Výlety katamaránem na Costa Adeje Tenerife

Výlety katamaránem na Costa Adeje Tenerife

Guide

Výlety katamaránem na Costa Adeje jsou mezi turisty, kteří každoročně přijíždějí na Tenerife, velmi oblíbené. Katamarány jsou pohodlné lodě s kapacitou pro malé skupiny, což nám umožňuje užívat si moře bez společnosti mnoha lidí. Využijte výlet lodí k relaxaci, opalování nebo jen odpočinku ve stínu, zatímco budete obdivovat výhledy na pobřeží.

V tomto textu bychom vás rádi seznámili s výhodami výletu katamaránem na Costa Adeje a s charakteristikou našich nejlepších výletů.

Proč výlety katamaránem v Costa Adeje?

Costa Adeje je jedním z nejdůležitějších turistických center Tenerife. Soustřeďuje skvělou hotelovou, gastronomickou a rekreační nabídku. Nachází se zde také Puerto Colón, jeden z nejdůležitějších přístavů na ostrově. Odtud odjíždí většina našich lodních výletů.

S pronájmem katamaránu v Costa Adeje můžete navštívit oblasti, kde žijí tenerifští kytovci. Naše lodě vyplouvají do vod mezi Tenerife a La Gomera, kde je běžné vidět některé delfíny, jak se spokojeně procházejí. Tenerife je jedním z nejdoporučovanějších míst pro pozorování kytovců a s velkým štěstím můžeme vidět hravé velryby, které se k lodi přiblíží.

Nyní bychom vám rádi představili naše katamarány pro soukromé i společné výlety. Doufáme, že si díky tomuto průvodci budete moci vybrat aktivitu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Zveme vás, abyste nám napsali na WhatsApp, abychom si s vámi mohli popovídat a vyřešit vaše dotazy ohledně jakékoli aktivity.

Útesy Los Gigantes

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)Naše výlety v délce 4 a více hodin vás zavedou k těmto impozantním skalním obrům, abyste mohli obdivovat jejich krásu a nádheru. Útesy Los Gigantes, známé také jako „pekelná zeď“, jsou proslulé po celém souostroví. Každý je bude chtít navštívit během svého pobytu v Costa Adeje nebo jiném městě na Tenerife.

Tyto skalní hory vznikly jako důsledek dávných sopečných erupcí. Dnes se promítají jako velké stěny chránící pobřeží Tenerife. Vytvářejí také ideální podmínky pro rozvoj mořského života, kde se vyskytují různé druhy rostlin a živočichů. To je cenné zejména pro potápěče, kteří sem neustále přijíždějí plavat a objevovat půvaby mořského dna.

V zátoce Masca Bay se na úpatí útesů nachází nádherná pláž s černým pískem. Mnoho lodí sem připlouvá, aby se osvěžilo v její křišťálově čisté vodě. Můžete si zde zaplavat a šnorchlovat. Užijte si tento autentický ráj přírody s našimi výlety katamaránem z Costa Adeje.

Soukromý pronájem katamaránu na pozorování velryb a delfínů v Costa Adeje

Na našich webových stránkách máme různé možnosti soukromého pronájmu lodí. Můžete si vybrat z plachetnic, jachet, motorových člunů a dalších. Pozvěte své blízké přátele na oslavu důležitých dat. Budete to jen vy a naše posádka, exkluzivní projížďka podle vašeho přání. Využijte příležitost oslavit výročí svatby, žádost o ruku, promoci a další.

V této sekci vám představujeme naše nejlepší katamarány, na kterých se můžete exkluzivně plavit.

Soukromá jízda na prostorném katamaránu Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minDíky své délce 36 stop vám naše loď Kalima umožní užít si pohodlnou jízdu na katamaránu s kapitánem v Costa Adeje. Vyberte si mezi 3 nebo 5 hodinami, během kterých můžete pozorovat kytovce a plavat. Pokud si rezervujete 8 hodin, můžete navštívit úžasné útesy Los Gigantes a zátoku Masca. Nealkoholické nápoje a občerstvení jsou v ceně. Volitelně Paella za příplatek.

Soukromý pronájem katamaránu Kennex

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minTato krásná loď má maximální kapacitu 11 osob. Na její palubě najdete síťku k odpočinku. Pronájem na 3 hodiny, abyste mohli pozorovat kytovce a plavat v zátoce. Pěti až sedmihodinové výlety vás zavedou k Útesům obrů a do pohádkové zátoky Masca. V ceně je zahrnuto šnorchlovací vybavení, osvěžující nápoje na palubě a jídlo ke sdílení během zastávky. Doprava za příplatek.

Soukromý charterový výlet katamaránem pro 45 osob s Edenem

Tenerife catamaran charter for 45 personsJedná se o fantastický 3hodinový soukromý výlet. Máme dostatek místa pro všech 45 cestujících, aby si mohli užít jízdu a odpočinout si. Během výletu se podíváte na kytovce a zaplavete si u pobřeží. V ceně je zahrnut jeden sendvič na osobu a nápoje na palubě. Můžete si také přinést vlastní nápoje a občerstvení. Volitelné jídlo a rohlíky jsou k dispozici za příplatek.

Společné výlety katamaránem z Costa Adeje

K dispozici máme také různé katamarány pro sdílený pronájem. Pojďte se s námi plavit po zálivu a prožijte skvělé zážitky.

Společný výlet katamaránem Edén

eden catamaran tour tenerifeJak již bylo zmíněno, Eden je velký a prostorný katamarán. Během 2 hodin si můžete prohlédnout velryby a delfíny Tenerife a zaplavat si. Nápoj je v ceně.

3hodinová prohlídka s pozorováním velryb s Freebirdem

catamaran tour in Tenerife with FreebirdTato trasa začíná v Puerto Colon a míří do vod poblíž La Gomery, abyste viděli mořské živočichy Tenerife. Poté se vydáme k pobřeží na koupání a šnorchlování. Po zastávce na pobřeží jsou v ceně nápoje na palubě a občerstvení.

Prostorný katamarán Kalima pro 11 osob

Tenerife - Boat Charter - (9).minDáváme vám možnost cestovat na společném katamaránu Kalima. Během 3 hodin zažijete neuvěřitelné chvíle na moři. Přestože je výlet sdílený, bude na něm jen několik lidí, takže se každý bude cítit stejně pohodlně jako na exkluzivním výletě. Objednejte si možnost vidět kytovce a zaplavat si v Atlantiku.

Rezervace a výhrady

Pokud byste se chtěli vydat na některou z těchto lodí, stačí nám napsat žádost. Připomínáme, že většina těchto výletů zahrnuje dopravu z nejdůležitějších turistických center na Tenerife.

Kromě těchto katamaránových výletů na Costa Adeje nabízíme různé lodě, na kterých se můžete plavit po zátoce a užívat si moře. Nezapomeňte nás kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp nebo kontaktního formuláře připojeného ke každé aktivitě. Doporučujeme také napsat nám dva týdny předem, abyste měli větší šanci najít místa na vybraný termín. Doufáme, že si svou dovolenou na Costa Adeje užijete naplno.

Pronájem katamaránů na Costa Adeje

Výlety katamaránem na Costa Adeje

Související články:

			Things to do in Costa Adeje - Co dělat v Costa Adeje
Chystáte se strávit dovolenou v Costa Adeje a hledáte, co podniknout? Pak jste na...
			day trips in costa adeje - Jednodenní výlety v Costa Adeje
Vítejte na Costa Adeje! V tomto textu najdete nejlepší výlety a jednodenní výlety z...
			royal delfin tenerife los gigantes (59) - Costa Adeje Pozorování velryb a delfínů
Pozorování velryb v Costa Adeje na Tenerife je pravděpodobně nejoblíbenější...
			Jetski in tenerife south - Costa Adeje Vodní sporty
Jste na dovolené na Tenerife a ubytováváte se v Costa Adeje? Určitě vás zajímá,...
			Tenerife Quad Bike Safari Vulocano (1) - Costa Adeje Safari na čtyřkolkách
V této sekci najdete naše safari na čtyřkolkách, které nabízíme s vyzvednutím a...
			royal delfin tenerife los gigantes (59) - Výlety lodí v Costa Adeje
Výlety lodí na Costa Adeje jsou jednou z nejoblíbenějších a...
			Tenerife Self Drive Boat Rental Puerto de Las Galletas (1)-min - Půjčovna lodí v Costa Adeje Tenerife
Vítejte na Bananapalmbay.com, v této sekci najdete 14 lodí k pronájmu v Costa Adeje....
			catamaran tour in tenerife private and shared (9).min - Soukromé výlety a pronájem katamaránů v Costa Adeje
S našimi soukromými výlety katamaránem na Costa Adeje zažijete skvělé zážitky v...

Pláže v Costa Adeje

			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Pláž
Je to skvělá městská pláž, kde se můžete opalovat a užívat si moře na...
			Playa de Fañabe - Playa Fañabé Pláž
Playa Fañabé je nádherná světlá písečná pláž s báječnými rekreačními...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Pláž
Playa de Troya I a II jsou dvě pláže v Costa Adeje. Najdete zde všechny radovánky s...
			Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort - Playa del Duque Pláž
Jedná se o městskou pláž v Costa Adeje, která nabízí vše, co potřebujete pro...