Mida teha Cala d’Oris

Mida teha Cala d’Oris

Cala d’Orist leiate kõik, mida vajate oma puhkuse nautimiseks. See pakub paradiislikke randu Vahemere parimate külgedega, vee- ja maismaaspordialasid, täis elu täis tänavaid koos paljude poodide, restoranide ja ööklubidega. Samuti on see väga populaarne sihtkoht inimestele, kes soovivad lõõgastuda ja loodust nautida.

Mallorca parimad lahed

Külastage selle kauneid kuldse liiva ja kristallilise veega lahedaid lahedaid, mis on raamistatud kaljumaastikku, mis annab sellele selle tunde, et olete kõigest kaugel. Nautige paradiislikku maastikku ja võtke koju kaasa kõige kaunimad fotod, et oma puhkust näidata. Sukeldumise entusiastid leiavad võimaluse ujuda ja veekogusid uurida. See pakub ka adrenaliini ja lõbu täis veealaseid tegevusi.

Paatide rentimine

See on üks tegevusi, mida ükski turist ei tohiks Mallorcal viibimise ajal vahele jätta. Nautige mõnusat sõitu merel ja laske end Vahemere tuulest võrgutada. Võite peatuda värskendavaks ujumiseks või minna merepõhjas snorgeldama. Enamik laevu pakub sööki ja jooke, pardal saab valmistada ka maitsvat grillirooga. Reisi omadused sõltuvad laevast ja broneeritud paketist. Võimaluste hulka kuuluvad paatide rentimine, erajahid, katamaraaniekskursioonid rannikuala avastamiseks ja palju muud.

Promenaad

Cosas que hacer en Cala d'Or

Teie puhkus ei ole täielik, kui te ei naudi mõnusat sööki mere ääres. Cala d’Or’i promenaadil leiate palju restorane, kus on avatud terrassid, et nautida merevaadet. Maitske maitsvaid kohalikke ja rahvusvahelisi roogasid, mida valmistavad silmapaistvad kokad, kellel on kogemusi fusion-köögis, palju loovust ja suurepärast esitlust. Samuti saate pärast promenaadil jalutamist ja vaate nautimist jagada oma partneri ja sõpradega maitsvaid päikeseloojangukokteile.

Veetegevused

Cala d’Or on üks sukeldujate lemmikpaiku, nautige veealust elu ja avastage Vahemere kauneimaid koralle. Kui olete algaja, võite broneerida mõne mitmekeelsete instruktoritega sukeldumiskoolide pakutavatest kursustest.

Maasport

Valle d’Or’i golfiklubis leiavad golfisõbrad koha, kus saab stressi maha võtta ja nautida golfimängu, nautides samal ajal kauneid vaateid lahele.

Jalgratturid seevastu leiavad erinevaid erineva raskusastmega marsruute, et uurida linna või sõita mööda mägedes asuvaid loodusradu. Leiad igasuguseid jalgrattaid ja isegi e-jalgrattaid vähem nõudlikuks sõiduks.

Tennisemängijad leiavad samuti oma koha, rentige tenniseväljak cala d’Or’i tenniseklubis. Siin saate palgata professionaalseid juhendajaid, kes aitavad teil oma tehnikat parandada. Klubi pakub reketite laenutamist ja baari, kus saab pärast mängu lõõgastuda.

Ööelu

See on oluline punkt neile, kes otsivad öösel lõbutsemist. Loomulikult on Cala d’Oris palju ööelu, kus on palju terrasse, kust avaneb vaade merele, ja baare, mis on eriti suvel avatud hommikuni. Nautige koos sõpradega kokteile ja jooke hea muusika saatel. Aeg-ajalt võite leida elavat muusikat kohalike bändide esituses või tantsida külalis-DJ-de mixide saatel.

Kohalikud festivalid

Mallorcal on iseloomulikud rõõmsad tänavad, kus saab aastaringselt nautida paljusid feste. Kui lähete augusti esimesel nädalal, saate nautida kaitsepüha fiestasid, mis hõlmavad spordiüritusi ja kontserte.

Käsitööturud

Mallorca käsitöömeistrid tulevad turule, et pakkuda oma loomingut, saab osta riideid, kohalikke suupisteid ja palju kingitusi.

Mõned käsitööturud toimuvad Mallorcal maist oktoobrini. Sellise turu leiad igal pühapäeval Plaza Toni Costa platsil. Pühade ajal toimuvad ka käsitööturud, kus saab osta toredaid suveniire, mida oma perele kaasa võtta.

Jalutuskäik Porto Cristo Drachi koobastes

Cala d'Or Mallorca 2

See on põnev jalutuskäik, kus avastate Euroopa suurimaid koopaid. Need on tuhandeid aastaid vanad maa-alused koopad, kus on palju stalagmiite ja stalaktiite. Neil on strateegiline valgustus ja klassikalise muusika rahustav heli, mis elavdab jalutuskäiku.

Ajaloolised mälestusmärgid

Cala d’Ori jahisadamast 25-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Es Forti sõjaväelinnus. Majesteetlik ajalooline monument, mis on ehitatud kaitseks piraatide vastu.

Teine koht, kuhu seiklushimulisemad lähevad, on San Salvadori pühakoda. See asub 509 m kõrgusel merepinnast ja pakub privilegeeritud vaateid mägedele ja merele.

Samuti kutsume teid külastama Santanyi ajaloolist küla. Võluv koht, mis on täis tüüpilisi kivist ehitatud maju. See on turistide seas väga populaarne küla oma kohaliku turu, kunstigaleriide ja disainerbutiikide tõttu.

Mondragó looduspark

See on võrratu iluga looduskaitseala, mis asub Mallorca lõunaosas Cala d’Orist vaid 6 km kaugusel. See koosneb neljast lahesopist, kus saab peatuda, et nautida selle vee ja kuldsete liivade vaikust. Jalutage mööda selle loodusradu, mille vaatepunktidest avaneb vaade lahele. Mondragó on linnukaitseala, kus saab näha mitmesuguseid kohalikke liike ja mõningaid imetajad, nagu pingviinid ja jänesed.

Mondragó looduskaitseala avastamiseks saate teha ka ratsutamisretke. Valige erinevate ratsutamisviiside vahel ja valmistuge nautima teistsugust päeva hobuse seljas.

Paadi tšarterid aastal Mallorca

Saistītie raksti:

Kutsume teid üles elama imelisi kogemusi avamerel purjekal või jahil Mallorcal,...
Paadisõit on üks parimaid kogemusi, mida saate Sa Comas viibimise ajal nautida. Meil on...
Selles artiklis tutvustame mõningaid kogemusi, mida saate nautida, kui rendite paati...
Mallorca loodeosas asub Sa Coma puhkekoht, mis koosneb ilusast valgest liivarannast ja...
Kui olete Mallorcal, ei saa te jätta vahele selle pealinna Palma de Mallorca. See on...
Tegevused Mallorcal Mallorca on Baleaari saartest suurim ja üks tähtsamaid...