Autobusové výlety z La Caleta

Autobusové výlety z La Caleta

Guide

V tomto článku vám predstavíme všetko, čo potrebujete vedieť pred rezerváciou autobusových výletov z La Calety do rôznych miest Tenerife. Už viac ako 15 rokov pomáhame našim klientom vybrať si tie najlepšie aktivity, aby si užili dovolenku na Tenerife. Vieme, čo potrebujete, a sme tu, aby sme vám poskytli tie najlepšie odporúčania.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám priamo na WhatsApp, ktorý nájdete na tejto stránke. Odtiaľ vám odpovieme na vaše otázky a urobíme rezerváciu. Čítajte ďalej a dozviete sa o najlepších miestach na Tenerife a o tom, ako ich môžete navštíviť s našimi autobusovými a mikrobusovými zájazdmi v La Calete.

La Caleta

Ak ste na dovolenke na našom úžasnom ostrove Tenerife, dúfame, že prežívate najkrajšie chvíle svojho života. Nenechajte si ujsť príležitosť vychutnať si všetko, čo vám ponúkame. Pozrite si naše žiarivé a vždy slnečné pláže. Prejdite sa po našich nespočetných prírodných chodníkoch a navštívte historické pamiatky. Nezabudnite navštíviť naše sopky, útesy a prírodné bazény.

La Caleta je turisticky a vedecky veľmi atraktívne miesto na Tenerife. Je to dedinka s jedinečným šarmom a krásnou plážou bohatou na biodiverzitu. Okrem zaslúženého kúpania v tyrkysových vodách, ktoré obmývajú jej pláže, nemôžete odísť bez toho, aby ste si vychutnali dobrý tanier morských plodov v najlepšom kanárskom štýle. Nezabudnite, že táto oblasť je preslávená svojimi morskými plodmi a je to prvá vec, ktorú by ste mali počas svojej návštevy ochutnať.

Teraz, po tom, čo ste si vychutnali La Caletu tak, ako sa patrí, je čas pokračovať v objavovaní Tenerife a na to sme tu my. Radi vás zavedieme na ďalšie zaujímavé miesta na Tenerife. Máme rôzne výlety autobusom a VIP mikrobusom, o ktorých vám povieme v nasledujúcom texte.

Autobusové výlety na horu Teide

Autobusové výlety z La Caleta

Národný park Teide je najkrajším miestom na ostrove. Hovorí sa, že domorodí Guančovia ho mali za zvláštne a božské miesto. Bolo to pre nich posvätné miesto a sopka bola ich ochrancom. Park má zvláštne vlastnosti, ktoré sa inde ťažko hľadajú. Môžete tu vidieť rôzne druhy zvierat a rastlín. Ďalšou výhodou Teide je jeho astronomická stanica, kde môžete pozorovať hviezdy a vesmírne hviezdokopy. Pozývame vás sem s celou rodinou, aby ste si mohli zblízka pozrieť planéty a hviezdy. Objavte krásu súhvezdí a nechajte sa ohromiť intenzívnou aktivitou na povrchu nášho Slnka. V tejto oblasti môžete aj prenocovať, aby ste si užili príjemnú a pokojnú noc a potom objavili krásu východu slnka na Tenerife. Nájdete tu lanovku pre návštevníkov, ktorí nechcú liezť, a je vhodná pre celú rodinu vrátane detí a starších ľudí.

Navštívte Masca, Vilaflor a Garachico

.
Autobusové výlety z La Caleta

Počas dovolenky na Tenerife musíte navštíviť dedinku Masca, ktorá je svojou krásou a pokojom neprekonateľná. Mali by ste tiež navštíviť roklinu Masca, ktorá je známa medzi turistami na Tenerife. Tu sa môžete po náročnej trase pre skúsených turistov vydať na túru až k pobrežiu. Koniec rokliny je tou najlepšou časťou, pretože sa dostanete na čarovnú pláž známu ako Masca Bay. Je to pláž, na ktorú sa dostanete len loďou alebo zostupom roklinou, má tmavý piesok ako výsledok sopečnej činnosti a prijíma jemné pohladenie vôd Atlantiku.

Vilaflor je mestečko v blízkosti Teide a nachádza sa na najvyššom bode ostrova. Navštívte ho a vychutnajte si jeho historické pamiatky a prírodné zaujímavosti. Odporúčame vám navštíviť „Paisaje Lunar“ (mesačnú krajinu) plnú pokoja a zvukov prírody. Urobíte si tu úžasné fotografie, pretože takýto druh krajiny sa neopakuje na žiadnom inom mieste.

Radi by sme tiež spomenuli mesto Garachico, nádherné mesto na severe Tenerife, ktoré si zachovalo spomienky na to, že kedysi bolo dôležitým obchodným prístavom. V súčasnosti si zachováva svoju prístavnú podstatu spolu s novými formami kultúry a umenia. Spoznáte tu rôzne historické pamiatky. Príďte a objavte jeho námestia, kláštory, kostoly a ďalšie tradičné budovy.

Súkromná prehliadka Tenerife

Autentické mestá Tenerife a ich prírodné scenérie

Čaká nás exkurzia do Santa Cruz de Tenerife, La Laguna a nádhernej dedinky Taganana. Na konci textu nájdete kompletný zoznam autobusových výletov so sprievodcom, počas ktorých spoznáte najkrajšie zákutia nášho ostrova. Nezabudnite, že nám môžete napísať na WhatsApp, kedykoľvek si chcete urobiť rezerváciu a vyriešiť akékoľvek pochybnosti.

Santa Cruz de Tenerife má veľmi významné historické dedičstvo, ktoré si môžete vychutnať prostredníctvom koloniálnej architektúry. Nájdete tu modernú architektonickú zástavbu, ktorá kontrastuje s tradičnou. Ako zastávka najväčších výletných lodí prichádzajúcich na ostrov zostáva jedným z najdôležitejších miest z hľadiska cestovného ruchu.

Vezmeme vás aj na prehliadku La Laguny, jedného z tých miest, ktoré nemôžete vynechať. Má povesť živého mesta s mladým a obnoveným duchom. Je v plnom rozvoji a v posledných rokoch sa stavia do pozície príkladu pre ostatné mestá z hľadiska pokroku a rozvoja. V jeho uliciach nájdete historické budovy a množstvo kultúry v modernej a zachovalej atmosfére. Nachádza sa tu aj prvá univerzita na Kanárskych ostrovoch, ktorá pomáha zapĺňať ulice živými a zábavychtivými mladými ľuďmi. Nezabudnite La Lagunu zahrnúť do svojich plánov a autobusových zájazdov na Tenerife.

La Laguna - Tenerife North (1).min

Nakoniec by sme chceli hovoriť o vidieckom parku Anaga. Tento park sa nachádza na starobylom masíve pokrytom zelenými lesmi a množstvom hmly. Prejdite sa po jeho kľukatých cestách a čarovnej krajine. Budete mať pocit, akoby ste sa zo zeme dotýkali oblohy. Žije tu veľa ľudí, ktorí vedia žiť v súlade s prírodou, takže hlavnou komerčnou činnosťou je poľnohospodárstvo. Pozývame vás objavovať jeho nádherné pláže na úpätí roklín. Skutočný raj s veľkým turistickým záujmom, medzinárodne uznávaný. V tomto krásnom parku žijú rôzne dedinky s poľnohospodárskou činnosťou a dokonalým prispôsobením sa vidieckej krajine. Jednou z týchto dedín je Taganana, do ktorej vás zavedieme našimi autobusovými zájazdmi, aby ste si mohli vychutnať zážitok z prechádzky jej uličkami a spoznať jej kultúru.

Autobusový zájazd na Tenerife a jeho čarovné dedinky

Je skutočným potešením vziať vás so sebou na objavovanie Tenerife, jeho histórie, kultúry a tradičnej architektúry. V tejto časti by sme vám chceli porozprávať o našich autobusových zájazdoch po očarujúcich dedinkách a prírodných scenériách s veľkou turistickou hodnotou. Pozývame vás navštíviť La Candelaria, La Orotava, Icod de los Vinos, Garachico, Los Gigantes a vrcholy Erjos.

Najprv by sme vám chceli povedať o La Candelaria, krásnom mestečku na juhovýchode Tenerife. Jeho náboženský význam sa začal, keď sa tu našiel obraz Panny Márie z La Candelaria, patrónky Kanárskych ostrovov. Bazilika našej patrónky prijíma stovky ctiteľov, ktorí k nej prichádzajú hľadať zázraky a uctiť si ju.

Candelaria Tenerife (2)

Ďalším z najdôležitejších bodov záujmu Tenerife je La Orotava, nádherná dedina na severe ostrova a priamo na svahoch hory Teide. Nájdete tu množstvo historických domov, múzeí, kostolov, záhrad a reštaurácií s najlepšou kanárskou kuchyňou. Je dobré navštíviť jej reštaurácie a ochutnať autentické chute kanárskeho súostrovia. Icod de Los Vinosje nádherné mesto preslávené svojou gastronómiou a kultúrnou hodnotou. Turistov však do tohto mesta najviac láka prítomnosť najstaršieho dračieho stromu na svete. Nájdete tu známy Drago Milenario, ktorý svojím dlhoročným životom poskytuje tieň návštevníkom.

La Orotava - Tenerife (9).min

Nemali by ste odísť bez návštevy Skál obrov, večných ochrancov Tenerife. Tieto obrovské skalnaté obrazovky majú svoj pôvod v dávnych erupciách, ktoré usadili sedimenty na západnom pobreží ostrova. Dnes sa môžeme kochať ich nesmiernou rozlohou a veľkou krásou. Ich rokliny sa zvažujú do oceánu a na niektorých miestach vytvárajú nádherné zátoky s tmavým pieskom a krištáľovou vodou. Táto oblasť je jednou z najdôležitejších z hľadiska cestovného ruchu a rekreácie. Erjos je dedinka nachádzajúca sa vo vidieckom parku Teno s nádhernými svahmi a čarovnými chodníkmi. Vezmeme vás na objavovanie jeho údolí a roklín, odkiaľ si môžete pozrieť ostrov z inej perspektívy.

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Ochutnajte chute a vína Tenerife

Na záver by sme vám chceli povedať o ďalšom type autobusového zájazdu v La Calete, ktorý vás zavedie na niektoré z plantáží Tenerife, aby ste ich spoznali zblízka. Autobusový zájazd zahŕňa ochutnávku vína a jedla reprezentatívneho pre tenerifskú gastronómiu.

Autobusové zájazdy, počas ktorých spoznáte La Gomeru

VIP Exkurzia La Gomera (9)

V ponuke máme aj ďalšie autobusové výlety do La Calety, počas ktorých spoznáte susedný ostrov La Gomera. Spoznajte jeho dediny, kultúru a históriu. Môžete si objednať spoločný výlet alebo VIP variant s prvotriednymi službami.

Kontakt a rezervácie

Ak si chcete dohodnúť autobusové výlety v La Calete, stačí nám napísať na WhatsApp, čakáme na vás, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a rezervovali vaše miesto. Nezabudnite nás kontaktovať vopred, aby ste mali istotu, že môžete ísť vo vami vybranom termíne, pretože dostávame veľa žiadostí. Nezabudnite, že môžete absolvovať súkromné alebo spoločné autobusové výlety. Typ aktivity si vyberiete podľa svojich záujmov a podľa toho, či cestujete s rodinou. Chceme, aby ste si Tenerife užili naplno, spoznali každý kút, nadýchali sa vzduchu jeho lesov a ochutnali jeho živé chute.

Autobusové výlety na La Caleta

Čo hovoria naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Súvisiace články:

Pláže v La Caleta