Výlety katamaránem v Playa de las Americas

Výlety katamaránem v Playa de las Americas

Guide

Pokud si chcete objednat některý z našich výletů katamaránem v Playa de las Americas a nevíte, který si vybrat, zde vám ukážeme ty nejlepší. Pro nás je to trouba, která vám pomůže prožít skvělou dovolenou na ostrově jarního slunce.

Užijte si vítr ve tváři a jemné pohupování vln na palubě katamaránu. Je to relaxační a zábavný zážitek. Během plavby se můžete opalovat, odpočívat ve stínu, obdivovat výhledy a sdílet anekdoty s přáteli.

Co dělat během výletů katamaránem v Playa las Américas

V naší společnosti se specializujeme na nabídku nádherných lodí k plavbě po vodách Atlantiku.

Při této příležitosti vám chceme povědět o katamaránech, které jsou k dispozici pro pozorování velryb z Playa de las Americas. Pociťte vzrušení z pohledu na krásné velryby pilotní a delfíny skákavé, kteří se blíží k lodi, to jsou dva druhy, které zde žijí po celý rok, ale je pravděpodobné, že se v určitých obdobích objeví i jiné druhy velryb a delfínů. Nedáváme vám žádné záruky, že delfíny nebo velryby uvidíme, ale víme, že je velmi pravděpodobné, že se to v této oblasti zálivu stane.

Dolphins jumping in Tenerife South

Pokud si chcete některou z těchto aktivit rezervovat, stačí napsat na náš WhatsApp a provést rezervaci. Na konci textu naleznete také podrobný seznam těchto aktivit spolu s kontaktním formulářem, který můžete vyplnit pro zadání požadavku. Připomínáme, že většina našich aktivit zahrnuje dopravu z Playa de Las Americas, měli byste se však seznámit s podrobnostmi jednotlivých aktivit a napsat nám, abychom ověřili jejich dostupnost.

Jednou z výhod našich výletů katamaránem z Playas de las Americas je možnost navštívit útesy Los Gigantes a zátoku Masca. Tato možnost je k dispozici pouze u výletů delších než 4 hodiny. Vychutnejte si tyto jedinečné skalní hory. Stojí jako věční strážci západního pobřeží Tenerife a dohlížejí na mořský život a vnitrozemí ostrova. Najdete zde překrásnou zátoku Masca, kam se můžete spustit za koupáním a šnorchlováním.

S naším báječným katamaránem Eden můžete pozvat všechny své přátele. Přijeďte si užít moře a oslavit zvláštní události na palubě. Podělte se o svou rozlučku se svobodou se svými přáteli a udělejte z ní nezapomenutelný zážitek.

Soukromý pronájem katamaránu v Playa de las Américas

V této sekci vám představujeme naše nejlepší katamarány pro soukromý pronájem lodí. Užijte si exkluzivní dobrodružství pro vás a vaše hosty. Připravte se na to, že si budete moci užívat moře v klidu a pohodlí.

Pronájem katamaránu Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minDíky délce 36 stop bude mít každý dostatek prostoru pro odpočinek. Pronajměte si soukromou projížďku na 3 nebo 5 hodin, abyste mohli pozorovat tenerifské kytovce a plavat v zátoce. Během 8hodinové plavby se dostanete k útesům a do zátoky Masca. Nápoje a občerstvení na palubě jsou v ceně. Paella za příplatek.

Soukromý výlet katamaránem Kennex v Playa de las Américas

catamaran tour in tenerife private and shared (10).minLoď Kennex má dostatek místa pro 11 cestujících, aby si mohli prohlídku užít v pohodlí. Díky 3hodinovému itineráři budete moci pozorovat kytovce v jejich přirozeném prostředí a sejít na pláž k osvěžujícímu koupání. Pokud si objednáte 7 hodin, vezmeme vás na útesy Los Gigantes a do zátoky Masca. V ceně jsou zahrnuty nápoje, jídlo a vybavení pro šnorchlování. Doprava za příplatek na vyžádání.

Výlet katamaránem pro velké skupiny s Edénem

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Máme pro vás fantastický výlet pro skupiny 45 osob. Nabízíme vám 3 hodiny zábavy na moři, pozorování velryb a delfínů a zastávku na koupání v krásné zátoce Tenerife. Nealkoholické nápoje, cava a pivo na palubě. Můžete si také přinést nápoje a občerstvení dle vlastního výběru. Na vyžádání a za příplatek jsou v ceně zahrnuty chlebíčky a oběd.

Sdílené výlety katamaránem z Playa de las Americas

V níže uvedeném seznamu najdete naše nejlepší katamarány pro sdílené výlety v Playa de las Americas.

4,5hodinový výlet za pozorováním velryb s lodí Freebird

catamaran tour with freebird to los gigantesS báječným Freebirdem vás vezmeme za kytovci v jejich přirozeném prostředí, přiblížíme se k oblastem, kde jsou často k vidění, a s velkým štěstím se vám podaří spatřit velryby, delfíny nebo dokonce obojí. Díky této délce plavby budete mít dostatek času na to, abyste si zážitek užili ve svém volném čase. Po této aktivitě se vydáme do Los Acantilados de los Gigantes a do nádherné zátoky Masca, abychom si zaslouženě zaplavali v jejích vodách. Oběd a otevřený bar na palubě je v ceně.

3hodinová plavba katamaránem po zátoce a pozorování velryb katamaránem Abrazo

catamaran tour in tenerife private and shared (3).minTato loď má kapacitu 12 cestujících. Tříhodinová prohlídka zahrnuje pozorování a zastávku v El Puertito na osvěžující koupání, šnorchlování a osvěžující koupel ve vodě. V ceně je zahrnuto čerstvé ovoce.

Společný výlet lodí Kalima pro 11 osob

Tenerife - Boat Charter - (9).minVýhodou lodi Kalima je, že na palubu přijme pouze 11 cestujících. Každý se tak bude cítit pohodlně jako na soukromém výletě lodí. Výlet zahrnuje nápoje, občerstvení, pozorování velryb a zastávku na občerstvení v zátoce.

contact usTímto končí náš seznam výletů katamaránem v Playa de las Americas a doufáme, že se vám text líbil. Napište nám na WhatsApp a vyjasněte si své nejasnosti. Nezapomeňte si udělat rezervaci několik dní předem. Tenerife je oblíbeným ostrovem pro zábavu a aktivní turistiku, takže denně vyřizujeme mnoho žádostí.

Pronájem katamaránů na Playa de las Americas

Výlety katamaránem na Playa de las Americas

Související články:

			Things to do in Playa de las Americas - Co dělat v Playa de las Americas
Playa de las Américas (nebo jednoduše Las Américas) je turistické centrum na jihu...
			diving in tenerife south - Playa de las Americas Vodní sporty
Pokud se chcete věnovat vodním sportům pod ostrým sluncem, je Playa de las Americas...
			Neptuno Tenerife Boat Trip to Los Gigantes form North and South (10) - Výlety lodí v Playa de las Americas
Playa de las Americas je jedním z nejvýznamnějších rekreačních středisek na...
			 - Pozorování velryb a delfínů z Playa de las Américas
V tomto textu najdete informace o pozorování velryb a delfínů z Playa de las Americas...
			catamaran tour in tenerife private and shared (10).min - Soukromé výlety a pronájem katamaránu v Playa de las Américas
Předkládáme vám tohoto malého průvodce, abyste se mohli seznámit s možnostmi...

Pláže v Playa de las Americas

			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Pláž
Je to skvělá městská pláž, kde se můžete opalovat a užívat si moře na...
			Playa de Fañabe - Playa Fañabé Pláž
Playa Fañabé je nádherná světlá písečná pláž s báječnými rekreačními...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Pláž
Playa de Troya I a II jsou dvě pláže v Costa Adeje. Najdete zde všechny radovánky s...
			 - Playa de las vistas Pláž
Playa de las Vistas, známá také jako pláž Las Vistas, je velmi atraktivní pláž...