Mida teha Palma de Mallorcal

Mida teha Palma de Mallorcal

Kui olete Mallorcal, ei saa te jätta vahele selle pealinna Palma de Mallorca. See on ajaloolist ja arhitektuurilist rikkust täis turismilinn, mis meelitab turiste kogu maailmast oma looduslike ja kultuuriliste iluduste tõttu. Siin on kaunid rannad, lahed, kaljud ja muljetavaldavad mäeahelikud, kuid kui lähete sisemaale, leiate selle ajaloolise keskuse kaunite hoonete ja iidsete mälestusmälestistega.

Kui lähete Palma de Mallorcale, leiate sealt:

 • Kaunid rannad ja promenaadid
 • Paadimõnusid
 • sukeldumine ja snorgeldamine
 • Ööelu parimas Mallorcalikus stiilis
 • ekskursioonid kõikidesse turismiobjektidesse
 • Arhitektuuriline rikkus ja ajalooline iseloom

Rannad

See on kahtlemata kohustuslik peatus kõigile linna külastavatele turistidele, mis on tuntud saare parimate lahtede ja randade poolest. Siit leiate türkiissinise vee ja peene kuldse liivaga rannad, kus on rahulikud ja madalad veed, kus on kõik vajalik suplejatele. Külastada tuleks Playa de Palma, Cala Estancia ja Ciudad Jardín.

Rannades saate kasutada ka võimalust snorgeldada ja sukelduda looduskaitseala vee all. Tutvuge merefaunaga ja avastage veealuse maailma majesteetlikkust. Eksperdid juhendavad teid kogu protsessi vältel, et te oleksite turvaline ja ei jätaks ekskursiooni ajal ühtegi detaili tähelepanuta. Kui olete hea ujuja, võite kaljudelt alla hüpata, mis on üks elamusi, mis jääb teile eluks ajaks meelde.

Paadimatkad ja peod

mallorca boat charter luxury (1)22

Palma de Mallorca on purjetamislinn, mis toob kokku purjelaevad ja jahid kogu Vahemeremaalt, et osaleda üritustel ja võistlustel. Sadamast saate võtta paadi ja jalutada mööda rannikut, et avastada kõiki selle võlusid.

Kui otsite lõbu, siis ei saa jätta vahele suurejoonelist pidu paadi pardal Vahemere vetes. Mõned paketid sisaldavad DJ-d ja avatud baari, mis tagavad unustamatu peo. Reisi ajal saate soovi korral supelda kristallselges meres ja snorgeldada.

Promenaad

See asub ajaloolise kesklinna lähedal. Võite koos sõpradega jooksma, jalgrattaga sõitma või jalutama minna. Mööda promenaadi leiate arvukalt baare, restorane ja ööklubisid.

Palma akvaarium

Kui lähete koos lastega, ei saa jätta vahele linna akvaariumi. Kaunis merepark, mis võtab igal aastal vastu tuhandeid külastajaid. Seal on 55 akvaariumi, kus elab üle 700 Vahemere liigi. Rõõmustage end kaheksajalgade, raide, haide, puhvrikala ja paljude teiste maailma merefauna esindajate tantsuga.

Ööelu

Kui soovite öösel välja minna, siis leiate palju avatud restorane ja baare, kus saate juua. Samuti leiate saarel viibimise ajal palju hea muusikaga diskosid ja kasiinosid, kus saate oma õnne proovida.

Ekskursioonid Palma de Mallorca saladuste avastamiseks

Linn pakub võluvaid maastikke ja rikkalikku kultuuri. Võite võtta osa ekskursioonist ja külastada paljusid käesolevas juhendis mainitud vaatamisväärsusi.

Tutvuge linna saladustega läbi selle vanalinna, kus on moslemite, Rooma ja kristlike mõjutusi, nii et saate näha erinevaid arhitektuuriteoseid ja iga kultuuri esindavaid mälestusmärke.

Mõned kohad, mida peaksite külastama:

 • Plaza Mayor on linna kesklinnas asuv tähtsa tähtsusega turismikeskus, mille ümber asuvad sümboolsed ajaloolised mälestusmärgid.
 • Lonja de Palma de Mallorca on väga ilus gooti arhitektuuriteos.
 • Palma de Mallorca katedraal, mis on kuulutatud ajalooliseks kunstimälestiseks, on üks tähtsamaid kohti saarel turistide jaoks.
 • S’Hort del Rey aiad, Selle nimi tähendab Kuninga aed. Aed kuulub Almudaina palee juurde, kus elasid Mallorca kuningad. Sissepääs on tasuta.
 • Bellveri loss, Oma gooti stiilis on see Euroopa vanim loss, mille ehitus pärineb 14. sajandist. Sees on ajaloomuuseum. Ronige üles terrassile, kust avaneb panoraamvaade lahele ja ülejäänud linnale.