Výlety katamaránom v Playa de las Americas

Výlety katamaránom v Playa de las Americas

Guide

Ak si chcete rezervovať niektorý z našich výletov katamaránom v Playa de las Americas a neviete, ktorý si vybrať, tu vám ukážeme tie najlepšie. Pre nás je to rúra, ktorá vám pomôže prežiť skvelú dovolenku na ostrove jarného slnka.

Vychutnajte si vietor v tvári a jemné kolísanie vĺn na palube katamaránu. Je to relaxačný a zábavný zážitok. Počas plavby sa môžete opaľovať, oddychovať v tieni, obdivovať výhľady a zdieľať anekdoty s priateľmi.

Čo robiť počas výletov katamaránom v Playa las Américas

V našej spoločnosti sa špecializujeme na ponuku nádherných lodí na plavbu po vodách Atlantiku.

Pri tejto príležitosti vám chceme povedať o katamaránoch, ktoré sú k dispozícii na pozorovanie veľrýb z Playa de las Americas. Pocíťte vzrušenie z pohľadu na nádherné veľryby pilotné a delfíny skákavé, ktoré sa približujú k lodi, tieto dva druhy tu žijú po celý rok, ale je pravdepodobné, že sa v určitých obdobiach objavia aj iné druhy veľrýb a delfínov. Nedávame vám žiadne záruky, že uvidíme delfíny alebo veľryby, ale vieme, že je veľmi pravdepodobné, že sa to v tejto oblasti zálivu stane.

Dolphins jumping in Tenerife SouthAk si chcete rezervovať niektorú z týchto aktivít, stačí napísať na náš WhatsApp a urobiť rezerváciu. Na konci textu nájdete aj podrobný zoznam týchto aktivít spolu s kontaktným formulárom, ktorý môžete vyplniť a podať svoju žiadosť. Pripomíname, že väčšina našich aktivít zahŕňa dopravu z Playa de Las Americas, mali by ste si však pozrieť podrobnosti o každej aktivite a napísať nám, aby ste si overili dostupnosť.

Jednou z výhod našich výletov katamaránom z Playas de las Americas je, že môžete navštíviť útesy Los Gigantes a záliv Masca. Táto možnosť je k dispozícii len pri výletoch dlhších ako 4 hodiny. Vychutnajte si tieto jedinečné skalné hory. Stoja ako veční strážcovia západného pobrežia Tenerife a dozerajú na morský život a vnútrozemie ostrova. Nájdete tu prekrásnu zátoku Masca, do ktorej sa môžete spustiť za plávaním a šnorchlovaním.

S naším rozprávkovým katamaránom Eden môžete pozvať všetkých svojich priateľov. Príďte si užiť more a osláviť špeciálne udalosti na palube. Podeľte sa o svoju rozlúčku so slobodou so svojimi priateľmi a urobte z nej nezabudnuteľný zážitok.

Prenájom súkromného katamaránu v Playa de las Américas

V tejto časti vám predstavujeme naše najlepšie katamarány na súkromný prenájom lodí. Užite si exkluzívne dobrodružstvo pre vás a vašich hostí. Pripravte sa na to, že si budete môcť vychutnať more v pokoji a pohodlí.

Prenájom katamaránu Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minVďaka dĺžke 36 stôp bude mať každý dostatok priestoru na oddych. Prenajmite si súkromnú jazdu na 3 alebo 5 hodín, aby ste mohli vidieť veľryby na Tenerife a zaplávať si v zátoke. Počas 8-hodinového výletu sa dostanete k útesom a zátoke Masca. V cene sú zahrnuté nápoje a občerstvenie na palube. Paella za príplatok.

Súkromná prehliadka katamaránom Kennex v Playa de las Américas

catamaran tour in tenerife private and shared (10).minLoď Kennex má dostatok miesta pre 11 cestujúcich, aby si mohli prehliadku vychutnať v pohodlí. Počas 3-hodinovej trasy budete môcť vidieť veľryby v ich prirodzenom prostredí a zísť na pláž na osviežujúce kúpanie. Ak si rezervujete 7 hodín, vezmeme vás na útesy Los Gigantes a do zátoky Masca. V cene sú zahrnuté nápoje, jedlo a vybavenie na šnorchlovanie. Doprava za príplatok na požiadanie.

Výlet katamaránom pre veľké skupiny s Edénom

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Máme fantastický výlet pre skupiny 45 osôb. Ponúkame vám 3 hodiny zábavy na mori, pozorovanie veľrýb a delfínov a zastávku na kúpanie v krásnej zátoke Tenerife. Nealkoholické nápoje, cava a pivo na palube. Môžete si tiež priniesť nápoje a občerstvenie podľa vlastného výberu. Chlebové žemle a obed sú zahrnuté za príplatok na požiadanie.

Spoločné výlety katamaránom z Playa de las Americas

V nasledujúcom zozname nájdete naše najlepšie katamarány na spoločné výlety v Playa de las Americas.

4,5-hodinový výlet za pozorovaním veľrýb s Freebird

catamaran tour with freebird to los gigantesS úžasným Freebirdom vás vezmeme na pozorovanie veľrýb v ich prirodzenom prostredí, priblížime sa k oblastiam, kde sa často vyskytujú, a s veľkým šťastím budete môcť vidieť veľryby, delfíny alebo dokonca oboje. Vďaka tomuto trvaniu budete mať dostatok času na to, aby ste si tento zážitok vychutnali vo svojom voľnom čase. Po tejto aktivite sa vydáme do Los Acantilados de los Gigantes a nádhernej zátoky Masca na zaslúžené kúpanie v jej vodách. V cene je zahrnutý obed a otvorený bar na palube.

3-hodinová prehliadka zálivu a pozorovanie veľrýb katamaránom Abrazo

catamaran tour in tenerife private and shared (3).minTáto loď má kapacitu 12 cestujúcich. Trojhodinová prehliadka zahŕňa pozorovanie a zastávku v El Puertito na osviežujúce kúpanie, šnorchlovanie a osvieženie vo vode. V cene je zahrnuté čerstvé ovocie.

Spoločný výlet loďou Kalima pre 11 osôb

Tenerife - Boat Charter - (9).minVýhodou lode Kalima je, že na svoju palubu prijme len 11 cestujúcich. Takže každý sa bude cítiť pohodlne ako na súkromnom výlete loďou. Výlet zahŕňa nápoje, občerstvenie, pozorovanie veľrýb a zastávku na občerstvenie v zálive.

contact usTýmto končíme náš zoznam výletov katamaránom v Playa de las Americas a dúfame, že sa vám text páčil. Napíšte nám na WhatsApp, ak chcete objasniť svoje pochybnosti. Nezabudnite si urobiť rezerváciu niekoľko dní vopred. Tenerife je obľúbeným ostrovom pre zábavu a aktívnu turistiku, preto denne vybavujeme množstvo požiadaviek.

Prenájom katamaránov na Playa de las Americas

Výlety katamaránom na Playa de las Americas

Súvisiace články:

			Things to do in Playa de las Americas - Playa de las Americas
Playa de las Américas (alebo jednoducho Las Américas) je turistické centrum na juhu...
			diving in tenerife south - Playa de las Americas Vodné športy
Ak sa chcete venovať vodným športom pod ostrým slnkom, Playa de las Americas je...
			Neptuno Tenerife Boat Trip to Los Gigantes form North and South (10) - Výlety loďou v Playa de las Americas
Playa de las Americas je jedným z najvýznamnejších dovolenkových stredísk na...
			 - Pozorovanie veľrýb a delfínov z Playa de las Américas
V tomto texte nájdete informácie o pozorovaní veľrýb a delfínov z Playa de las...
			catamaran tour in tenerife private and shared (10).min - Súkromné výlety a prenájom katamaránu v Playa de las Américas
Ponúkame vám tohto malého sprievodcu, aby ste sa mohli zoznámiť s možnosťami...

Pláže v Playa de las Americas

			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Pláž
Playa de Troya I a II sú dve pláže v Costa Adeje. Nájdete tu všetky radovánky s...
			Playa de Fañabe - Playa de Fañabé Pláž
Playa Fañabé je nádherná svetlá piesočnatá pláž s úžasnými rekreačnými...
			 - Playa de las vistas Pláž
Playa de las Vistas, známa aj ako pláž Las Vistas, je veľmi atraktívna pláž pre...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Pláž
Je to skvelá mestská pláž na opaľovanie a vychutnávanie si tenerifského mora....