Rentida mootorpaat ja purjejahtide prahtimine Gran Canarial

Rentida mootorpaat ja purjejahtide prahtimine Gran Canarial

Paadi rentimine ja Gran Canaria ranniku uurimine eraparteriga on suurepärane võimalus oma puhkuse ajal. Kujutage lihtsalt ette: soe päikesepaisteline päev, värske ookeanituul ja te lõõgastute ilusa jahi pardal täiesti privaatselt, jagades seda kogemust ainult oma paari, pere või sõpradega ja imetledes Gran Canaria ranniku ilu.

Privaatpaadi rentimine võib olla suurepärane võimalus mis tahes eriliste sündmuste või pidustuste korraldamiseks Gran Canarial: sünnipäevapidu, noortepidu, aastapäev, abieluettepanek ja palju muud. Samuti võib see olla suurepärane võimalus veeta fantastiline päev koos pere või sõpradega eksklusiivsel ja privaatsel viisil.

Siin on veel mõned ideed, kuidas saaksite oma puhkuse ajal Gran Canarial suurepäraselt veeta meie eraviisiliste prahtide abil.

Kutsuge oma paar romantilisele päikeseloojanguretkele. Võite rentida paadi ja muuta eraparteri meeldejäävaks kohtumiseks oma kallimaga. Mis võiks olla romantilisem kui õhtusöök luksusjahi pardal päikeseloojangut vaadates? Võime kihla vedada, et see fantastiline õhtu saab olema üks teie elu parimatest kohtingutest ja te mõlemad säilitate sellest väga sooje mälestusi paljude aastate jooksul.

Kas reisite koos lastega? Rendige paat ja nautige oma puhkuse ajal Gran Canarial suurepärast perepäeva. See ekskursioon on suurepärane kogemus nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kas olete sõpruskonnaga? Siis on erapaadi prahtimine suurepärane alternatiiv ühisele paadiretkele.

Meie veebisaidil pakume Gran Canarial rentimiseks eri tüüpi paate: katamaraan, purjejaht ja mootorpaat, mille pardal on erineva mahutavusega inimesi. Ei ole oluline, kas olete suur või väike grupp, meil on õige paat rentida teile. Samuti saate valida reisi kestuse, mis vastab teie plaanidele ja vajadustele ning algusaegadele.

Võite valida päevase reisi, et võtta pardal päikesepaistet ja ujuda värskendavas ookeanis või romantilise päikeseloojanguretke.

Meie paadilaevad on juba ette kindlaks määratud marsruudid. Aga kui teil on eriline plaan või mõned taotlused ja soovid teie erapaadiparteri jaoks, andke meile teada, et me saaksime teile soovitada õiget paati, leppida teie plaanid kapteniga kokku ja kohandada reisi teie jaoks.

Enamik erapartiisid ankurdavad ujumiseks ja snorgeldamiseks. Teil on võimalus end värskendada Gran Canaria ühe fantastilise lahe kristallilises vees.

Pardal pakutakse ka sööki ja jooke.

Kõik meie eraharterid väljuvad Pasito Blanco sadamast. See sadam asub Gran Canaria populaarseima kuurordi – Maspalomase – lähedal. Nii et kui te viibite Playa del Inglesis, San Augustinis või Melonerases, saate Pasito Blanco sadamasse hõlpsasti pääseda. Pasito Blanco teiselt poolt leiate veel ühe kuulsa kuurordi: Puerto Rico ja Arguineguin. Kui te kavatsete Gran Canarial autot rentida, võtab tee kõigist eespool nimetatud kuurortidest umbes 20-25 minutit. Muul juhul võite võtta takso, mis ei maksa teile palju, või kasutada ühistransporti. Mõne laevaga saate ka nendest piirkondadest pealevõtmise.

Transfeer Gran Canaria pealinnast – Las Palmasest – võib soovi korral pakkuda ka transfeeri. Palun vaadake üksikasjalikke paatide kirjeldusi meie kodulehel, et veenduda, kus transport on ette nähtud või mitte.

Hetkel pakume eriti häid pakkumisi eraõiguslikele prahtidele Gran Canarial. Vaadake meie pakkumisi ja esitleda end suur kogemus oma puhkuse.

Paadi tšarterid aastal Gran Kanaaria

Saistītie raksti:

Siit leiad nimekirja asjadest, mida teha oma puhkuse ajal Gran...