Súkromné výlety a prenájom katamaránu v Playa de las Américas

Súkromné výlety a prenájom katamaránu v Playa de las Américas

Guide

Ponúkame vám tohto malého sprievodcu, aby ste sa mohli zoznámiť s možnosťami súkromných výletov a prenájmu katamaránov v Playa de las Américas. Ak ste ubytovaní v tomto krásnom letovisku na Tenerife, nemôžete si nechať ujsť príležitosť prejsť sa pozdĺž Atlantiku a vychutnať si všetko, čo ponúka.

Playa de las Americas je jedným z najdôležitejších dovolenkových stredísk na Tenerife. Vychutnajte si jeho teplé podnebie a vynikajúcu plážovú atmosféru.

Týmto textom vám chceme predstaviť naše najlepšie súkromné výlety katamaránom a detail všetkého, čo si môžete užiť, ak si prenajmete jeden z našich rozprávkových katamaránov v Playa de las Americas.

S našimi súkromnými výletmi na katamaráne budete môcť:

  • plávať a šnorchlovať
  • Navštíviť útesy
  • Pozorovať veľryby
  • Vychutnať si morský vánok
  • Žiarivé slnečné lúče
  • Užívanie si úplného súkromia
  • Pohodlie a dostatok priestoru

Súkromné výlety a prenájom katamaránu v Playa de las Americas s Kalimou

Tenerife - Boat Charter - (7).minPlavte sa pozdĺž južného pobrežia Tenerife s týmto exkluzívnym výletom pre 11 osôb.

Ponúkame vám jazdu na priestrannom 36 stôp dlhom katamaráne. Užite si pohodlie a komfort na palube. V cene je zahrnuté občerstvenie alebo obed, víno a rožky. Voliteľne Paella.

Objednajte si 3 alebo 5 hodinový výlet, počas ktorého môžete navštíviť veľryby na Tenerife a potom si zaplávať pri pobreží. Počas 8 hodinového výletu sa dostanete k útesom Los Gigantes a zátoke Masca.

Súkromné výlety a prenájom katamaránu Kennex z Playa de las Américas

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minUžite si tento luxusný katamarán s kapacitou 11 cestujúcich. V cene je zahrnuté vybavenie na šnorchlovanie, nápoje na palube a obed. Doprava je voliteľná, za príplatok v oblastiach južnej časti Tenerife.

Tento katamarán má sieť na ležanie a odpočinok v blízkosti vĺn. Prenájom na 3 alebo 4 hodiny na pozorovanie veľrýb a ochladenie v chladných vodách El Puertito de Adeje. Viac ako 5 hodinová aktivita vás zavedie do zátoky Los Acantilados a Masca na kúpanie a šnorchlovanie.

Súkromný prenájom katamaránu Eden pre skupiny

Tenerife catamaran charter for 45 personsNáš nádherný katamarán Eden má kapacitu 45 osôb, čo je ideálne na oslavu špeciálnych udalostí na palube. Počas tohto súkromného výletu si užijete 3-hodinovú plavbu Atlantickým oceánom s pozorovaním delfínov a veľrýb a zastávkou na brehu na plávanie a šnorchlovanie. V cene je zahrnutý sendvič a nealkoholické nápoje. Voliteľne Paella.

Pozorovanie veľrýb z Playa de las Americas

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spainNavštívte delfíny a veľryby na Tenerife v ich prirodzenom prostredí počas našich súkromných výletov na katamaráne. Správanie veľrýb je vždy nepredvídateľné, takže každý výlet bude iný, pokiaľ ide o zvieratá, ktoré sa objavia, a ich pohyb. Najčastejšie ich uvidíme pokojne sa prechádzať, fúkať bubliny a švihať chvostom. Niekedy sa snažia upútať pozornosť a zo zvedavosti sa dokonca priblížia k lodi.

Útesy Los Gigantes

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)Po pozorovaní veľrýb výlet pokračuje k útesom Los Gigantes. Tam si môžete vychutnať výhľad na tieto majestátne prírodné pamiatky. Loď urobí aj zastávku, aby ste si mohli zaplávať a vychutnať si pokojné, modré vody Atlantiku. Špliechajte sa vedľa obrovských skalných útvarov, pevností, ktoré príroda vytvorila, aby nás chránila pred škodami.

V zálive Masca stretnete ďalšie lode, ktoré vezú svojich pasažierov, aby si užili more. Ak si chcete prenajať iný typ lode, na našej webovej stránke nájdete aj súkromné párty lode, motorové člny, exkluzívne plachetnice, súkromné výlety s posádkou a luxusné jachty.

Vychutnajte si more s našimi súkromnými výletmi katamaránom z Playa de las Americas s exkluzívnou atmosférou. Výlety zahŕňajú nápoje na palube a mnohé katamarány ponúkajú aj jedlo v cene. Pozvite svojich blízkych na oslavu narodenín alebo špeciálnych udalostí na príjemný výlet loďou z Playa de las Americas.

Prenájom katamaránov na Playa de las Americas

Čo hovoria naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Súvisiace články:

Pláže v Playa de las Americas