Prenájom lodí na Tenerife

Prenájom lodí na Tenerife

Prenájom lodí na Tenerife, výnimočný a nezabudnuteľný zážitok pre vašu dovolenku.

Perfektnou možnosťou je prenájom lode na juhu Tenerife.

Vydajte sa na úžasný súkromný výlet loďou, počas ktorého môžete preskúmať južné pobrežie ostrova, vidieť obrovské útesy, krásne zátoky, pozorovať veľryby a delfíny, relaxovať, plávať a šnorchlovať a jednoducho si užívať slnko a čerstvý morský vánok počas úžasného dňa s rodinou, párom alebo skupinou priateľov.

Ponúkame veľa rôznych typov lodí na súkromný prenájom v južnej časti Tenerife (odchádzajúcich väčšinou z prístavu Puerto Colon), ako napr:

  • Rýchlostné člny
  • Plachetnice
  • Katamarány
  • Luxusné lode
  • Motorové člny
  • Pevný nafukovací čln (RIB)

Prenájom lode na Tenerife je jednou z najžiadanejších aktivít pre dovolenkárov, najmä pre skupiny. Ponúkame súkromné výlety loďou pre skupiny od 2 osôb až po 74 osôb.

Kontaktujte nás teraz bez kompromisov a získajte odporúčania na prenájom člnov na mieru od nášho experta na prenájom člnov na Tenerife. Najrýchlejším spôsobom bude odoslanie rýchlej správy cez WhatsApp (odkaz otvorí WhatsApp v novej karte).

 

Pozorovanie veľrýb a delfínov na Tenerife

Prenajmite si loď na Tenerife, aby ste mohli pozorovať veľryby alebo delfíny, ktoré sú väčšinou v neďalekých vodách Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje a Los Gigantes.

Tieto nádherné zvieratá žijú trvalo (počas celého roka) vo vodách Kanárskych ostrovov.

Pre najnáročnejších klientov alebo pre naozaj výnimočné udalosti, ako sú narodeniny, teambuilding, slečny, jelenica alebo žiadosť o ruku, môžeme ponúknuť prenájom jachty. Pošlite nám rýchlu správu cez WhatsApp so svojím nápadom!

Navštívte Los Gigantes

Ak si chcete prenajať loď na 5-7 hodín, môžete navštíviť nádherné útesy Los Gigantes, záliv Masca a Barranco Seco.

A nezabudnite, že prenájom súkromnej lode na Tenerife je aktivita, ktorú je vždy lepšie naplánovať, ak chcete výlet uskutočniť v požadovanom termíne a čase. Preto nečakajte s rezerváciou na poslednú chvíľu a požiadajte o ňu hneď!

Ak máte záujem o prenájom lode na Tenerife, vyplňte náš formulár žiadosti o lístok alebo nás kontaktujte na WhatsApp, aby sme vám ponúkli najlepšie možnosti pre vašu veľkosť skupiny a vaše potreby.

Náš expert na lode na Tenerife vám poskytne vlastné odporúčania bez povinnosti rezervácie!

Prenajmite si jeden z katamaránov, náš menší katamarán ponúka dostatok priestoru pre skupiny do 11 osôb.

Ak ste dokonca vo väčšej skupine (napríklad na oslave rozlúčky so slobodou), odporúčame vám náš veľký katamarán, ktorý pojme na palubu až 22 osôb.

Všetky lode ponúkajú možnosť vychutnať si romantický a krásny západ slnka nad morom južnej časti ostrova Tenerife.

Špeciálne podujatia

Prenájom lode na Tenerife môže byť najlepším spôsobom oslavy narodenín, žiadosti o ruku, rozlúčky so slobodou, rozlúčky so slobodou, výročia svadby alebo akejkoľvek inej špeciálnej udalosti.

Rovnako by to mohol byť perfektný darček pre priateľa alebo vašu milovanú osobu. Ak prichádzate na Tenerife so skupinou priateľov a chcete si urobiť vlastný výlet loďou, prenájom lode bude najlepším riešením.

S ohľadom na súkromie, sociálnu vzdialenosť a pohodlie

Ďalšou výhodou pri prenájme súkromného člna oproti spoločnému výletu je, že si užijete pohodlie a možnosť zdieľať zážitky len so svojím najbližším kruhom dôvery.

Prispôsobiteľné

Prenájom súkromnej lode na Tenerife vám umožní naplánovať si trasu výletu a sami sa rozhodnúť, ktoré oblasti chcete navštíviť a čo chcete počas výletu robiť, samozrejme, v závislosti od vzdialenosti a času, ktorý strávite na palube.

Organizované trasy

Môžeme vám však ponúknuť aj hotové výlety s plne organizovanými trasami, ktoré zvyčajne zahŕňajú pozorovanie veľrýb a delfínov, kúpanie a šnorchlovanie v jednej z najkrajších zátok: zátoke Masca alebo zátoke Puertito a plavbu pozdĺž južného pobrežia Tenerife.

To, čo vidíte, je to, čo zaplatíte

Všetky lode, ktoré si môžete prenajať na Tenerife, zahŕňajú benzín, nápoje a skúseného kapitána. Cena, ktorú vidíte, je cena, ktorú zaplatíte.

Náklady a cenu, ktorú zaplatíte, budete presne vedieť ešte pred potvrdením rezervácie. Väčšinou je v cene zahrnuté aj jedlo. Ak chcete pridať tortu alebo iné špeciálne jedlo, môžete si ho objednať aj za príplatok.

Doprava

Niektoré z lodí, ktoré tu ponúkame, nevykonávajú vyzdvihnutie a návrat z vášho hotela. Takže musíte prísť sami do prístavu na juhu Tenerife.

Väčšina súkromných výletov loďou začína v Puerto Colon alebo v prístave Los Cristianos.

 

Ak sa vaše letovisko nenachádza v zozname letovísk na stránke s opisom konkrétneho prenájmu lode, pošlite nám teraz WhatsApp, aby sme vám mohli oznámiť, či môžeme zabezpečiť dopravu z vašej adresy.

V prípade potreby ponúkame aj možnosť prenájmu súkromného autobusu na prepravu (za príplatok).

Prenájom lodí bez kapitána na Tenerife

Prenájom luxusnej jachty na Tenerife

Prenájom motorového člna na Tenerife

Prenájom RIB na Tenerife

Prenájom rýchlostných člnov na Tenerife

Súvisiace články:

Tu nájdete zoznam lodí, ktoré ponúkajú výlet loďou na pozorovanie veľrýb s...
Ponúkame vám prenájom vlastnej lode bez kapitána v Tenerife South. Väčšina lodí...
Vitajte na stránke Bananapalmbay.com ponúkame niekoľko lodí na prenájom v prístave...
Playa de las Americas je ideálnym miestom na pobyt na Tenerife, ak sa chcete venovať...
Tu nájdete najlepšie jednodňové výlety a exkurzie, ktoré môžete podniknúť z...
Pozorovanie veľrýb v Costa Adeje na Tenerife je pravdepodobne najobľúbenejšou...
Chystáte sa na dovolenku na Tenerife a ste ubytovaní v Costa Adeje? Potom vás určite...
V tejto časti nájdete naše safari na štvorkolkách, ktoré ponúkame s vyzdvihnutím...
Playa de las Americas je jedným z najvýznamnejších dovolenkových stredísk a...
Výlety loďou na Costa Adeje sú jednou z najobľúbenejších a najodporúčanejších...