Paadi rentimine cala d’Oris

Paadi rentimine cala d’Oris

Selles artiklis tutvustame mõningaid kogemusi, mida saate nautida, kui rendite paati Cala d’Oris.

Cala d’Ori sadamas leiate igas suuruses ja igale maitsele sobivaid paate. Siin elavad erinevad firmad, kes pakuvad ekskursioone ja pakette, et saaksite seilata Vahemere kristallselgetes vetes.

Nautige kauneid maastikke ja paradiislikke lahedaid. Mõnda lahte pääseb ainult veest, nii et paadireis on parim viis näha kõike, mida saarel pakkuda on.

Rendisumma sõltub kuupäevast, reisi kestusest ja paadi omadustest. Saate valida järgmiste võimaluste vahel:

  • Purjekad
  • Luksusjahtide vahel
  • Katamaraanid
  • ja palju muud

Meil on väikesed paadid 2 inimesele ja suuremad paadid kuni 100 inimesele. Tähistage oma sünnipäeva või oma parima sõbra poissmehepidu paadi pardal. Paadireis on ainulaadne kogemus ja seetõttu tulevad paljud inimesed Cala D’Orisse, et tähistada oma sündmusi merel.

Lisaks sellele võite teel kohata läheduses mängivat delfiinipere. Sõltuvalt marsruudist ja aastaajast võite märgata ka vaala ja vaalasid.

Prahti luksusjaht

Purjetage mööda unenäoliste maastikuvaadetega kaunite lahtede kaldaid, vaated on majesteetlikud. Ideaalne võimalus võtta kaasa oma partner ja veeta romantiline kohting, mida ümbritseb mere rahulikkus. Teid saadab kogenud kapten, kes hoolitseb kõige eest, nii et peate muretsema ainult enda ja oma partneri nautimise pärast.

Paadimatkad

Rendige mootorpaat ja sõitke ilma litsentsita merel. Need on varustatud GPS-iga ja neil on kõik vajalik teie meelerahu tagamiseks. Ideaalne rentida koos sõpradega suurejooneliseks päevaks. Meri on tavaliselt rahulik, justkui kutsuks purjetajaid oma vetes viibima ja elama.

Katamaraanide ekskursioonid

Pakume teile väga mugavaid reise, kus teil on ainult lõõgastuda ja nautida mere vaikust. Ideaalne väikestele gruppidele. Nautige koos pere või sõpradega teistsugust kogemust, mida ümbritsevad kristallselged veed ja kiirgav päike.

Sukeldumine

Ärge jätke kasutamata võimalust sukelduda muljetavaldavasse merre. Kui armastate sukeldumist, on teil võimalus ja vajalik varustus, et sukelduda kalade ja korallide maailma.

Paadi rentimine ilma litsentsita

Väikepaadid ei nõua juhiluba, nii et võite ise sõita, kui võtate merele. See on suurepärane võimalus seiklushimulisematele inimestele, kes eelistavad ise rooli võtta ja oma marsruudi valida.

Mallorcal olevaid paate koos kapteniga soovitatakse inimestele, kes soovivad rahulikku ja muretut reisi. Skipperiga paadi rentimise eelis on see, et teid juhendab inimene, kes on paatide asjatundja ja tunneb marsruuti paremini kui keegi teine. Kapten võib teid viia peidetud kohtadesse, mida suudavad leida ainult need, kes tunnevad seda kohta, lisaks sellele on ta valmis lahendama kõik ebamugavused, mis paadiga võivad tekkida.

Võtke meiega ühendust, et aidata teil valida ekskursioon ja paat, mis vastab kõige paremini teie maitsele ja vajadustele. Meil on rohkem kui 15 aastat selles sektoris, aidates meie klientidel saada parimad kogemused Mallorca parimate laevade pardal.

Paadi rentimine ilma paadilitsentsita aastal Mallorca

Paatide rentimine ilma kaptenita aastal Mallorca

Saistītie raksti:

Kutsume teid üles elama imelisi kogemusi avamerel purjekal või jahil Mallorcal,...
Paadisõit on üks parimaid kogemusi, mida saate Sa Comas viibimise ajal nautida. Meil on...
Mallorca loodeosas asub Sa Coma puhkekoht, mis koosneb ilusast valgest liivarannast ja...
Cala d’Orist leiate kõik, mida vajate oma puhkuse nautimiseks. See pakub...
Kui olete Mallorcal, ei saa te jätta vahele selle pealinna Palma de Mallorca. See on...
Tegevused Mallorcal Mallorca on Baleaari saartest suurim ja üks tähtsamaid...