Privātas ekskursijas un katamarānu noma Playa de las Américas

Privātas ekskursijas un katamarānu noma Playa de las Américas

Guide

Piedāvājam jums šo nelielo ceļvedi, lai jūs varētu iepazīties ar privātajām ekskursijām un katamarānu nomu Playa de las Américas. Ja esat apmetušies šajā skaistajā Tenerifes kūrortā, jūs nevarat palaist garām iespēju pastaigāties gar Atlantijas okeānu un izbaudīt visu, ko tas piedāvā.

Playa de las Americas ir viens no nozīmīgākajiem Tenerifes kūrortiem. Izbaudiet tās silto klimatu un lielisko pludmales atmosfēru.

Šajā tekstā mēs vēlamies parādīt jums mūsu labākās privātās ekskursijas ar katamarāniem un detalizētu informāciju par visu, ko varat izbaudīt, ja Playa de las Americas iznomāsiet kādu no mūsu pasakainajiem katamarāniem.

Mūsu privāto katamarānu ekskursiju laikā jūs varēsiet:

  • peldēties un snorkelēt
  • Apmeklēt klintis
  • Redzēt vaļveidīgos
  • Jūras brīze
  • Spilgtus saules starus
  • Pilnīga privātuma baudīšana
  • Komforts un daudz vietas

Privātas ekskursijas un katamarānu čarteri Playa de las Americas ar Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minBrauciet gar Tenerifes dienvidu piekrasti ar šo ekskluzīvo ekskursiju 11 personām.

Mēs piedāvājam jums braucienu ar plašu 36 pēdu garu katamarānu. Izbaudiet komfortu un ērtības uz klāja. Cenā iekļautas uzkodas vai pusdienas, vīns un rullīši. Pēc izvēles Paella.

Rezervējiet 3 vai 5 stundu ekskursiju, lai apmeklētu Tenerifes vaļveidīgos un pēc tam izpeldētos piekrastē. 8 stundu ekskursija vedīs uz Los Gigantes klintīm un Maskas līci.

Privātas ekskursijas un Kennex katamarānu noma no Playa de las Américas

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minIzbaudiet šo grezno katamarānu ar 11 pasažieru ietilpību. Makšķerēšanas aprīkojums, dzērieni uz klāja un pusdienas ir iekļautas cenā. Transports Tenerifes dienvidu rajonos ir pēc izvēles, par papildu samaksu.

Šajā katamarānā ir tīkls, lai varētu apgulties un atpūsties viļņu tuvumā. Iznomājiet uz 3 vai 4 stundām, lai vērotu vaļus un atvēsinātos vēsajos El Puertito de Adeje ūdeņos. Vairāk nekā 5 stundu ilgā aktivitātē jūs aizvedīs uz Los Acantilados un Masca līci, kur varēsiet peldēties un snorkelēt.

Privāts katamarānu čarteris ar Eden grupām

Tenerife catamaran charter for 45 personsMūsu lieliskajā katamarānā Eden ir vieta 45 pasažieriem, kas ir ideāli piemērots īpašu pasākumu svinēšanai uz klāja. Šīs privātās ekskursijas laikā jūs varēsiet izbaudīt 3 stundu kruīzu Atlantijas okeānā ar delfīnu un vaļu vērošanu un piestāšanos krastā peldēšanai un snorkelēšanai. Sviestmaizes un bezalkoholiskie dzērieni ir iekļauti cenā. Pēc izvēles Paella.

Vaļu vērošana no Playa de las Americas

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spainApmeklējiet Tenerifes delfīnus un vaļus to dabiskajā vidē, dodoties ekskursijās ar mūsu privāto katamarānu. Vaļveidīgo uzvedība vienmēr ir neprognozējama, tāpēc katrs brauciens būs atšķirīgs attiecībā uz parādītajiem dzīvniekiem un to kustībām. Visbiežāk mēs redzēsim tos mierīgi pastaigājamies, pūšam burbuļus un vicinām astes. Dažkārt tie cenšas piesaistīt uzmanību un no ziņkārības pat pietuvojas ļoti tuvu laivai.

Los Gigantes klintis

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)Pēc vaļu vērošanas ekskursija turpinās uz Los Gigantes klintīm. Tur jūs varat baudīt šo majestātisko dabas pieminekļu skatu. Kuģis arī apstāsies, lai jūs varētu nopeldēties un izbaudīt mierīgos, zilos Atlantijas okeāna ūdeņus. Peldieties blakus milzīgiem klinšu veidojumiem – cietokšņiem, ko daba radījusi, lai pasargātu mūs no ļaunuma.

Maskas līcī jūs sastapsiet citus kuģus, kas ved savus pasažierus, lai baudītu jūru. Ja vēlaties iznomāt cita veida laivu, mūsu tīmekļa vietnē atradīsiet arī privātas ballīšu laivas, ātrgaitas laivas, ekskluzīvas buru laivas, privātas ekskursijas ar apkalpi un luksusa jahtas.

Izbaudiet jūru ar mūsu privāto katamarānu ekskursijām no Playa de las Americas ar ekskluzīvu atmosfēru. Ekskursijās ir iekļauti dzērieni uz klāja, un daudzi katamarāni piedāvā arī ēdienu, kas iekļauts cenā. Uzaiciniet savus tuviniekus svinēt dzimšanas dienas vai īpašus notikumus patīkamā izbraucienā ar kuģi no Playa de las Americas.

Katamarānu čarteri vietnē Playa de las Americas

Katamarānu noma vietnē Playa de las Americas

Mūsu pircēju atsauksmes:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.