Tenerifes laivu noma

Tenerifes laivu noma

Tenerifes laivu noma – īpaša un neaizmirstama pieredze jūsu brīvdienām.

Ideāls risinājums būs laivu noma Tenerifes dienvidos.

Dodieties uz pārsteidzošu privātu izbraucienu ar laivu, kurā varēsiet izpētīt salas dienvidu piekrasti, apskatīt milzu klintis, skaistus līčus, vērot vaļus un delfīnus, atpūsties, peldēties un snorkelēt, kā arī vienkārši izbaudīt sauli un svaigu jūras vēju pārsteidzošā dienā kopā ar ģimeni, pāriem vai draugu kompāniju.

Mēs piedāvājam daudz dažādu laivu tipu privātu laivu nomu Tenerifes dienvidos (izbraucot galvenokārt no ostas Puerto Colon), piemēram:

  • ātrgaitas laivas
  • buru jahtas
  • Katamarāni
  • luksusa laivas
  • Motorlaivas
  • Piepūšamās laivas (RIB)

Laivu noma Tenerifē ir viens no pieprasītākajiem atpūtas braucieniem, īpaši grupām. Mēs piedāvājam privātas laivu ekskursijas grupām no 2 personām līdz 74 personām.

Sazinieties ar mums tūlīt, lai saņemtu individuālus laivu ieteikumus no mūsu Tenerifes laivu nomas eksperta. Visātrākais veids būs nosūtīt ātru WhatsApp ziņu (saite atver WhatsApp jaunā cilnē).

Vērojiet vaļus un delfīnus Tenerifē

Iznomājiet laivu Tenerifē, lai vērotu vaļus vai delfīnus, kas lielākoties atrodas Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje un Los Gigantes ūdeņos.

Šie skaistie dzīvnieki pastāvīgi (visu gadu) dzīvo Kanāriju salu ūdeņos.

Visprasīgākajiem klientiem vai patiešām īpašiem pasākumiem, piemēram, dzimšanas dienām, komandas saliedēšanai, vecmeitu, vecmeitu vai vecpuišu ballītēm, mēs varam piedāvāt jahtas nomu. Nosūtiet mums ātru WhatsApp ziņu ar savu ideju!

Apmeklējiet Los Gigantes

Ja vēlaties iznomāt jahtu uz 5-7 stundām, jūs varēsiet apmeklēt iespaidīgās Los Gigantes klintis, Masca līci un Barranco Seco.

Un atcerieties, ka privātas laivas noma Tenerifē ir aktivitāte, ko vienmēr labāk plānot, ja vēlaties doties ceļojumā vēlamajā datumā un laikā. Tāpēc negaidiet līdz pēdējam brīdim, lai veiktu rezervāciju, un iesniedziet pieprasījumu jau tagad!

Ja jūs interesē laivas noma Tenerifē, lūdzu, aizpildiet mūsu biļešu pieprasījuma veidlapu vai sazinieties ar mums pa WhatsApp, lai piedāvātu jums labākās iespējas jūsu grupas lielumam un vajadzībām.

Mūsu Tenerifes laivu eksperts sniegs jums pielāgotus ieteikumus bez pienākuma rezervēt!

Izīrējiet kādu no katamarāniem, mūsu mazākais katamarāns piedāvā pietiekami daudz vietas grupām līdz 11 personām.

Ja esat pat lielākā grupā (piemēram, vecmeitu ballīte), mēs iesakām jums mūsu lielo katamarānu, uz kura var uzņemt līdz 22 personām.

Visi šie kuģi piedāvā iespēju baudīt romantisku un skaistu saulrietu virs Tenerifes dienvidu jūras.

Īpaši pasākumi

Tenerifes laivu noma var būt labākais veids, kā nosvinēt dzimšanas dienu, vecmeitu ballīti, vecmeitu ballīti, vecpuišu ballīti, kāzu gadadienu vai jebkuru citu īpašu notikumu.

Tā varētu būt arī lieliska dāvana draugam vai mīļotajam cilvēkam. Ja uz Tenerifi esat ieradies kopā ar draugu grupu un vēlaties organizēt ekskursiju ar laivu, tad laivas noma būs labākais risinājums.

Domājot par privātumu, sociālo distanci un komfortu.

Vēl viena privātas laivas nomas priekšrocība salīdzinājumā ar kopīgu laivas braucienu ir tā, ka jūs baudīsiet komfortu un iespēju dalīties pieredzē tikai ar savu tuvāko uzticības loku.

Pielāgojami

Privātās laivas noma Tenerifē ļauj jums pašiem plānot brauciena maršrutu un izlemt, kuras vietas vēlaties apmeklēt un ko darīt brauciena laikā, protams, atkarībā no attāluma un laika, ko pavadīsiet uz kuģa.

Organizēti maršruti

Taču mēs varam jums piedāvāt arī gatavus braucienus ar pilnībā organizētiem maršrutiem, kas parasti ietver vaļu un delfīnu vērošanu, peldēšanu un snorkelēšanu kādā no skaistākajiem līčiem: Masca līcī vai Puertito līcī un kuģošanu gar Tenerifes dienvidu piekrasti.

Ko jūs redzat, to arī maksājat

Visās laivās, ko varat iznomāt Tenerifē, ir iekļauta degviela, dzērieni un pieredzējis kapteinis. Cena, ko redzat, ir cena, ko maksājat.

Pirms rezervācijas apstiprināšanas jūs zināsiet precīzu cenu un to, cik jums būs jāmaksā. Pārsvarā ir iekļauts arī ēdiens. Ja vēlaties pievienot kūku vai kādu citu īpašu ēdienu, to varat pasūtīt par papildu samaksu.

Transports

Ekskursijas ar privāto autobusu no Santa Cruz de Tenerife krasta ekskursijas ar angļu gidu

Dažas no mūsu piedāvātajām laivām nenodrošina iekāpšanu un atgriešanos no jūsu viesnīcas. Tāpēc jums pašiem jāierodas ostā Tenerifes dienvidos.

Lielākā daļa privāto laivu ekskursiju sākas no Puerto Colon vai Los Cristianos ostas.

Ja jūsu kūrorts nav iekļauts kūrortu sarakstā konkrētās laivu čartera apraksta lapā, nosūtiet mums WhatsApp Tagad, lai mēs varam jums paziņot, vai varam nodrošināt transportu no jūsu adreses.

Ja nepieciešams, mēs piedāvājam arī iespēju iznomāt privātu autobusu pārvadāšanai (par papildu samaksu).

Ātruma laivu noma vietnē Tenerife

Buru laivu noma vietnē Tenerife

Katamarānu noma vietnē Tenerife

Laivu noma bez kapteiņa vietnē Tenerife

Luksusa jahtu noma vietnē Tenerife

Motorlaivu noma vietnē Tenerife

RIB noma vietnē Tenerife

Šajā lapā jūs atradīsiet visvairāk ieteikto un Labākās lietas, ko darīt Puerto...
Uzziniet, ko vislabāk var darīt Puerto de la Krūzā vai no tās. Mēs augstu...
Puerto Kolona ir, iespējams, vissvarīgākā dienvidu Tenerifes osta. No šejienes...
Šajā lapā jūs atradīsiet visvairāk ieteicams un Labākās lietas, kas darīt Playa...
Playa de las Americas (vai vienkārši Las Americas) ir kūrorts Tenerifes dienvidos, kas...
Los Gigantes atrodas Tenerifes ziemeļrietumos. Mēs piedāvājam jums daudz...
Los Cristianos ir jauka mazpilsēta Tenerifes dienvidos, kas atrodas tieši blakus...
Šajā lapā jūs atradīsiet visvairāk ieteikto un Labākās lietas, ko darīt Las...
Šajā lapā jūs atradīsiet visvairāk ieteikto un Labākās lietas, ko darīt La...
Šajā lapā jūs atradīsiet visvairāk ieteikto un Labākās lietas, kas darīt Golf...