Autobusu ekskursijas no La Kaletas

Autobusu ekskursijas no La Kaletas

Guide

Šajā rakstā mēs piedāvājam jums visu, kas jums jāzina pirms rezervēt autobusu ekskursijas no La Caleta uz dažādām vietām Tenerifē. Mēs jau vairāk nekā 15 gadus palīdzam saviem klientiem izvēlēties labākās aktivitātes, lai izbaudītu brīvdienas Tenerifē. Mēs zinām, kas jums ir nepieciešams, un mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ar labākajiem ieteikumiem.

Ja jums ir kādi jautājumi, rakstiet mums tieši uz WhatsApp, ko atradīsiet šajā lapā. No turienes mēs atbildēsim uz jūsu jautājumiem un veiksim jūsu rezervāciju. Lasiet tālāk, lai uzzinātu par labākajām vietām Tenerifē un to, kā jūs varat tās apmeklēt ar mūsu autobusu un mikroautobusu ekskursijām La Caleta.

La Caleta

Ja esat devies atvaļinājumā uz mūsu apbrīnojamo Tenerifes salu, mēs ceram, ka jūs pavadāt savu mūža laiku. Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt visu, ko mēs varam piedāvāt. Apskatiet mūsu starojošās un vienmēr saulainās pludmales. Pastaigājieties pa mūsu neskaitāmajām dabas takām un apmeklējiet vēstures pieminekļus. Neaizmirstiet apmeklēt mūsu vulkānus, klintis un dabiskos baseinus.

La Caleta ir liela tūrisma un zinātnes apskates vieta Tenerifē. Tas ir ciemats ar neatkārtojamu šarmu un skaistu pludmali, kas bagāta ar bioloģisko daudzveidību. Līdztekus pelnītai peldei tās pludmales skalošos tirkīza ūdeņos jūs nevarat aizbraukt, nebaudot labu šķīvi ar jūras veltēm labākajā kanāriju stilā. Atcerieties, ka šis apgabals ir slavens ar savām jūras veltēm, un tas ir pirmais, ko jums vajadzētu nobaudīt savas vizītes laikā.

Tagad, kad esat izbaudījuši La Kaletu, kā tas pienākas, ir pienācis laiks turpināt iepazīt Tenerifi, un tieši tam mēs esam šeit. Mēs labprāt aizvedīsim jūs uz citām interesantām vietām Tenerifē. Mēs piedāvājam dažādas ekskursijas ar autobusu un VIP mikroautobusu, par kurām mēs jums pastāstīsim turpmākajā tekstā.

Bus trips to Mount Teide

Autobusu ekskursijas no La Kaletas

Teides nacionālais parks ir skaistākā vieta uz salas. Stāsta, ka vietējie iedzīvotāji gvanči to uzskatījuši par īpašu un dievišķu vietu. Viņiem tā bija svēta vieta, un vulkāns bija viņu aizbildnis. Parkam ir īpašas iezīmes, ko citur ir grūti atrast. Šeit var redzēt dažādas dzīvnieku un augu sugas. Vēl viena Teides priekšrocība ir tās astronomiskā stacija, kur var vērot zvaigznes un kosmosa zvaigznes. Aicinām jūs ierasties kopā ar visu ģimeni, lai tuvāk aplūkotu planētas un zvaigznes. Atklājiet zvaigznāju skaistumu un brīnieties par intensīvo aktivitāti mūsu saules virspusē. Šajā teritorijā ir atļauts arī nakšņot, lai izbaudītu patīkamu un klusu nakti un pēc tam atklātu Tenerifes saullēkta skaistumu. Šeit jūs atradīsiet trošu vagoniņu apmeklētājiem, kuri nevēlas kāpt, un tas ir piemērots visai ģimenei, tostarp bērniem un vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Apmeklējiet Masca, Vilaflor un Garachico

Autobusu ekskursijas no La Kaletas

Atpūtas laikā Tenerifē jums noteikti jāapmeklē Masca ciemats, kas ir nepārspējams ar savu skaistumu un mieru. Jums jāapmeklē arī Maskas aiza, kas Tenerifē ir slavena pārgājienu cienītāju vidū. Šeit jūs varat doties pārgājienā lejup līdz krastam pēc sarežģīta maršruta pieredzējušiem pārgājiena cienītājiem. Grāves beigas ir vislabākā daļa, jo jūs nonāksiet maģiskā pludmalē, kas pazīstama kā Maskas līcis. Šī ir pludmale, kuru var sasniegt tikai ar laivu vai nokāpjot pa gravu, tajā ir tumšas smiltis vulkāniskās darbības rezultātā, un tā saņem maigas Atlantijas okeāna ūdeņu glāstus.

Vilaflora ir pilsēta netālu no Teides, kas atrodas salas augstākajā punktā. Nāc un apmeklē to, lai izbaudītu tās vēstures pieminekļus un dabas objektus. Iesakām apmeklēt “Paisaje Lunar” (Mēness ainavu), kas ir pilna klusuma un dabas skaņu. Šeit jūs uzņemsiet pārsteidzošas fotogrāfijas, jo šāda veida ainava neatkārtojas nevienā citā vietā.

Vēlamies pieminēt arī Garačiko (Garachico), skaistu pilsētu Tenerifes ziemeļos, kas glabā atmiņas par to, ka kādreiz tā bija nozīmīga tirdzniecības osta. Mūsdienās tā saglabā savu ostas būtību kopā ar jaunām kultūras un mākslas formām. Šeit jūs iepazīsiet dažādus vēstures pieminekļus. Atklājiet tās laukumus, klosterus, baznīcas un citas tradicionālās ēkas.

Privātā ekskursija Tenerife

Autentiskās Tenerifes pilsētas un to dabas ainavas

Mums ir ekskursija uz Santa Cruz de Tenerife, La Laguna un skaisto Taganana ciematu. Teksta beigās atradīsiet pilnu autobusu ekskursiju sarakstu, lai iepazītu mūsu salas skaistākos nostūrus. Atcerieties, ka varat rakstīt mums uz WhatsApp, kad vien vēlaties veikt rezervāciju un atrisināt visas radušās šaubas.

Santa Cruz de Tenerife ir ļoti nozīmīgs vēsturiskais mantojums, ko jūs varat izbaudīt tās koloniālajā arhitektūrā. Šeit jūs atradīsiet mūsdienīgu arhitektūras attīstību, kas kontrastē ar tradicionālo. Tā kā šeit piestāj lielākie kruīza kuģi, kas ierodas salā, tā joprojām ir viena no nozīmīgākajām pilsētām tūrisma ziņā.

Mēs ar jums dosimies arī ekskursijā pa La Lagunu, kas ir viena no tām pilsētām, kuru nedrīkst palaist garām. Tā ir pazīstama kā dzīvīga pilsēta ar jaunu un atjaunotu garu. Tā ir pilnīgā attīstībā un pēdējos gados ir pozicionējusi sevi kā piemēru citām pilsētām progresa un attīstības jomā. Tās ielās jūs atradīsiet vēsturiskas ēkas un daudz kultūras mūsdienīgā un saglabātā atmosfērā. Šeit atrodas arī pirmā Kanāriju salu universitāte, kas palīdz ielas piepildīt ar dzīvīgiem un jautriem jauniešiem. Neaizmirstiet iekļaut La Lagunu savos plānos un autobusu ekskursijās Tenerifē.

La Laguna - Tenerife North (1).min

Nobeigumā vēlamies pastāstīt par Anagas lauku parku. Šis parks atrodas senā masīvā, ko klāj zaļi meži un daudz miglas. Pastaigājieties pa tā līkumotajiem ceļiem un maģiskajām ainavām. Jūs jutīsieties tā, it kā no zemes pieskartos debesīm. Šeit ir daudz cilvēku, kas prot dzīvot saskaņā ar dabu, tāpēc galvenā saimnieciskā darbība ir lauksaimniecība. Mēs aicinām jūs atklāt tās skaistās pludmales gravu pakājē. Īsta paradīze ar lielu tūrisma interesi, kas ir starptautiski atzīta. Šajā skaistajā parkā dzīvo dažādi ciemati, kuros nodarbojas ar lauksaimniecību un kuri lieliski pielāgojušies lauku ainavai. Viens no šiem ciematiem ir Taganana, uz kuru mēs jūs aizvedīsim ar mūsu autobusu ekskursijām, lai jūs varētu izbaudīt pastaigu pa tā ielām un iepazīt tā kultūru.

Autobusu tūre pa Tenerifi un tās maģiskajiem ciematiem

Mums ir patiess prieks ar jums iepazīt Tenerifi, tās vēsturi, kultūru un tradicionālo arhitektūru. Šajā sadaļā mēs vēlamies pastāstīt par mūsu autobusu ekskursijām pa burvīgiem ciematiem un dabas ainavām ar lielu tūrisma vērtību. Mēs aicinām jūs apmeklēt La Candelaria, La Orotava, Icod de los Vinos, Garachico, Los Gigantes un Erjos virsotnes.

Vispirms vēlamies pastāstīt par La Candelaria, skaisto pilsētiņu Tenerifes dienvidaustrumos. Tās reliģiskā nozīme sākās, kad tajā tika atrasts Kanāriju salu aizbildnes Jaunavas no La Candelaria tēls. Mūsu svētās patroneses bazilika uzņem simtiem pielūdzēju, kas nāk pie viņas, lai meklētu brīnumus un godinātu viņu.

Candelaria Tenerife (2)

Vēl viens no svarīgākajiem Tenerifes apskates objektiem ir La Orotava, skaists ciemats salas ziemeļos, tieši Teides kalna nogāzēs. Šeit atradīsiet daudz vēsturisku māju, muzeju, baznīcu, dārzu un restorānu ar labākajiem Kanāriju ēdieniem. Ir vērts apmeklēt tās restorānus, lai nobaudītu Kanāriju arhipelāga autentiskās garšas. Icod de Los Vinosir skaista pilsēta, kas slavena ar savu gastronomiju un kultūras vērtību. Taču visvairāk tūristus šajā pilsētā piesaista vecākā pūķa koka klātbūtne pasaulē. Šeit atrodas labi pazīstamais Drago Milenario, kura ilggadējais mūžs sniedz ēnu apmeklētājiem.

La Orotava - Tenerife (9).min

Nevajadzētu aizbraukt, neapmeklējot Milžu klintis, Tenerifes mūžīgos aizstāvjus. Šo milzīgo klinšu ekrānu izcelsme meklējama senos izvirdumos, kas nogulsnēja nogulsnes salas rietumu piekrastē. Šodien mēs varam izbaudīt to neaptveramību un lielo skaistumu. Tās gravas nolaižas līdz okeānam, dažviet veidojot skaistus līčus ar tumšām smiltīm un kristāliskiem ūdeņiem. Šis reģions ir viens no nozīmīgākajiem tūrisma un atpūtas ziņā. Erjos ir ciemats, kas atrodas Teno lauku parkā ar skaistām kalnu nogāzēm un burvīgām takām. Mēs vedīsim jūs iepazīt tās ielejas un gravas, un no turienes jūs varēsiet aplūkot salu no citas perspektīvas.

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Nogaršo Tenerifes garšas un vīnus

Nobeigumā vēlamies pastāstīt par vēl vienu autobusa ekskursijas veidu La Kaletā, kas ļaus jums iepazīt dažas Tenerifes plantācijas tuvāk. Autobusa ekskursija ietver vīna degustāciju un maltīti, kas raksturo Tenerifes gastronomiju.

Autobusu ekskursijas, lai iepazītu La Gomeru

VIP ekskursija La Gomera (9)

Mēs piedāvājam arī citas ekskursijas ar autobusu La Kaletā, lai iepazītu blakus esošo La Gomeras salu. Iepazīsti tās ciemus, kultūru un vēsturi. Jūs varat rezervēt kopīgu ekskursiju vai VIP variantu ar augstākās klases pakalpojumiem.

Kontakti un rezervācijas

Lai veiktu ekskursijas ar autobusu La Kaletā, vienkārši rakstiet mums uz WhatsApp, mēs gaidām jūs, lai noskaidrotu savas šaubas un rezervētu vietu. Neaizmirstiet sazināties ar mums iepriekš, lai pārliecinātos, ka varat doties izvēlētajā datumā, jo mēs saņemam daudz pieprasījumu. Neaizmirstiet, ka jūs varat veikt privātas vai kopīgas ekskursijas ar autobusu. Jūs izvēlaties aktivitātes veidu atbilstoši savām interesēm un tam, vai ceļojat kopā ar ģimeni. Mēs vēlamies, lai jūs izbaudītu Tenerifi pilnībā, iepazītu katru tās stūrīti, ieelpotu tās mežu gaisu un izbaudītu tās spilgtās garšas.

Autobusu ekskursijas vietnē La Caleta
Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.