Ekskursijos autobusu Los Gigantes

Ekskursijos autobusu Los Gigantes

Guide

Jei norite užsisakyti ekskursijas autobusu Los Gigantes, pataikėte į tinkamą vietą. Šiame tekste pateikiame Jums įdomiausias lankytinas vietas Tenerifėje ir padėsime apsispręsti dėl Jums tinkamų ekskursijų.

Bananapalmbay.com svetainėje pateikiame ilgą sąrašą veiklų, kurios leis mėgautis viešnage Tenerifėje ir puikiai praleisti atostogas. Teksto pabaigoje esančiame sąraše rasite mūsų siūlomus variantus ekskursijoms autobusu iš Los Gigantes į kitas salos vietas. Rašykite mūsų „WhatsApp”, kad išsiaiškintumėte savo abejones ir rezervuotumėte bilietus.

Eksursijos autobusu iš Los Gigantes, skirtos atrasti Tenerifę

Tenerifė yra žavinga turistų lankoma vieta. Jos gilumoje rasite skirtingus kraštovaizdžius ir įvairią aplinką. Per trumpą laiką galite pereiti nuo žalio miško iki vulkaninės aplinkos, pilnos uolų ir sudėtingų takų. Taip pat galite aplankyti nuostabius paplūdimius, pasivaikščioti palei jūrą ir pasivaikščioti jos miestų gatvėmis. Tai puiki sala su geru maistu, kultūra, menu, istorija ir daugybe laisvalaikio praleidimo galimybių.

Los Gigantes mieste rengiame ekskursijas į įspūdingiausias Tenerifės vietas. Taip pat siūlome ekskursijas į Los Gigantesą. Į šias ekskursijas įtraukiame apsilankymą Los Gigantes. Kaip žinote, svarbiausias jos lankytinas objektas yra Los Giganteso uolos – didžiuliai vulkaninės kilmės dariniai, iškilę vakarinėje salos pakrantėje. Dėl savo didingumo ir akmenuotumo jos sukuria stebuklingą ir labai derlingą vietą. Juos galite aplankyti nuo vandens, plaukdami Tenerifėje laivu. Įvairūs pramoginiai laivai plukdo turistus visai arti uolų, kad jie galėtų fotografuotis ir grožėtis jų didybe. Taip pat galite užsisakyti mūsų siūlomas keliones laivu Los Gigantes ir pasigrožėti uolų grožiu iš jūros. Dabar paliekame Jums sąrašą vietų, kurias galite aplankyti užsisakę mūsų ekskursijas autobusu Los Gigantes.

Pasivaikščiojimai su gidu į Teidės kalną

PĖSČIŲ ŽYGIAI Į TENERIFE TEIDĖ ASCENT

Rengiame įvairias ekskursijas autobusu po Tenerifę, kad susipažintumėte su jos istorija, kultūra ir gamtovaizdžiu. Norime pradėti nuo labiausiai klientų pageidaujamos vietos – Teidės kalno. Turime įvairių ekskursijų, kurių metu galėsite pasivaikščioti po Teidės kalną ir netoliese esančius miestelius. Norėdami sužinoti apie galimus variantus, susipažinkite su teksto pabaigoje esančiu vadovu.

Taidės nacionalinis parkas yra unikali gamtinė aplinka. Tai vulkaninės kilmės kraštovaizdis su uolų atodangomis ir stačiais takais. Šios vietovės reljefo tipas ir geologiniai ypatumai primena Marso planetos paviršių. Parke sudarytos puikios sąlygos gyvybei, todėl čia rasite įdomios floros ir faunos, kai kurios iš jų yra endeminės ir nepaprasto grožio.

Parke yra labai svarbi astronomijos stotis su galingais teleskopais. Iš čia galite tyrinėti kosmosą, stebėti žvaigždes ir žvaigždynus. Čia galėsite mėgautis nuostabiais saulėlydžiais, žvaigždėtomis naktimis ir svajingais saulėtekiais. Atvykite ir atraskite Teidę su visa šeima. Taip pat galėsite pasinaudoti keltuvu ir pakilti į 3500 m aukštį virš jūros lygio.

Rinkitės iš mūsų ekskursijų autobusu į Teidę ir Maską. Taip pat siūlome galimybę vykti į Teidę privačiai ir pažinti parką su profesionaliu gidu. Taip pat galite aplankyti kitus gražius Tenerifės kaimelius arba aplankyti Teidę naktį ir pamatyti žvaigždes. Parašykite mums dabar „WhatsApp”, kad padėtume pasirinkti kitą kelionę autobusu į Teidę.

Būtina aplankyti Garačiko ir Vilafloro kaimelius

aplankyti Garachico Tenerifę

Pasivaikščiojimai Tenerifėje palieka mums džiaugsmo ir pasitenkinimo jausmą. Kiekvienas iš jų turi unikalią esmę, kurią verta pažinti. Pirmiausia norėtume papasakoti apie Garačiką. Su mūsų ekskursijomis autobusu iš Los Gigantes į Garačiko nuvešime jus į šį istorijos ir tradicijų kupiną miestelį. Pasivaikščiokite jo gatvėmis ir atraskite aikštes, koplyčias, vienuolynus ir kitas gerai išsilaikiusias istorines vietas.

Taip pat turėtumėte užsukti į Vilaflorą – nuostabią vietovę su žaviais gamtos objektais. Čia galite pasivaikščioti Mėnuliu. Vilaflore rasite vulkaninės kilmės reljefo tipą, pasižymintį ypatingomis savybėmis, primenančiomis Mėnulio paviršių, todėl jis ir pavadintas „Paisaje lunar” (Mėnulio kraštovaizdis). Taigi negalite praleisti progos čia atvykti, pasidaryti gražių nuotraukų ir pasivaikščioti įvairiais takais.

Maskos slėnių ir tradicijų apsuptas Pueblo de Masca

Tenerifės žygis Maskos kanjonu

Nuostabus Maskos kaimelis laukia jūsų savo žavesiu ir nuostabiais kraštovaizdžiais. Jis garsėja savo slėniais, miškais ir uolomis, esančiomis toli nuo modernybės. Kaimelio viduje rasite tradicinės architektūros pavyzdžių, kurie puikiai dera prie kaimo esmės. Dvi garsiausios šios vietovės lankytinos vietos yra Barranco de Masca, kurių takai veda į paplūdimį. Bahía de Masca – tai nedidelė įlanka griovio papėdėje, kurią galima pasiekti tik pėsčiomis arba plaukiant valtimi. Pasiekti šį paplūdimį – tikras prizas, kurį turėtumėte sau padovanoti per atostogas Tenerifėje.

Susipažinkite su Tenerifės kultūra ir istorija trijuose jos miestuose

Candelaria Tenerife (1)

Dabar norime papasakoti apie La Candelaria. Tai religine prasme stipriausias salos kaimas, nes čia yra La Candelaria Dievo Motinos bažnyčia. Šalia bažnyčios stovinčios bronzinės gvančų kultūros statulos primena, kad tai yra čiabuvių teritorija, kuri dabar darniai sugyvena su katalikų religija.

Taip pat turėtumėte aplankyti La Orotavą, vieną seniausių salos miestelių. Dėl šios priežasties čia rasite gražių tradicinės architektūros pavyzdžių. Jis paskelbtas istoriniu meniniu ansambliu ir laukia jūsų su nuostabiais balkonais, pilnais gėlių, ir peizažais, kuriuos vainikuoja Teidės kalnas.

La Orotava - Tenerifė (10).min

Icod de los Vinos – tai dar vienas iš kaimelių, kuriuos privalote aplankyti, kad iš Tenerifės parsivežtumėte geriausius prisiminimus. Svarbiausias šio miestelio lankytinas objektas yra nuostabus Drago Milenario. Tai tipiška Tenerifės medžių rūšis, o čia galima rasti seniausią egzempliorių pasaulyje.

tenerifės dienos kelionė teide masca icod garachico
Vykdami autobusu į stebuklingus Tenerifės kaimelius, taip pat aplankysime Cumbres de Erjos. Ši gamtos vietovė yra Teno kaimo parke. Iš jos atsiveria nuostabūs vaizdai ir gražus kalnų peizažas.

Tenerifės tradicinė architektūra ir kaimo kraštovaizdžiai

Taip pat siūlome ekskursiją autobusu po Los Gigantes, kurios metu aplankysite Santa Cruz de Tenerifės ir La Laguna miestus. Šios kelionės pabaigai vyksime į Tagananą, gražų kaimelį Tagananos kaimo parke.

Anaga Tenerifė

Mūsų salos sostinė yra Santa Krus de Tenerifė. Tai gražus miestas su svarbiu komerciniu augimu, kuriame rasite kolonijinę istoriją besivystančiame mieste. Apsilankykite šiame mieste ir susipažinkite su jo istorija, tradicine architektūra ir tipiška gastronomija.

Toliau keliaujame į La Laguną. Tai universitetinis Tenerifės miestas. Dėl savo istorinių ir meninių turtų jis paskelbtas pasaulio paveldo objektu. Jo gatvėse galima įkvėpti gaivumo ir jaunystės oro. La Lagunos universitete įsikūrus daug jaunų žmonių, gatves užpildo entuziazmas ir džiaugsmas. Čia rasite daugybę parduotuvių, restoranų ir pramogų vietų visiems skoniams.

La Laguna - Tenerifės šiaurė (9).min

Taip pat norime, kad susipažintumėte su Angos kaimo parku. Šis nuostabus parkas, kuriame driekiasi raižyti kalnai ir užburti slėniai, laukia, kol atrasite jo paslaptis. Jis įsikūręs derlingoje žemėje, kurioje klesti gyvybė. Jis paskelbtas biosferos rezervatu, kad būtų apsaugotos šio gamtos prieglobsčio augalų ir gyvūnų rūšys. Parko teritorijoje yra keletas kaimelių, puikiai derančių prie kaimo kraštovaizdžio. Vienas iš šių kaimelių yra Taganana, į kurį jus nuvešime su mūsų ekskursijomis autobusu po Los Gigantes. Pasivaikščiokite jo gatvelėmis ir apsilankykite parduotuvėse, kad parsivežtumėte namo gražių suvenyrų.

Perkeliausime jus į La Gomeros salą iš Tenerifės

la gomera day tour (1)

Siūlome jums ekskursijas autobusu ir prabangiu mikroautobusu į kaimyninę La Gomeros salą. Keltu kelsimės į San Sebastiano de La Gomeros uostą. Pasigrožėkite jos kaimais, istoriniais paminklais ir nepaprasto grožio gamtovaizdžiais.

Paragaukite Tenerifės vynų su mūsų autobusų ekskursijomis po salą

Dabar norėtume papasakoti apie ekskursijos rūšį, kuri patobulins jūsų gomurį. Mes jus nuvešime į Tenerifės bananų plantacijas ir kitų kultūrų auginimo vietas. Susipažinkite su salos žemės ūkio veikla iš jos plantacijų. Šios ekskursijos metu taip pat supažindinsime jus su tarptautiniu mastu garsių Tenerifės vynų gamybos procesu. Į šią ekskursiją įtraukta vyno degustacija, kuri pradžiugins jūsų pojūčius. Galiausiai nuvešime Jus paragauti kanarietiškų patiekalų su geriausiais salos skoniais.

Sutartys ir pagalba

Šiame straipsnyje pateikiame rekomendacijas, kaip užsisakyti ekskursijas autobusu Los Cristianos. Dabar, kai jau žinote apie įvairias Tenerifės lankytinas vietas, metas pasirinkti kitą vietą saloje, kurią ketinate aplankyti. Turime puikų orą, gražius kraštovaizdžius ir fantastiškas istorijas. Galite rinktis privačias arba bendras ekskursijas autobusu. Rinkitės tai, kas Jums labiausiai tinka pagal Jūsų pageidavimus, mes esame čia tam, kad Jums tarnautume. Nepamirškite susisiekti su mumis jau dabar mūsų „WhatsApp” programa, mes mielai jus palydėsime, kad galėtumėte mėgautis atostogomis Tenerifėje, ir nuvešime jus į gražiausius salos kampelius.

Ekskursijos autobusu į Los Gigantes
Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai:
Playas en Los Gigantes