Playa San Juan

Playa San Juan

Guide

Na tejto stránke nájdete najlepšie a najodporúčanejšie aktivity v Playa San Juan, pokojnom letovisku na juhu Tenerife. Nájdete tu kombináciu modernosti a klasického kanárskeho štýlu. Vychutnáte si tu pokojnejšiu a tichšiu atmosféru ako na susedných plážach.

Promenáda v Playa San Juan sa tiahne takmer dva kilometre. Pozdĺž promenády nájdete rôzne reštaurácie a kaviarne. Prejdite sa po nej a vychutnajte si šum mora a vlny. Ochutnajte vynikajúce jedlá tohto regiónu a vychutnajte si nápoje na terasách s výhľadom na more.

Najlepšie aktivity v Playa San Juan

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Ak ste ubytovaní v Playa San Juan a hľadáte zábavné aktivity na juhu Tenerife, pozrite si náš zoznam najlepších aktivít v Playa San Juan:

  • Pozorovanie veľrýb a delfínov na luxusnej jachte
  • Prenájom súkromného katamaránu na Tenerife
  • Nočná návšteva Teide
  • Výlet na Teide, Tenerife

Čo robiť v Playa San Juan na lodi

Pozývame vás zažiť nádherné pocity na palube lode na Tenerife. Ak ste ubytovaní v blízkosti Playa San Juan a chcete zažiť pôžitok z plavby po vodách Atlantiku, zostaňte a prečítajte si, čo pre vás máme.

Väčšina našich výletov a prenájmov lodí na Tenerife odchádza z Puerto Colon, veľmi blízko Playa San Juan.

Máme rôzne lode, na ktorých môžete stráviť deň na mori. Vyberte si medzi katamaránom, plachetnicou, jachtou alebo motorovým člnom. Každý výlet má inú dĺžku trvania a špecifický itinerár. Máme pre vás aj možnosti výberu trasy a zastávok.

Informácie o prenájme lodí na juhu Tenerife nájdete na konci tohto príspevku. Máme k dispozícii všetky možnosti v Playa San Juan. Pomôžeme vám vybrať, ktorá možnosť vám najviac vyhovuje podľa vašich plánov a počtu osôb na palube.

  • Výlet katamaránom na Tenerife so spoločnosťou Royal

Výlety loďou v Playa San Juan za veľrybami a delfínmi

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (3)

Výlety loďou sú perfektnou aktivitou v Playa San Juan, pri ktorej sa môžete zabaviť a užiť si. Pozývame vás na výlet loďou v južnej časti Tenerife a na pozorovanie delfínov a veľrýb. Tieto aktivity sú vhodné pre každého, môže prísť celá rodina, páry alebo skupiny priateľov.

Nezabudnite, že Tenerife sa nachádza veľmi blízko migračnej trasy veľrýb, takže je veľmi bežné vidieť ich prelet počas výletov loďou. Naše výlety loďou za veľrybami odchádzajú z Puerto Colon.

Výlety loďou trvajú minimálne 3 hodiny. Loď smeruje na ostrov La Gomera. V tejto oblasti je bežné vidieť veľa veľrýb, a keďže sú na lode zvyknuté, pokojne sa k nim približujú.

Upozorňujeme vás, aby ste do vody nič nehádzali a dbali na ekosystém. Ide o chránenú oblasť, do ktorej vstupujú len lode šetrné k životnému prostrediu. Keďže ide o prirodzené prostredie veľrýb, delfínov a iných morských živočíchov, musíme ho chrániť.

  • Súkromný výlet loďou na Tenerife (až 22 účastníkov)
  • Výlet loďou na pozorovanie veľrýb alebo delfínov na Tenerife so spoločnosťou Freebird

Útesy Los Gigantes a záliv Masca

Medzi aktivitami v letovisku Playa San Juan nemôžete vynechať útesy Los Gigantes. Hovoríme o obrovských kamenných stenách, ktoré lemujú západné pobrežie Tenerife. Do tejto oblasti prichádza mnoho lodí, aby tu zakotvili a vychutnali si výhľad.

Ak si prenajmete loď na 3 hodiny alebo viac, môžete sa zastaviť aj v La Bahía de Masca. Je to krásna pláž nachádzajúca sa v Los Acantilados. Má veľkú krásu a dostanete sa k nej len po vode alebo zísť roklinou.

Kým loď kotví v zátoke Masca, využite príležitosť na šnorchlovanie a kúpanie v krištáľovo čistých vodách Atlantiku.

Prenájom lode s kapitánom

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Keď si prenajmete loď s kapitánom, nebudete sa musieť starať o detaily trasy a lode. Lode, ktorých súčasťou je kapitán, sú vhodné pre tých, ktorí si chcú užiť more bez zbytočných starostí.

Ponúkame rôzne možnosti s jedlom a nápojmi v cene. Máme pre vás plachetnice, luxusné jachty a motorové člny. Pozvite svojho partnera a strávte výnimočný deň na mori.

Skipperované lode sú ideálne na oslavu narodenín a akejkoľvek výnimočnej udalosti. Vezmite svoju rodinu a priateľov na deň strávený na slnku na Tenerife. Nechajte stres z mesta za sebou a naplňte sa energiou mora.

Podeľte sa so svojím partnerom, rodinou a priateľmi o špeciálne udalosti, ako sú rozlúčky so slobodou, promócie, medové týždne a romantické pobyty. Po tom, ako si užijete všetky aktivity v Playa San Juan, ukončite svoju dovolenku úžasnou párty na palube, aby si vaši hostia odniesli domov tie najlepšie spomienky.

Užívanie si pláže

Okrem všetkých aktivít, ktoré mesto ponúka, musíte ísť na pláž a užiť si more. Tu sú veci, ktoré môžete robiť v Playa San Juan, aby ste si užili pláž a vlny.

Táto pláž je tvorená čiernym pieskom a oblasťami s potokmi. Je chránená mólom a vlnolamom, takže si ju môžete užiť v pokoji a vziať so sebou aj deti.

Pláž získala ocenenie Modrá vlajka, čo znamená, že jej voda je vhodná na kúpanie. Spĺňa všetky bezpečnostné podmienky pre kúpajúcich sa a má všetky služby. Nájdete tu ležadlá, slnečníky, sprchy, toalety a mnoho ďalšieho. Strávte pokojný deň, hrajte sa ako dieťa, užívajte si so svojimi priateľmi a blízkymi.

Vodné športy

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Ako sa dá očakávať na všetkých plážach Tenerife, aj na Playa San Juan môžete praktizovať rôzne vodné športy plné adrenalínu a vzrušenia.

Nenechajte si ujsť príležitosť potápať sa a šnorchlovať v Playa San Juan. Ak nemáte veľa skúseností, nebojte sa, ste na Tenerife a tu máme najlepších sprievodcov potápaním. Počas výletu vás bude vždy sprevádzať odborník. Pozorujte rôzne morské živočíchy a rastliny. Zaplávajte si s morskými koníkmi, chobotnicami, farebnými rybami.

Okrem toho môžete v Playa San Juan alebo v jeho blízkosti praktizovať mnoho ďalších aktivít, ako napríklad wakeboarding, vodné lyžovanie, windsurfing a paddle surfing. Ak potrebujete poradiť s výberom aktivít a miest, kde sa praktizujú, neváhajte nám zavolať. Na našej webovej stránke máme množstvo aktivít, ktoré môžete robiť v Playa San Juan a jeho okolí, aby ste si Tenerife užili naplno.

Výlet na Teide

Ak ste na dovolenke na juhu Tenerife, nemôžete vynechať národný park Teide. Tu nájdete najpôsobivejšiu sopku na ostrove a kráľa všetkých jeho vrcholov. Pozývame vás navštíviť park a užiť si všetky aktivity, ktoré ponúka:

  • Výstup na vrchol Teide: nájdete tu množstvo turistických trás, po ktorých môžete preskúmať park a objaviť jeho sopečné chodby. Prejdite sa po jeho chodníkoch a objavte krásu flóry a fauny parku. Kvitnú tu nádherné fialky, ktoré by ste si mali odfotiť. Tieto kvety sú endemické pre výšiny Teide a vrchoviny Tenerife. Toto miesto nesmie chýbať na vašom zozname aktivít v Playa San Juan počas dovolenky na Tenerife.
  • Teleférico del Teide: na Teide môžete vystúpiť aj lanovkou. Trasa lanovky vás zavedie veľmi blízko k vrcholu Teide. Počas výstupu sa vám naskytne krásny výhľad na park a časť ostrova.
  • Astronomické observatórium: Nájdete tu observatórium na pozorovanie Slnka a robotickú astronómiu. Požičajte si nočný teleskop a preskúmajte vesmír s jeho hviezdami, súhvezdiami a planétami.

Turistika

Ako všetci viete, Tenerife má stovky turistických trás. Ide o formu aktívnej turistiky, na Tenerife prichádza mnoho športovcov z celého sveta, aby sa vydali na túru po jeho trasách a vychutnali si jeho prírodné scenérie.

Pozývame vás na prechádzku prírodou ostrova, aby ste objavili jeho tajomstvá a nadýchali sa čerstvého vzduchu.

Odporúčame vám trasu kaňonom Masca. Táto trasa sa začína v dedinke Masca. Hovoríme o krásnom údolí, v ktorom sa nachádza vidiecka dedina s hlboko zakorenenými kanárskymi zvykmi. Z tohto miesta sa začínajú križovať rôzne cesty vedúce údolím. Na tomto konkrétnom výlete budete zostupovať roklinou a prechádzať cez niekoľko opustených obrábacích terás. Sprievodca vás bude vždy informovať o každom aspekte krajiny, jej flóre a faune. Exkurzia sa končí zostupom do zátoky Masca. Zaslúžene si zaplávajte a osviežte sa v krištáľovo čistej vode obklopujúcej pláž. Na konci prehliadky vás bude čakať loď, ktorá vás odvezie späť do prístavu Los Gigantes.

Safari na štvorkolkách

Tenerife to nie sú len pláže a turistické chodníky, ale ponúka vám aj možnosť previezť sa plnou rýchlosťou jeho prírodnou krajinou. V tejto časti chceme pridať ďalšiu možnosť na váš zoznam aktivít v Playa San Juan. Hovoríme o jazde na štvorkolkách na Tenerife, ktorá je úžasným zážitkom pre milovníkov adrenalínu. Doprava vás odvezie do Santiaga del Teide, kde môžete začať dobrodružstvo.

Po príchode na stanicu štvorkolky dostanete potrebné pokyny na ovládanie štvorkolky a vlastnú bezpečnosť. Na začiatku výletu uvidíte na povrchu krajiny množstvo stuhnutej lávy. Výlet sa stane ešte vzrušujúcejším, keď začnete jazdiť po lesných cestách. Je to ideálna aktivita pre milovníkov prírody a extrémnych športov.

Doprava

Mnohé z tu uvedených aktivít ponúkajú dopravu z Playa San Juan. Kliknutím na obrázok každej z nich získate podrobnejší opis, pozrite si fotografie a ceny.

Ak si chcete rezervovať aktivity alebo veci, ktoré sa dajú robiť v Playa San Juan, najjednoduchšie je kontaktovať nás cez WhatsApp. Čakáme na vás, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a vyriešili všetky vaše otázky. Je nám potešením slúžiť našim zákazníkom a pomáhať im užívať si to najlepšie z ostrova.

 

Odporúčané aktivity na Playa San Juan
Pozorovanie veľrýb na Playa San Juan
Prehliadky ostrovov na Playa San Juan
Prenájom lodí na Playa San Juan
Safari na štvorkolkách na Playa San Juan
Tematické parky na Playa San Juan
Treking na Playa San Juan
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Pláže v Playa San Juan