Výlety katamaránem v Puerto Colon

Výlety katamaránem v Puerto Colon

Guide

V tomto textu najdete nejlepší výlety v Puerto Colon, které můžete podniknout soukromě nebo společně. Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi, která pomáhá svým klientům prožít tu nejlepší dovolenou na Tenerife. Pozvěte svého partnera, přátele, rodinu nebo kolegy z práce a prožijte příjemný den na moři.

Zde najdete podrobnosti o našich výletech za pozorováním velryb na Tenerife a několik tipů, jak si odnést nezapomenutelný zážitek.

Výhody výletů katamaránem v Puerto Colón

Puerto Colón je krásné pobřežní město na Tenerife. Již léta je velmi důležitým přístavem v regionu s intenzivní rybářskou a turistickou činností.

Nabízíme vám výlety katamaránem, během nichž můžete pozorovat kytovce a koupat se v osvěžujících vodách oceánu. Vezmeme vás do oblastí mezi Tenerife a La Gomera, kde můžete pozorovat velryby a delfíny. Je velmi časté, že se někteří z těchto kytovců objevují v blízkosti lodí. Vychutnejte si pohled na jejich hru a přicházejí vás pozdravit, protože se na lodích cítí bezpečně.

Můžete se opalovat na palubě nebo klidně odpočívat ve stínu. Každá loď nabízí různé funkce pro různé chutě. Pozvěte své přátele na zvláštní události nebo vezměte svého partnera na romantickou dovolenou.

S našimi čtyřhodinovými výlety katamaránem v Puerto Colon vás vezmeme na návštěvu Útesů obrů. Pokud nás navštívíte poprvé, měli byste vědět, že tyto skalní útvary přitahují stovky turistů zamilovaných do jejich krásy a jedinečného kouzla. Uvnitř útesů se nachází zátoka Masca, kde zakotvíme, abyste mohli sestoupit dolů a vychutnat si její kouzlo.

Soukromý pronájem katamaránu v Puerto Colon

Pokud jste v Puerto Colón, nemůžete si nechat ujít příležitost projít se podél moře a pocítit vítr na tváři. Nechte se unášet radostí z moře, užívejte si nejzářivějšího slunce souostroví a sdílejte nezapomenutelné chvíle se svými blízkými.

Soukromý pronájem katamaránu s Kalimou

Tenerife - Boat Charter - (7).minUžijte si tento skvělý 36 stop dlouhý katamarán s dostatkem prostoru pro pohodlí všech hostů. Během 3 a 5hodinových výletů uvidíte kytovce v jejich přirozeném prostředí a zaplavete si v jedné ze zátok na jihu Tenerife. Osmihodinový výlet zahrnuje návštěvu impozantních útesů, kde zakotvíme, abyste si mohli zaplavat v zátoce Masca. Tato aktivita zahrnuje nápoje a občerstvení. Paella je volitelná za příplatek.

Pronájem lodi s katamaránem Kennex

catamaran tour in tenerife private and shared (10).minJedná se o jednu z našich nejlepších lodí pro plavbu po vodách jižního Tenerife. Má kapacitu 11 cestujících a dostatek místa, aby se na něm všichni cítili pohodlně. Vezmeme vás na pozorování delfínů a velryb a po pozorování zakotvíme u břehu, abychom se zchladili. Během 7hodinového výletu se dostanete k útesům Los Gigantes a slavné zátoce Masca. Doprava z jižní části Tenerife je na vyžádání za příplatek.

Soukromý výlet katamaránem Eden pro skupiny

Tenerife catamaran charter for 45 personsNáš katamarán Eden je moderní a prostorná loď s kapacitou pro 45 osob. Vezmeme vás na pozorování delfínů v jejich přirozeném prostředí a na plavbu na volném moři. V ceně je zahrnut sendvič a nealkoholické nápoje, šampaňské a pivo na palubě. Umožníme vám vzít si vlastní nápoje a občerstvení. Za příplatek si můžete objednat jídlo a rohlíky.

Soukromé výlety katamaránem z přístavu Colon

Máme pro vás také skvělé možnosti, jak se pohodlně plavit po oceánu. Připravte se na zajímavá místa v zálivu a na pozorování tenerifských kytovců v jejich přirozeném prostředí.

4,5hodinová prohlídka Tenerifského zálivu s delfínem královským

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)Na této báječné lodi si můžete prohlédnout mořskou faunu Tenerife z jiné perspektivy. Royal Dolphin má podvodní okna, která nám umožňují pozorovat živočichy proplouvající pod lodí. Má také kamery, které zaznamenávají aktivitu kytovců, kteří proplouvají v blízkosti lodi, a následně je vysílají na televizory na palubě.

Po pozorování delfínů se vydáme k obrovským útesům Los Gigantes. Po příjezdu zakotvíme, abychom se vykoupali v modrých vodách zátoky Masca. Na katamaránu je umělý vodopád, který je skvělou zábavou pro hrátky v moři. V ceně je zahrnuto občerstvení, oběd formou bufetu a dopravní servis z hlavních turistických center jižní části Tenerife.

Společný výlet lodí s katamaránem Edén

eden catamaran tour tenerifeJak již bylo zmíněno výše, náš báječný katamarán Eden je velký a prostorný. Rezervujte si tento výlet a užijte si 2 hodiny zábavy v Atlantiku. Vyplouváme z Puerto Colon v Costa Adeje, abychom viděli velryby a delfíny. Osvěžující nápoj je v ceně.

Společný výlet lodí Kalima pro 11 cestujících

Tenerife - Boat Charter - (6).minKalima přijímá na palubu maximálně 11 cestujících, takže si každý může užít a skvěle se pobavit. Tříhodinový výlet zahrnuje nápoje, občerstvení, pozorování velryb a zastávku v zátoce na koupání.

Po představení seznamu výletů katamaránem v Puerto Colon bychom vás rádi vyzvali, abyste nás hned kontaktovali na našem WhatsAppu a vyjasnili si své nejasnosti. Nezapomeňte, že většina našich lodních výletů zahrnuje dopravu z nejdůležitějších letovisek na Tenerife včetně Puerto Colon. Chcete-li si ověřit dostupnost, napište nám, rádi vám pomůžeme. Díky zkušenostem se spokojenými zákazníky víme, co potřebujete. Nabízíme vám nezapomenutelné výlety po moři na palubě pohodlných a bezpečných lodí.

 

Pronájem katamaránů na Puerto Colon

Výlety katamaránem na Puerto Colon

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Související články:

Pláže v Puerto Colon