Výlety katamaránem v Los Cristianos

Výlety katamaránem v Los Cristianos

Guide

Objevte krásy Atlantiku s našimi výlety katamaránem v Los Cristianos. Naše zkušená posádka vás vezme do oblastí, kde se na Tenerife nejčastěji vyskytují kytovci. Budou také pozorně odpovídat na vaše otázky, protože mají o těchto mořských zvířatech mnoho znalostí. Budete moci pořídit krásné snímky kytovců a výhledů na záliv.

Pokud jste milovníky přírody a divokých zvířat, výlet katamaránem vám pomůže spojit se s mořem a mořským životem na Tenerife. Dopřejte svým blízkým relaxační a vzrušující zážitek. Využijte příležitosti k oslavě zvláštních událostí, jako jsou narozeniny, výročí a rozlučky se svobodou.

Výlety katamaránem za velrybami a delfíny v Los Cristianos

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spain (3)Vítáme vás v Los Cristianos, doufáme, že si svou dovolenou užijete. Po většinu roku zde najdete dobré počasí, krásné pláže a mnoho možností pro volný čas a rekreaci.

Na našich webových stránkách vám nabízíme různé aktivity v Los Cristianos a v nejvýznamnějších letoviscích Tenerife. Specializujeme se na pronájem soukromých i sdílených lodí pro pohodový výlet v zátoce.

Tentokrát vám chceme povědět o našich nejlepších katamaránech pro pozorování velryb a koupání v příjemných vodách oceánu. Zanecháme vám různé dostupné možnosti, pokud chcete více informací, napište nám nyní na náš WhatsApp, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší aktivitu.

Naše výlety katamaránem z Los Cristianos v délce trvání 4 a více hodin vás zavedou k návštěvě impozantních útesů Los Gigantes. Objevte krásu a kouzlo strážců západního pobřeží Tenerife. Najdete zde také svěží zátoku Masca s krásnou tmavou písečnou pláží, kam se můžete sejít zchladit do jejích vod.

Pronájem soukromého katamaránu v Los Cristianos

Máme vynikající katamarány, na kterých se můžete plavit v klidu a s exkluzivitou.

Pronájem lodi s prostorným katamaránem Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minZveme vás na plavbu s Kalimou, skvělou lodí s velkým prostorem. Vyberte si 3 nebo 5hodinový výlet za velrybami a zakotvěte někde v zátoce. Naopak 8hodinový výlet zahrnuje návštěvu útesů Los Gigantes a krásné zátoky Masca, kde se můžete koupat a šnorchlovat. Nápoje na palubě a občerstvení jsou v ceně.

Soukromý pronájem katamaránu Kennex pro 11 cestujících

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minKennex je prostorný a pohodlný katamarán s kapacitou 11 cestujících. Prohlídka zahrnuje jídlo a nápoje. Během prohlídky můžete odpočívat, opalovat se a sdílet zážitky se svými blízkými. Pokud si loď pronajmete na 7 hodin, můžete navštívit úžasné útesy Los Gigantes a zátoku Masca. Doprava z jižní části Tenerife je na vyžádání za příplatek.

Výlet katamaránem s privátním pronájmem pro skupiny s Edén

Tenerife catamaran charter for 45 personsNáš exkluzivní katamarán Eden má dostatek místa pro 45 osob. Aktivita zahrnuje pozorování velryb a koupání v zátoce. V ceně je zahrnut jeden sendvič na osobu a osvěžující nápoje na palubě. Můžete si také přinést vlastní nápoje a občerstvení. Pokud si přejete, můžete si za příplatek objednat jídlo a rohlíky.

Sdílené výlety katamaránem v Los Cristianos

Nabízíme vám možnost podniknout skvělé výlety v zálivu Tenerife. Prozkoumejte Atlantský oceán v rukou zkušených kapitánů s mnoha znalostmi moře a jeho půvabů.

3hodinový výlet katamaránem s volným ptákem

catamaran tour with freebird to los gigantesVyplouváme z přístavu Puerto Colon v Costa Adeje a míříme do vod poblíž La Gomery, abychom viděli kytovce v jejich přirozeném prostředí. Poté se vydáme do některých zátok na koupání. Občerstvení a nápoje na palubě jsou zahrnuty v ceně.

Společný výlet s báječným katamaránem Abrazo

catamaran tour in tenerife private and shared (10).minPři této 3hodinové aktivitě strávíte fantastické chvíle na moři. Díky kapacitě 12 osob se bude každý cítit pohodlně. Budete se moci přiblížit k oblastem, kde plavou kytovci, a proplout zátokou El Puertito. V ceně je zahrnuto čerstvé ovoce.

Prostorný katamarán Kalima pro 11 osob

Tenerife - Boat Charter - (7).minNáš majestátní katamarán Kalima je k dispozici také pro společné výlety. Při 3hodinové aktivitě budete moci pozorovat kytovce a plavat v křišťálově čistých vodách Atlantiku. Občerstvení a nápoje jsou zahrnuty na palubě.

Na konci textu najdete podrobný seznam výletů katamaránem v Los Cristianos. V rámci každé aktivity máte přístup ke kontaktnímu formuláři pro rezervaci. Můžete nám také kdykoli napsat na WhatsApp. Je pro nás potěšením vás provést a pomoci vám s výběrem aktivit, které můžete podniknout během své dovolené na Tenerife.

Pronájem katamaránů na Los Cristianos

Půjčovna katamaránů na Los Cristianos

Výlety katamaránem na Los Cristianos

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Související články:

Pláže v Los Cristianos