Výlety katamaránem na Tenerife

Výlety katamaránem na Tenerife

Guide

Výlety katamaránem na Tenerife jsou nejlepší možností, jak si užít oceán, pozorovat kytovce a ochladit se v tyrkysových vodách Atlantiku. Je to ideální příležitost, jak se zbavit stresu a vzít rodinu na výlet k moři.

V tomto textu vám představíme nejžádanější možnosti našich klientů, jak se vydat na procházku k moři a relaxovat. Pozvěte své přátele na oslavu narozenin nebo překvapte svého partnera romantickým výletem, na který nikdy nezapomene. Naše lodě jsou ideální pro oslavy zvláštních událostí, jako jsou rozlučky se svobodou, výročí svatby, narozeniny a další.

S našimi výlety katamaránem na Tenerife vás vezmeme do míst, která preferují velryby a delfíni a kde je vysoká pravděpodobnost jejich pozorování. Nezapomeňte, že Tenerife je jedním z nejlepších míst na světě, kde můžete vidět delfíny nebo velryby v jejich přirozeném prostředí. Nejčastěji se zde vyskytují velryby pilotní a delfíni skákaví, ale je možné, že se během svého průletu Tenerife objeví i jiné migrující druhy. Pokud budeme mít velké štěstí, můžeme spatřit vorvaně, kosatku nepravou nebo delfína drsnozobého.

Doporučení pro výlety katamaránem na Tenerife

V první řadě je třeba vzít v úvahu, že byste si měli udělat rezervaci několik dní předem, abyste si zajistili místo ve vybraném termínu. Vyzýváme vás, abyste nám po výběru aktivity napsali na náš WhatsApp a provedli rezervaci. Můžete nám také napsat, abychom vám dali nějaké doporučení, jsme tu pro vás.

Většina našich sdílených výletů katamaránem nabízí dopravu z místa, kde jste ubytováni, do nejdůležitějších turistických míst na Tenerife, jako je Costa Adeje, Puerto Colon, Playa de las Americas a dokonce i Puerto de la Cruz. Jediné, co musíte udělat, je napsat na náš WhatsApp a ověřit si dostupnost přepravy.

Dalším bodem, který je třeba vzít v úvahu, je velikost skupiny, se kterou cestujete, proto si ověřte kapacitu jednotlivých katamaránů. Pokud cestujete sami nebo s partnerem, můžete si objednat některý z našich sdílených výletů katamaránem.

Doporučujeme vám vybrat si trasy, které zahrnují návštěvu Los Acantilados de los Gigantes. Pokud jste na dovolené na Tenerife, musíte navštívit obrovskou skalní stěnu, která chrání jeho západní pobřeží. Ke skalám se každý den přibližuje mnoho lodí, aby pocítily jejich kouzlo a pokochaly se výhledem. Najdete zde také impozantní zátoku Masca, kam se můžete sestoupit a zchladit se v jejích vodách. Užívat si Tenerife z moře je opravdový požitek a výlet katamaránem do Los Gigantes je tím nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout.

Co můžete dělat během výletu kolem zálivu

Můžete se opalovat na slunci, které je zde přítomno téměř po celý rok. Pokud chcete, můžete také odpočívat ve stínu a kochat se výhledem na oceán, ostrov Tenerife a La Gomeru.

Vezmeme vás na pozorování delfínů a velryb v jejich přirozeném prostředí. Vychutnejte si blízkost mořských živočichů, jejich hravost a okouzlující zvuky. Pořiďte si krásné fotografie, které si odvezete domů. Poté se můžete osvěžit koupáním a šnorchlováním v zátoce.

Pokud si pronajmete výlety delší než 4 hodiny, můžete navštívit neuvěřitelné útesy Los Gigantes a překrásnou zátoku Masca. V ceně jsou zahrnuty také nápoje a občerstvení. Všechny tyto prvky jsou společné téměř pro všechny aktivity, nicméně konkrétní podrobnosti byste měli najít v podrobnostech vybraného výletu.

Soukromý pronájem katamaránu na Tenerife

Na stránkách bananapalmbay.com vám nabízíme nádherné výlety, při kterých se můžete plavit Atlantikem a poznávat mořský život Tenerife.

Soukromé výlety katamaránem s Kalimou

Tenerife - Boat Charter - (7).minKalima je skvělý katamarán pro plavbu Atlantikem. Užijte si tuto úžasnou 3 nebo 5hodinovou aktivitu, při které uvidíte kytovce a zaplavete si v zátoce. Při 8hodinovém výletu navštívíte útesy a majestátní zátoku Masca. Výlet zahrnuje občerstvení a nápoje na palubě, paella je volitelná za příplatek.

Soukromý pronájem lodi s katamaránem Kennex

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minTento katamarán je skvělý a ideální pro užívání si slunce a moře. Výlet zahrnuje nápoje, jídlo a vybavení pro šnorchlování. Pokud si pronajmete 3hodinovou prohlídku, vezmeme vás na pozorování delfínů a velryb v jejich přirozeném prostředí a zakotvíme u břehu, kde si můžete zaplavat a šnorchlovat. Dáváme vám také možnost pronajmout si loď Kennex na 7 hodin, abyste mohli navštívit útesy Los Gigantes a zaplavat si v zátoce Masca. Doprava z jižní části Tenerife je na vyžádání za příplatek.

Soukromý výlet katamaránem Eden

Tenerife catamaran charter for 45 personsNaše báječná loď Eden je zázrak, má místo pro 45 osob a je ideální pro oslavy narozenin a výjimečných dat. Zveme vás a vaše blízké, abyste si užili 3 hodiny odpočinku, slunce a mořského vánku. Budete mít možnost pozorovat kytovce a zakotvit v krásné zátoce, kde si můžete zaplavat a šnorchlovat. Na palubě jsou zahrnuty sendviče a nápoje. Můžete si přinést vlastní nápoje a občerstvení. Pokud si přejete, můžete si za příplatek objednat jídlo a rohlíky.

Společné výlety katamaránem na Tenerife

Nyní, když už znáte soukromé možnosti, vám přinášíme seznam našich nejlepších sdílených výletů katamaránem z Tenerife.

4,5hodinový výlet s lodí Royal Dolphin

royal delfin tenerife los gigantes (59)Loď Royal Dolphin je vybavena okny v podlaze, která nám umožňují pozorovat zvířata proplouvající pod lodí. Má také výkonné kamery, které zaznamenávají mořskou aktivitu v blízkosti lodi a přenášejí ji do televizorů na palubě.

Po pozorování se vydáme na prohlídku majestátních útesů Los Gigantes. Tam se můžeme vykoupat v křišťálově čisté vodě zálivu Masca. Na katamaránu je velmi zábavný umělý vodopád, se kterým si můžete hrát, zatímco je loď zakotvená. V ceně je zahrnuto občerstvení, oběd formou bufetu a doprava z hlavních turistických center jižní části Tenerife.

4,5hodinový výlet po zátoce Tenerife jih s Freebirdem

catamaran tour with freebird to los gigantesVezmeme vás na místa, kde pravděpodobně uvidíte velryby a delfíny, s dostatkem času na fotografování a natáčení videí. Vezmeme vás také k impozantním útesům Los Gigantes a do zátoky Masca, kde se můžete osvěžit koupáním v křišťálově čisté vodě. Oběd a osvěžující nápoje jsou zahrnuty v ceně.

Společný výlet s katamaránem Kalima pro 11 osob

Tenerife - Boat Charter - (6).minBáječný katamarán Kalima je k dispozici také pro sdílené výlety. Užijte si aktivitu za nejlepší cenu a proplouvejte zálivem se stejným komfortem jako při soukromé prohlídce. Podělte se s přáteli o den strávený na moři pozorováním kytovců a koupáním na pláži. Nápoje a občerstvení jsou v ceně.

contact usDoporučujeme vám absolvovat jeden z těchto výletů katamaránem na Tenerife, protože prožijete skvělé zážitky. Naši klienti jsou ohromeni a chtějí si tuto aktivitu zopakovat. Pozorování velryb na Tenerife si nejvíce užívají děti, takže je ideální pro celou rodinu. Běžně se také staráme o skupiny přátel nebo kolegů z práce, kteří se chtějí zbavit stresu nebo oslavit zvláštní události. Pozvěte svého partnera, aby si s námi užil moře, nebo oslavte svou rozlučku se svobodou. Čekáme na vás na našem WhatsAppu, abychom vám mohli provést rezervaci a dát vám ta nejlepší doporučení.

Pronájem katamaránů na Tenerife

Půjčovna katamaránů na Tenerife

Výlety katamaránem na Tenerife

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Související články:

Pláže v Tenerife