireisidel on suur tõenäosus näha vaalasid ja delfiine looduses. Paatidel viibivad eksperdid, kes annavad teile rohkesti teavet merefauna kohta, et teie kogemust veelgi rikastada.

Samuti saate ujuda otse koos nende kaunite loomadega, snorgeldades, mis on veelgi uskumatum ja põnevam.

Teil on võimalik lähedalt jälgida salapäraseid pudelidelfiine, kui nad Vahemere vetes ringi liiguvad. Samuti on teil hea võimalus märgata lootsivalasid, mis on saarestikus tavaline liik ja mis armastab tulla välja turiste tervitama. Piirkonnas elavate muude liikide hulka kuuluvad kühmnokk-, sinivaalad, soomusvaalad ja siidvaalad, kuid nende nägemine on sõltuvalt aastaajast ja paadi valitud marsruudist vähem tõenäoline.

Veealased tegevused

Windsurf Watersport in Fuerteventura.min

Paljud sportlased üle kogu maailma tulevad saarele harrastama selliseid spordialasid nagu purjelauasõit, aerulaud, purjelauasõit ja surfamine. Saarel on aastaringselt eelistatud kliima. Te saate nautida kiirgavat päikest, parimate elamuste nautimiseks valmis laineid ja suurepäraseid ilmastikutingimusi, mille temperatuur on umbes 24 kraadi Celsiuse järgi.

Saarelt leiate spetsialiseerunud koolid, kus saate surfamisega alustada, nii et kui olete mõelnud, et saate laua peale istuda, siis see on teie võimalus. Erinevatest piirkonna ettevõtetest leiate kõik, mida vajate merele minekuks, alates materjalidest ja lõpetades koolitusega.

Kutsume teid Jandía randades toimuvatele purjelaua ja lohesurfi maailmameistrivõistlustele. Siin saate imetleda maailmatasemel sportlasi, kes teevad seda, mida nad kõige paremini oskavad, astudes laua peale ja taltsutades merelained.

Öise taeva vaatamine

Star Gazing Fuerteventura.min (2)

Fuerteventuralt leiad parimad tingimused kosmose nautimiseks. Tegemist on Kanaari saarte piires asuva tähevalgusreservaadiga. Selles kaitsealal asub Sicasumbre astronoomiline vaatepunkt, kust saab täiesti selgelt näha komeete, planeete ja tähti. Fuerteventuras leiate öötaeva nautimiseks sobivad tingimused, mida te mujal maailmas ei leia.

Kohad, mida külastada

Need on Fuerteventura kõige olulisemad kohad, mida peaksite külastama, et võtta saarelt kaasa parimad mälestused.

Jandia rannad

Playa de Jandia Beach - Fuerteventura

Jandia on Fuerteventura piires asuv enklaav, kust leiate puutumatuid randu ja geoloogilisi imesid. See võtab vastu sadu külastajaid, keda meelitavad selle randade ja erinevate turismiobjektide võlu.

Selle randadest leiate tõelise paradiisi maa peal, kus saate harrastada mitmesuguseid veealaseid tegevusi, kui paradiisituuled hellitavad teie nägu. Selles turismikompleksis on palju restorane, kortereid ja hotelle.

Selle randadest leiate tõelise paradiisi maa peal, kus saate harrastada mitmesuguseid veealaseid tegevusi, kui paradiisituuled hellitavad teie nägu. Selles turismikompleksis on palju restorane, kortereid ja hotelle, teie käsutuses on kõik, mida vajate Fuerteventuras viibimise ajal parimate elamuste saamiseks.

La Concha Beach

Las Conchas Beach Fuerteventura.min

See on imeline türkiissinise veega rand, mis on küll väike, kuid pakub kõike, mida vajate lõõgastumiseks, lõbutsemiseks ja parimate fotode tegemiseks. Pärast randa leiate Tostóni tuletorni, kust saate imetleda El Cotillo kõige ilusamaid lahtesid.

Cofete rand

Cofete Beach Fuerteventura.min

See on särav rand metsikute omadustega seiklushimulistele ja loodusesõpradele. Seda ümbritsevad mäed ja see on ideaalne neile, kes soovivad lõõgastuda ja saada eemale rahvamassist ja mürast.

Corralejo

Corralejo Beach Fuerteventura.min

See on saare põhjaosas asuv linnake, mille tänavatelt leiate palju lõbu, meelelahutust ja suurepäraste atraktsioonidega veeparke. Samuti on seal palju poode, diskoteeke, restorane ja terrasse, kus saab veeta vapustavaid pärastlõunasid ja õhtuid.

Fuerteventura kurioosumid

Fuerteventura on väidetavalt esimene Kanaari saartest, mis kerkis merest välja miljoneid aastaid tagasi. Tänapäeval on see biosfääri kaitseala ja kõigile ligipääsetav looduse pärl.

Kui te ei teadnud, siis Fuerteventura on maailmakuulsate juustude poolest tuntust kogunud, räägime Majorero juustust, mis on erakordne juust, mida valmistatakse traditsiooniliste tehnikate abil.

Nagu näete, on Fuerteventural kõik, mida turist otsib, et lahti saada tööstressist ja kiirest elust. Kui soovite külastada, pakume mitmesuguseid tegevusi, mida teha, kõik, mida peate tegema, on võtta meiega ühendust WhatsAppi või e-posti teel, et kindlustada oma koht järgmisel ekskursioonil või ekskursioonil. Täitke meie kontaktvormi kõik oma küsimused, me vastame nii kiiresti kui võimalik, sest meie rõõm on aidata teil elada parimaid kogemusi oma puhkuse ajal.

Mida meie kliendid ütlevad:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Rannad aastal Fuerteventura