Mida teha ja milliseid kohti külastada Puerto del Carmenis?

Mida teha ja milliseid kohti külastada Puerto del Carmenis?

Selles postituses soovime teile tutvustada Lanzarote kaguosas asuva Puerto del Carmeni piirkonna tegevusi ja parimaid külastuskohti. Teksti lõpus esitame nimekirja mitmekesistest võimalustest, mille abil saate nautida oma viibimist selles kaunis linnas. Valige erinevate paadi- ja maismaaekskursioonide vahel, et tutvuda Puerto del Carmeni kõige huvitavamate kohtadega. Võtke meiega julgelt ühendust meie WhatsAppi kaudu, aitame teil hea meelega valida parima tegevuse vastavalt teie soovidele ja eelistustele.

Mida teha Puerto del Carmenis?

Kõigepealt peame ütlema, et tänu oma heale asukohale, vaid 10 minuti kaugusel lennujaamast ja mitmekesistele meelelahutusvõimalustele on Puerto del Carmen ideaalne koht, kus veeta uskumatu puhkus Lanzarotel.

Paadimatkad

Lanzarote Boat

Sadamast väljuvad erinevad ekskursioonid, üks atraktiivsemaid tegevusi on vaala- ja delfiinivaatlus. Sõidu ajal saate tutvuda saare parimate külgedega ja saate kasutada võimalust ujuda Vahemere maitsvates vetes. Meil on erinevaid paate, sealhulgas mootorpaate, purjepaate, luksusjahte, katamaraane ja palju muud.

Pakume erinevat võimalust igale vajadusele.

Ekskursioonid korraldatakse vastavalt inimeste arvule ja reisi eripärale. Mõnel laeval pakutakse sööki ja jooke, võimalust grillida pardal või harrastada süvamerepüüki. Kirjutage meile, et selgitada kõik teie kahtlused ja aidata teil valida teile sobivaim ekskursioon.

Meresport

Lanzarote Surf (2)

See on oluline koht sukeldumise austajatele. Puerto del Carmenis leiate erinevaid sukeldumiskoole ja teil on kõik vajalik, et sukelduda mere alla. Purjelauasurf on Puerto del Carmenis veel üks populaarne spordiala.

Kui aga otsite lõbu tuulest, mis oleks parem kui parapurjelauasõit. See on super lõbus kogemus, mille käigus seotakse teid langevarjuga, mida omakorda tõmbab suure kiirusega paat.

Võite rentida ka jetisid, mis on täis lõbu ja adrenaliini, te ei taha enam maha tulla, kui olete võtnud juhtimispuldi ja hakanud Vahemere vetes sõitma.

Külastage teemaparki

Rancho Texas Lanzarote Park - Lanzarote - Puerto del Carmen

Te ei saa lahkuda ilma Rancho Texas Lanzarote Parki külastamata, mis on veepark, loomaaed ja botaanikaaed. See on hämmastav koht, mida kõik naudivad, siin saab näha eri geograafilistest piirkondadest pärit loomaliike. Teil on võimalus ujuda koos delfiinidega ja mängida nendega nagu lapsed.

Nautige paradiislikke randu

Puerto del Carmenis leiate kõige kaunimad rahulike lainetega rannad. See on kahtlemata selle koha suurim vaatamisväärsus. Selle randadest leiate kõik suplejatele mõeldud teenused, nagu näiteks laenutatavad lamamistoolid, tualetid ja restoranid.

Playa Grande

Puerto del Carmen Lanzarote.min

See on piirkonna kõige populaarsem rand. See on väga vaikne linnarand, kus on ilusad kuldsed liivad lõõgastumiseks ja veetlev türkiissinine vesi värskendavaks ujumiseks. Tulge koos lastega ja nautige imelist päeva, siin on kõik teenused, mida teie mugavuse tagamiseks vajate, sealhulgas vetelpäästjad ja palju poode, baare ja restorane.

Playa Chica rand

See on väike rand, kus on palju võlusid. Paljud külastajad tulevad siia selle suurepärase ilu ja võimaluse tõttu veeta vapustav päev. See on kuldsete liivade, kristallilise vee ja kõigi suplejatele mõeldud teenuste rand, kuid see on ka kohtumispaik paljudele sukeldujatele, keda meelitab selle vee alla peidetud rikkus. Teie käsutuses on mitu sukeldumiskooli, mis tutvustavad teile seda põnevat spordiala.

Los Pocillos

See on ilus türkiissinise vee ja kuldse liivaga rand, kus on mitu väikest mereveest moodustatud basseini. Selle nimi tuleneb nendest väikestest basseinidest, mis meenutavad basseini. Siin on tuul veidi aktiivsem kui eelmistes randades ning see on suurepärane koht purjelauasõidu ja lohepurskamise jaoks.

Lõpetuseks tahaksime teile öelda, et Puerto del Carmen oli algselt väike kaluriküla, millest hiljem sai üks Lanzarote peamisi vaatamisväärsusi. Tänapäeval meelitab see sadu turiste, kes armastavad kirglikult merd, päikest, paadimatku, surfamist ja sukeldumist. Selle kõik leiate meie veebilehelt, nii et ärge kartke ja täitke meie kontaktvorm, saatke meile e-kiri või kirjutage meile WhatsAppi, me aitame teil hea meelega valida ja broneerida teie järgmise seikluse Puerto del Carmenis.

Rannad aastal Puerto del Carmen

Puerto del Carmen asub Lanzarote saare kaguosas ja on üks piirkonna tähtsamaid...