Ekskursijas ar autobusu Costa Adeje

Ekskursijas ar autobusu Costa Adeje

Guide

Tagad, kad esat atvaļinājumā Kosta Adeje, jūs nevarat palaist garām iespēju pilnībā iepazīt salu, un kas gan var būt labāks veids, kā to izdarīt, ja ne mūsu autobusu tūres Kosta Adeje. Šajā rakstā mēs vēlamies jums pastāstīt par svarīgākajām vietām, ko apskatīt Tenerifes ziemeļu daļā, un, protams, par labākajām vietām, ko apmeklēt no Kosta Adeje. Mēs sniedzam jums priekšstatu par visu, ko mūsu sala var piedāvāt jūsu brīvdienu laikā uz salas. Jūs gaida maģiski ciemati, svaiga gaisa pilni kalni, dzīvīgas pludmales un vulkāniskas ainavas.

Turpiniet lasīt mūsu ieteikumus, un, ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums tieši pa WhatsApp. Ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties autobusu ekskursijas Tenerifē jūsu atvaļinājuma laikā. Mēs jau vairāk nekā desmit gadus palīdzam saviem klientiem izbaudīt Tenerifes burvību.

Autobusu braucieni no Kosta Adjees uz citiem tūrisma objektiem Tenerifē

Kosta Adeje ir vulkānisko smilšu pludmaļu paradīze. Tā ir slavena ar labākajām Kanāriju salu pludmalēm un ir iecienīts galamērķis daudziem saules un viļņu mīļotājiem. Viesnīcu piedāvājums tika pastiprināts tikai pirms divām desmitgadēm, un kopš tā laika tas turpina pieaugt.

Mūsu uzņēmums specializējas VIP autobusu un mikroautobusu ekskursijās uz salas skaistākajām vietām. Pilnu ekskursiju sarakstu var atrast teksta beigās, lai jūs varētu izvēlēties un rezervēt savu nākamo piedzīvojumu. Tas ir šī teksta mērķis – parādīt jums visu, ko varat atklāt ārpus Kosta Adeje, lai izbaudītu Tenerifi tādu, kādai tai jābūt.

Ekskursijas uz Teides kalnu ar autobusu

bus excursions costa adeje

Mēs piedāvājam dažādas ekskursijas ar autobusu, lai iepazītu Teides kalnu no iekšpuses un izbaudītu vulkānisko ainavu. Ja rezervējat kādu no mūsu autobusu ekskursijām uz Teides kalnu, varat apmeklēt arī citas pilsētas, piemēram, Vilafloru, Masku un Garačiko.

Teides nacionālais parks

Teides nacionālajā parkā ir liela bioloģiskā daudzveidība. Šeit sastopamās sugas kopā ar ainavu veido priviliģētu dabas vidi, ko grūti atrast citur uz planētas. Mēs aicinām jūs iepazīt to un pastaigāties pa tās takām, izbaudīt to, kas reiz bija Guache indiāņu paradīze. Šeit viņi atrada visu nepieciešamo dzīvei, turklāt viņus aizsargāja lielais vulkāns Teide.

Viens no aspektiem, kas padara parku vispievilcīgāko, ir tas, ka tas ļauj mums redzēt kosmosu visā tā krāšņumā. Parkā ir astronomiskā stacija ar jaudīgiem teleskopiem zvaigžņu un zvaigznāju vērošanai. Pateicoties ideālajai parka atrašanās vietai un gaismas piesārņojuma trūkumam, to uzskata par vienu no labākajām vietām, kur vērot kosmosu. Parkā ir arī trošu vagoniņš, kas ļauj uzkāpt bez fiziskas piepūles.

Mēs piedāvājam ekskursijas ar autobusu, lai izstaigātu Vilafloru un dotos pārgājienā pa parka vulkāniskajām ainavām. Mēs piedāvājam arī 8 stundu privātu ekskursiju profesionāla gida pavadībā, lai jūs varētu padziļināti iepazīt Teide un pilnībā izbaudīt parku. Taču viena no mūsu klientu pieprasītākajām ekskursijām ir ekskursija uz Teide naktī, kuras laikā jūs varat baudīt saulrietu un pēc tam ar astronomiskās stacijas teleskopu aplūkot nakts debesis. Pēdējā no tām ir obligāta astronomijas cienītājiem un tiem, kas vēlas pavadīt nakti zem zvaigznēm.

Neaizmirstiet: Masca, Vilaflor un Garachico

visit Garachico Tenerife

Masca ir maģisks un īpašs ciemats, daudziem tas ir skaistākais uz salas. Tam ir liela ekoloģiskā vērtība, jo tajā ir liela bioloģiskā daudzveidība. To apmeklē daudz apmeklētāju, jo tas ir ainaviski skaists un kultūras ziņā bagāts. Ciemata iekšienē atradīsiet amatnieku veikaliņus un dažus bārus, kuros apmeklētāji var baudīt maltītes. Iespējams, esat dzirdējuši par Maskas gravu, jo tā ir ļoti vērtīga pārgājienu un dabas mīļotājiem. Tā ir ļoti stāva graviņa, kas savieno ciematu ar pludmali.

Kā jau minējām iepriekš, ar mūsu autobusu tūres Tenerifē jūs varat apmeklēt arī citus fantastiskus ciematus ar lielu tūrisma vērtību, piemēram, Vilafloru , kas atrodas salas augstākajā reģionā. Viena no tās svarīgākajām dabas īpatnībām ir tā dēvētā “Mēness ainava”. Šim virsmas veidam ir raksturīgi visur izkaisīti māla konusi. Atrodoties šajā reģionā, mums šķiet, ka esam ārpus šīs pasaules vai ka patiešām staigājam pa Mēnesi.

Mēs aizvedīsim jūs uz Garačiko , skaistu ciematu ar stāstu. Tai bija liela osta, kurā notika tirdzniecības darījumi ar Eiropu un Amerikas kontinentu. Taču 1706. gadā to nopostīja vulkāns, un tā zaudēja savu komerciālo darbību. Laika gaitā tā tika atjaunota, pateicoties tās iedzīvotāju pūlēm, un šodien tā ir uzvarējusi. Apmeklējiet tās skaistos vēstures pieminekļus, dabas baseinus un pastaigājieties pa entuziasma un prieka pilnajām ielām. Neaizmirstiet nofotografēties no Garačiko skatu punkta, no kura paveras skats uz ciematu un skaisto Roku, kas to rotā.

Ekskursija ar autobusu pa skaistākajiem Tenerifes nostūriem

Piedāvājam mūsu privāto autobusu un mikroautobusu ekskursijas uz aizraujošiem, mākslas, vēstures un kultūras piesātinātiem ciematiem.

Mēs aizvedīsim jūs uz La Candelaria, kur atrodas Kanāriju salu aizbildnes Kandelārijas Jaunavas katedrāle. Tāpēc tā uztur spēcīgu reliģisko darbību, pulcējot draudzes locekļus no visas salas.

Candelaria Tenerife (1)

La Orotava ir vēl viena pilsēta, kuru jūs varat iepazīt ar mūsu autobusu tūres Tenerifē. Tā ir skaista pilsēta ar burvīgām ielejām un autentisku arhitektūru, kas atrodas tāda paša nosaukuma ielejā. Vēl viena vieta, ko varat apmeklēt ar mūsu autobusu tūres Tenerifē, ir slavenais Icod de Los Vinos ciemats, kur atrodas slavenais senais pūķa koks, kas pazīstams kā vecākais pūķa koks uz planētas. Kopš 1917. gada šis koks ir pasludināts par nacionālā mantojuma objektu, un tas ir šeit, lai jūs to iepazītu un patvertos tā ēnā.

Šīs ekskursijas laikā mēs jūs aizvedīsim vērot Milžu klinšu krāšņumu, kas ir viena no skaistākajām vietām Tenerifē. Tās atrodas salas rietumos, Los Gigantes. Mēs arī pastaigāsimies pa Erjosas virsotnēm, skaistām kalnu nogāzēm ar dažādām pastaigu takām un brīnišķīgiem salas skatiem.

Ekskursija ar autobusu pa Tenerifi pa modernām pilsētām un lauku ainavām

Ar mūsu Tenerifes salas ekskursiju mēs jūs aizvedīsim uz Santa Krusa de Tenerifi – lielisku pilsētu, kurā dzīvot un kuru apmeklēt. Tā ir pilsēta, kas slavena ar savu karnevālu, kurš ir atzīts par starptautiskas nozīmes tūrisma pasākumu, tāpēc varat iedomāties, cik labs tas ir. Atpūtieties un atklājiet tās laukumus, pilis, baznīcas un citas tradicionālās celtnes.

Apmeklējiet La Lagunu , skaistu pilsētu, kurā atradīsiet baznīcas, vēsturiskas ēkas, veikalus un atpūtas un izklaides vietas. La Lagunā atrodas arī La Lagunas Universitāte, kas pilsētai piešķir dzīvību un svaigumu. Vai jūs zinājāt, ka UNESCO to ir pasludinājusi par pasaules mantojuma objektu? Tas ir tāpēc, ka tās attīstība tika ņemta par pamatu citu pilsētu attīstībai. Mūsdienās tā ir pilsēta, kas slavena ar dažādām atpūtas un kultūras iespējām, kas piesaista apmeklētājus no visas salas. Apmeklējiet tās laukumus, klosterus un citas tradicionālās celtnes, lai tuvāk iepazītu tās vēsturi un iejustos Tenerifes būtībā.

La Laguna - Tenerife North (8).min

No otras puses, Anagas lauku parks ir vērtīga, bagāta un būtiska dabas telpa, kas ir nepieciešama, apmeklējot salu. Tā atrodas ļoti tuvu Santa Cruz de Tenerife un ir lielisks zaļo plaušu reģions, kas pasludināts par biosfēras rezervātu. Tā ļoti labi saglabā dažādas sugas, ko tā patversmē. Mēs aicinām jūs to apmeklēt un apzināti izbaudīt. Parku veido daudzas nogāzes un virsotnes, kas veicina tā ekoloģisko bagātību. Tās gravas sniedzas līdz okeānam, kur veidojas skaistākās pludmales, aicinot peldēties un baudīt jūras svaigumu. Šajā parkā atrodas Taganana, neliela pilsētiņa, kuru mēs sasniegsim ar autobusu, lai iepazītos ar tās vēsturi un interesantām vietām.

Iepazīstieties ar Tenerifes plantācijām, Kanāriju garšām un kvalitatīviem vīniem

Mēs piedāvājam arī ekskursijas ar autobusu uz Kosta Adeje, lai apmeklētu dažas no salas plantācijām. Mēs vedīsim jūs apskatīt banānu plantācijas, alvejas un citus augus. Jūs varēsiet tuvāk iepazīties ar vīna darīšanas procesu un, protams, degustēt vīnus. Ekskursijas noslēgumā mēs jūs vedīsim nobaudīt labu ēdienu ar salas garšām.

Dosimies uz La Gomeru, Tenerifei blakus esošo salu

la gomera day tour (1)

Ja jau esat iepazinuši visu Tenerifes salu un vēl vēlaties uzzināt vairāk, iesakām doties ekskursijās ar autobusu uz La Gomeru. Tas ir īss un ļoti ērts ceļojums ar labu atalgojumu, lai iepazītu šo salu, kas ir pilna ar burvību un apskates objektiem. Mēs piedāvājam privātas un kopīgas ekskursijas. Jums tikai jāsazinās ar mums, lai palīdzētu jums izdarīt izvēli.

Autobusu ekskursiju rezervēšana Costa Adeje

Mēs aizvedīsim jūs uz burvīgām vietām ar mūsu autobusu ekskursijām Kosta Adeje. Mums ir prieks būt par jūsu gidu, lai iepazītu Tenerifes pievilcīgākās vietas. Atcerieties, ka varat nolīgt privātas vai kopīgas ekskursijas atbilstoši savai gaumei. Mēs gaidām jūs mūsu WhatsApp, lai veiktu rezervācijas. Izbaudiet savu uzturēšanos Kosta Adeje un veltiet laiku, lai iepazītu salas garšu, ainavas un maģiskās takas.

Autobusu ekskursijas vietnē Costa Adeje

Mūsu pircēju atsauksmes:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.