Rodinné aktivity na Tenerife

Rodinné aktivity na Tenerife

Guide

Prázdniny jsou tady a vy plánujete, kam vyrazit s rodinou? Už nehledejte, dnes vám chceme říct o nejlepších aktivitách na Tenerife, které si můžete užít s rodinou.

V tomto průvodci najdete různé možnosti se zaručenou zábavou pro každého člena rodiny.

Den na pláži na Tenerife

Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort

Mezi nejvhodnějšími aktivitami pro rodinu je na prvním místě den na pláži. Najdete zde odpočinek pro maminku a tatínka a nepřetržitou zábavu pro děti.

Naše pláže mají křišťálově čistou vodu s dostatečnou viditelností, kde si děti mohou hrát a pozorovat plavající rybičky.

Využijte svou dovolenou k prozkoumání mořského dna a dopřejte svým dětem první potápěčské zkušenosti.

Městské pláže se nacházejí v blízkosti pobřežní promenády. Odtud se dostanete k nespočtu obchodů a restaurací.

Využijte možnosti dát si v nedalekých restauracích chutný oběd a nakoupit suvenýry, které si odvezete domů.

Pozorování velryb

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Tuto aktivitu byste neměli ve svých rodinných plánech vynechat. S půjčovnou lodí na Tenerife se můžete plavit do oblastí, kde proplouvají delfíni a velryby.

Každý rád pozoruje velryby a delfíny, jak plavou a přibližují se k lodi. Nejvíce si tuto aktivitu užívají děti. Pronajměte si loď na pozorování delfínů a velryb a odvezte si domů skvělé vzpomínky na rodinnou dovolenou na Tenerife.

Vodní parky

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Nejlepší vodní parky na ostrově nabízejí atrakce pro všechny věkové kategorie. Dospělí si mohou užít řadu extrémních atrakcí a jízd, zatímco menší děti zde najdou aktivity, které jsou pro jejich věkovou skupinu bezpečnější.

Kromě bazénů a skluzavek se v některých aquaparcích konají i delfíní show, které ohromí každého. Jedním z nich je Aqualand v Costa Adeje, kde delfíni každý den předvádějí fascinující show.

Národní park Teide

Jedná se o nejnavštěvovanější přírodní lokalitu Tenerife, kterou musí navštívit celá rodina.

Vydejte se na pěší túru vulkanickým okolím s nádhernými výhledy. Zažijte pocit, že se nacházíte mezi charakteristickými skalami a stržemi geografie Teide.

Žijí zde různé endemické druhy, které se vyznačují velkou krásou. Můžete také sdílet příjemnou jízdu lanovkou, která vás vyveze do výšky 3500 metrů, odkud budete moci ostrov plně pozorovat.

Jízda lanovkou je vhodná pro děti a osoby s problémy s chůzí.

Návštěva zoologických zahrad

Další skvělou možností pro celou rodinu je návštěva tenerifských zoologických zahrad, kde si můžete prohlédnout různé druhy zvířat.

Jednou z nejlepších je Loro Parque, která je považována za nejoblíbenější zoologickou zahradu ve Španělsku. Můžete zde vidět tučňáky, kosatky, delfíny, žraloky a mnoho dalších zvířat. Papoušci zde předvádějí neuvěřitelnou show, která si krade diváky a vyvolává široké úsměvy.

Loro Parque Tenerife with Transport

Další zoologickou zahradou na ostrově se spoustou zvířat je Jungle Park. Můžete se zde zblízka seznámit s orangutany, hrochy, dravými ptáky a dalšími zvířaty. Připravte se na to, že nad hlavami vám budou létat jestřábi a orli, kteří předvedou působivé piruety.

Měli byste také navštívit Monkey Park, úžasné místo, kde se můžete podělit s opicemi v jejich přirozeném prostředí. Opice jsou volně přístupné, můžete se s nimi vyfotit a dát jim ovoce. Uvidíte také různé druhy ptáků, želvy a kaktusové zahrady.

Teď už víte, kde jsou nejlepší rodinné aktivity na Tenerife, stačí si jen naplánovat, ve které dny se tam vydat. Nezapomeňte na fotoaparát, abyste zachytili každý okamžik. Odvezte si domů úžasné fotografie, které si můžete zarámovat do obývacího pokoje.

Doporučené aktivity na Tenerife

Pozorování velryb na Tenerife

Pronájem lodí na Tenerife

Tematické parky na Tenerife

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Související články:

Pláže v Tenerife