Výlety katamaránom v Los Cristianos

Výlety katamaránom v Los Cristianos

Guide

Objavte krásy Atlantiku s našimi výletmi katamaránom v Los Cristianos. Naša skúsená posádka vás vezme do oblastí, kde sa na Tenerife najčastejšie vyskytujú veľryby. Budú tiež pozorne odpovedať na vaše otázky, pretože majú veľa vedomostí o týchto morských živočíchoch. Budete môcť zachytiť krásne zábery veľrýb a výhľad na záliv.

Ak ste milovníkom prírody a divokých zvierat, výlet katamaránom vám pomôže spojiť sa s morom a morským životom na Tenerife. Doprajte svojim blízkym relaxačný a vzrušujúci zážitok. Využite príležitosť na oslavu výnimočných udalostí, ako sú narodeniny, výročia a rozlúčky so slobodou.

Výlety katamaránom na pozorovanie veľrýb a delfínov v Los Cristianos

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spain (3)Vitajte v Los Cristianos, dúfame, že sa vám bude dovolenka páčiť. Nájdete tu dobré počasie po väčšinu roka, krásne pláže a veľa možností na oddych a rekreáciu.

Na našej webovej stránke vám ponúkame rôzne aktivity v Los Cristianos a najdôležitejších letoviskách Tenerife. Špecializujeme sa na prenájom súkromných a spoločných lodí na relaxačný výlet v zálive.

Tentoraz vám chceme povedať o našich najlepších katamaránoch na pozorovanie veľrýb a kúpanie v príjemných vodách oceánu. Zanecháme vám rôzne dostupné možnosti, ak chcete viac informácií, napíšte nám teraz na náš WhatsApp, aby sme vám pomohli vybrať si tú najlepšiu aktivitu.

Naše výlety katamaránom z Los Cristianos v trvaní 4 hodín alebo viac vás zavedú na návštevu pôsobivých útesov Los Gigantes. Objavte krásu a čaro strážcov západného pobrežia Tenerife. Nájdete tu aj bujnú zátoku Masca s krásnou tmavou piesočnatou plážou, kam sa môžete zísť schladiť do jej vôd.

Prenájom súkromného katamaránu v Los Cristianos

Máme vynikajúce katamarány na pokojnú a exkluzívnu plavbu.

Prenájom lode s priestranným katamaránom Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minPozývame vás na plavbu s Kalimou, skvelou loďou s veľkým priestorom. Vyberte si 3 alebo 5 hodinový výlet, počas ktorého uvidíte veľryby a zakotvíte niekde v zálive. Na druhej strane 8 hodinový výlet zahŕňa návštevu útesov Los Gigantes a krásnej zátoky Masca na kúpanie a šnorchlovanie. V cene sú zahrnuté nápoje na palube a občerstvenie.

Súkromný prenájom katamaránu Kennex pre 11 cestujúcich

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minKennex je priestranný a pohodlný katamarán s kapacitou 11 cestujúcich. Prehliadka zahŕňa jedlo a nápoje. Počas prehliadky môžete relaxovať, opaľovať sa a zdieľať zážitky so svojimi blízkymi. Ak si loď prenajmete na 7 hodín, môžete navštíviť úžasné útesy Los Gigantes a záliv Masca. Doprava z južnej časti Tenerife je na požiadanie spoplatnená.

Výlet katamaránom so súkromným prenájmom pre skupiny s Edén

Tenerife catamaran charter for 45 personsNáš exkluzívny katamarán Eden má dostatok miesta pre 45 osôb. Aktivita zahŕňa pozorovanie veľrýb a kúpanie v zálive. V cene je zahrnutý jeden sendvič na osobu a osviežujúce nápoje na palube. Môžete si priniesť aj vlastné nápoje a občerstvenie. Ak si želáte, za príplatok si môžete objednať jedlo a žemle.

Spoločné výlety katamaránom v Los Cristianos

Ponúkame vám možnosť uskutočniť skvelé výlety v zálive Tenerife. Preskúmajte Atlantický oceán v rukách skúsených kapitánov s množstvom znalostí o mori a jeho pôvaboch.

3-hodinový výlet katamaránom s voľným vtákom

catamaran tour with freebird to los gigantesVyplávame z prístavu Puerto Colon v Costa Adeje a smerujeme do vôd v blízkosti La Gomery, aby sme videli veľryby v ich prirodzenom prostredí. Potom sa vyberieme do niektorých zátok na kúpanie. Občerstvenie a nápoje na palube sú zahrnuté v cene.

Spoločný výlet s úžasným katamaránom Abrazo

catamaran tour in tenerife private and shared (10).minPri tejto 3-hodinovej aktivite strávite fantastické chvíle na mori. Vďaka kapacite 12 osôb sa každý bude cítiť pohodlne. Budete sa môcť priblížiť k oblastiam, kde plávajú veľryby, a zaplávať si v zátoke El Puertito. V cene je zahrnuté čerstvé ovocie.

Priestranný katamarán Kalima pre 11 osôb

Tenerife - Boat Charter - (7).minNáš majestátny katamarán Kalima je k dispozícii aj na spoločné výlety. Počas 3-hodinovej aktivity budete môcť pozorovať veľryby a plávať v krištáľovo čistých vodách Atlantiku. Občerstvenie a nápoje sú zahrnuté na palube.

Na konci textu nájdete podrobný zoznam výletov katamaránom v Los Cristianos. V rámci každej aktivity máte prístup ku kontaktnému formuláru, kde si môžete urobiť rezerváciu. Môžete nám tiež kedykoľvek napísať na WhatsApp. Je pre nás potešením sprevádzať vás a pomáhať vám pri výbere aktivít počas vašej dovolenky na Tenerife.

Prenájom katamaránov na Los Cristianos

Výlety katamaránom na Los Cristianos

Súvisiace články:

			Things to do in Los Cristianos - Čo robiť v Los Cristianos
Los Cristianos je malá a pôvabná dedinka, ktorá sa nachádza na juhu Tenerife, hneď...
			Safari with Kayak in Tenerife South (1) - Vodné športy v Los Cristianos
Pri tejto príležitosti sa s vami chceme podeliť o kompletný zoznam vodných športov...
			Full HD - dolphin-doing-acrobatics - Pozorovanie delfínov a veľrýb z Los Cristianos
Pozorovanie veľrýb a delfínov z Los Cristianos Tenerife je jednou z najžiadanejších...

Pláže v Los Cristianos

			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Pláž
Je to skvelá mestská pláž na opaľovanie a vychutnávanie si tenerifského mora....
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Pláž
Playa de Troya I a II sú dve pláže v Costa Adeje. Nájdete tu všetky radovánky s...
			 - Playa de las vistas Pláž
Playa de las Vistas, známa aj ako pláž Las Vistas, je veľmi atraktívna pláž pre...