Privačios ekskursijos katamaranais ir katamaranų nuoma Los Kristianose

Privačios ekskursijos katamaranais ir katamaranų nuoma Los Kristianose

Guide

Šiame įraše pateikiame jums geriausius privačių katamaranų užsakomuosius reisus Los Cristianos, kuriuos galite rasti mūsų svetainėje. Dėka to, kad jau 15 metų tenkiname savo klientų poreikius, galime padėti jums rasti veiklą, kuri geriausiai atitinka jūsų interesus.

Jei esate Los Cristianose, nepraleiskite progos paplaukioti po Atlanto vandenyną. Išgyvenkite stebuklingų įspūdžių su draugais ir šeima. Jei norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis tiesiogiai mūsų „WhatsApp” programa ir sužinokite daugiau.

Privačios ekskursijos ir katamaranų nuoma Los Kristianose su „Kennex”

catamaran-tour-in-tenerife-private-and-shared (9).min

Prabangus katamaranas, kuriame telpa 11 keleivių.

  • Katamarane yra tinklas, skirtas atsigulti ir pailsėti prie bangų
  • Įskaičiuota nardymo įranga, gėrimai laive ir maistas
  • Galimas papildomas transportas už papildomą sumą Tenerifės pietinėse vietovėse

Nuoma 3 arba 4 valandoms banginių stebėjimui ir plaukiojimui vėsiuose El Puertito de Adeje vandenyse. Su ilgesnėmis ekskursijomis aplankykite Los Acantilados ir Masca įlanką maudynėms ir nardymui su vamzdeliu.

Privačios ekskursijos katamaranu Kalima 11 žmonių

Tenerifė - valčių nuoma - (7).min

Plaukite aplink Tenerifės pietus su šia puikia ekskursija 11 žmonių. Siūlome jums erdvų 36 pėdų ilgio katamaraną, patogų ir komfortišką visiems keleiviams. Į kainą įskaičiuotas vynas ir suktinukai. Pasirinktinai Paella.

Užsisakykite 3 arba 5 val. ekskursiją ir aplankykite Tenerifės banginius, o tada pasiplaukiokite pakrantėje. Per 8 valandų ekskursiją nuvyksite į Los Acantilados de Los Gigantes ir Masca įlanką.

Išvykos katamaranu Los Kristianose, kurių metu pamatysite delfinus ir paplaukiosite su Edenu

Tenerifės katamarano užsakomoji kelionė 45 asmenims

Išsinuomokite mūsų pasakišką „Eden” katamaraną 45 asmenų grupėms.

  • 3 valandų trukmės
  • Varlių ir banginių stebėjimas
  • Sustojimas ant kranto
  • Sustojimas ant kranto
  • 1 sumuštinis vienam asmeniui
  • Sumuštiniai
  • Gaivieji gėrimai laive
  • Kepiniai ir paelija už papildomą mokestį
  • Panini ir paelija už papildomą mokestį
  • Pasiimkite savo gėrimų ir užkandžių
  • Pasiimkite savo gėrimų ir užkandžių

Ką galite veikti privačios ekskursijos laivu metu

Laivui išplaukus, galite ramiai degintis ant denio, nepamirškite, kad Tenerifėje didžiąją metų dalį šviečia skaisti saulė. Gruodžio mėnesį keliaukite su mumis pasitikti Naujųjų metų jūroje. Taip pat galite atsipalaiduoti pavėsyje dalydamiesi gėrimais su draugais.

Štai veikla, kuria labiausiai mėgausitės užsisakę privatų katamaraną Los Kristianose:

Valų ir banginių stebėjimas iš Los Cristianos

Privačios ekskursijos katamaranais ir katamaranų nuoma Los Kristianose

Privačiu katamaranu plauksime į vandenis, kuriuose plaukioja delfinai ir banginiai Tenerifėje. Tai smagus užsiėmimas visiems, o ypač vaikams. Dalykitės su jūros gyvūnais laisvėje, pasiimkite fotoaparatą, kad galėtumėte fotografuoti ir filmuoti. Delfinams būdinga ypatinga savybė – jie skleidžia švelnumą, perduodami džiaugsmą ir ramybę.

Taip pat galite leistis į nuostabias ekskursijas greitaeigėmis valtimis ir pamatyti laisvai vaikštinėjančius žavius delfinus. Šio tipo laivai specialiai skirti tiems, kurie nori pajusti laisvę ir vėjo gūsius.

Lankymasis Los Gigantes uolose

Tenerifės kelionė laivu į Los Gigantes

Los Giganteso uolų atmosfera yra nuostabi. Šios milžiniškos akmeninės uolos vietomis kyla iki 600 metrų. Būdami čia jausitės taip, tarsi būtumėte toli nuo visko, tik jūra, uolos ir veidą glostantis vėjas.

Geriausias šio apsilankymo aspektas yra tai, kad galime nusileisti ir išsimaudyti skaniame Maskos įlankos vandenyje, esančiame uolų papėdėje. Ateikite su draugais maudytis ir dalytis smagiais žaidimais vandenyje.

Šioje vietovėje pamatysite įvairių plaukiojimo ekskursijų Tenerifėje. Čia gausu gamtos mylėtojų, trokštančių paplaukioti ir atsigaivinti turkio spalvos Atlanto vandenyse.

Specialūs renginiai ir svarbios datos

Privačių valčių vakarėlis Tenerifėje

Kviečiame švęsti gimtadienius ir svarbias šventes didingame laive. Rekomenduojame mūsų modernią Astondoa 40, prabangią jachtą su kapitonu įskaičiuotu 12 žmonių, su kuria galite švęsti bet kokią progą.

Išsinuomoję privatų katamaraną Los Kristianose galite praleisti fantastišką ir išskirtinę dieną jūroje. Geriausia, kad šia veikla nereikės dalytis su niekuo kitu, busite tik jūs ir jūsų draugai. Mūsų kapitonai turi didžiulę patirtį jūroje ir suteiks jums nuostabių įspūdžių. Parašykite mums dabar į WhatsApp, kad rezervuotumėte vietas, jei turite kokių nors abejonių, mes laukiame jūsų ir padėsime jums viskuo, ko jums reikia.

Katamaranų frachtavimas į Los Cristianos

Ką sako mūsų klientai:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Susiję straipsniai:

Playas en Los Cristianos