Paadi rentimine Sa Coma’s

Paadi rentimine Sa Coma’s

Paadisõit on üks parimaid kogemusi, mida saate Sa Comas viibimise ajal nautida. Meil on erinevaid võimalusi ja paate igale maitsele, mille hulgas võime mainida:

  • Veealuse vaatega paadid
  • Katamaraan
  • Jaht
  • Purjepaat
  • Kiirpaat

Prahtimise hind sõltub kuupäevast, grupist ja marsruudist.

Paadireisid

Cala d'Or Mallorca 2

Pakume katamaraanireise Vahemere vete avastamiseks. Laevad sisaldavad jooke ja toitu, tualette ja baari. Samuti saate grillida, samal ajal lõõgastudes meres ja Mallorca loodeosa rahulikus tuules.

Ekskursioon algab Sa Comast ja kulgeb läbi saare kaunimate lahtede. Laske end muljetada ranniku kaljudest, mere hiiglastest.

Kui valite klaaspõhjalise paadi, saate merepõhja vaadelda turvaliselt paadist, ilma et puudutaksite tilkagi vett. Avastage Vahemere vee all parodeerivate mereloomade elu, näete meduusasid, kaheksajalgu ja tuhande värvi kalu.

Delfiinide ja vaalade nägemine

Paadiretkede ajal võite ristuda mõne mereloomaga, nagu delfiinid ja vaalad. Paljud marsruudid kulgevad lähedalt mööda, nii et saate mereelu lähedalt jälgida. Nautige koos kogu perega ja lastega, kes naudivad neid kauneid loomi kõige rohkem.

Sukeldumine

Meresõbrad saavad nautida ka Sa Coma merepõhja. Saate kogu varustuse, mida vajate sukeldumiseks ja mere varjatud imede avastamiseks. Jaga kohalikku elusloodust ja võta kaasa uus kogemus, mida kodus jagada.

Purjepaadi prahtimine

Kui mõtlete tüdrukule abieluettepanekut teha või oma pulma-aastapäeva tähistada, soovitame rentida purjepaati kahele. See on romantiline reis, mis loob romantilise atmosfääri, millele keegi ei saa vastu panna. Selle ekskursiooni puhul saadab teid kogenud kapten, kes tunneb paati ja marsruuti täielikult. Kõik selleks, et te ei peaks millegi pärast muretsema. Enamiku reiside puhul on toit ja joogid hinna sees.

Reisid oma sündmuste tähistamiseks

Paljud inimesed tulevad Sa Coma’sse sünnipäevi, neidude ja poissmeeste pidusid ning lõpetamisi tähistama. Selliste ürituste jaoks pakume teile suurema mahutavusega paati. Nautige koos oma lähedastega fantastilist reisi läbi kaunite lahtede, koobaste ja randade. Võite teha peatusi ka värskendavaks ujumiseks meres.

Kui grupp on väga suur, on meil ka paadid maksimaalselt 100 inimesele. Nendes saate tähistada perepidusid, koolikaaslaste kokkutulekuid, firmaüritusi või kohtumisi suurte sõpruskondadega.

Meil on kõik, mida te otsite Sa Coma, võtke meiega ühendust, et saada nõu ja aidata teil valida paat, mis sobib kõige paremini sellega, mida te otsite.

Saistītie raksti:

Mallorca loodeosas asub Sa Coma puhkekoht, mis koosneb ilusast valgest liivarannast ja...