Privačios ekskursijos ir katamaranų frachtavimas Puerto Kolone

Privačios ekskursijos ir katamaranų frachtavimas Puerto Kolone

Guide

Jei atostogaujate Puerto Kolone ir ieškote rekomendacijų dėl privačių katamaranų plaukiojimui po Atlanto vandenyną, štai viskas, ką jums reikia žinoti.

Dauguma mūsų ekskursijų pietinėje Tenerifės dalyje išvyksta iš Puerto Kolono. Be to, šis uostas yra Kosta Adechėje, viename svarbiausių salos turizmo centrų. Dėl šių priežasčių negalite praleisti progos išsinuomoti valtį ir laimingai pasivaikščioti palei jūrą bei pasimėgauti saule. Nepamirškite rezervuoti vietos prieš kelias dienas, nes sulaukiame daug užklausų iš šios salos pusės.

Privačios ekskursijos ir katamaranų nuoma Puerto Kolone

Bananapalmbay.com specializuojamės nuomodami įvairius laivus privačioms ir bendroms ekskursijoms. Šia proga norėtume jums pasiūlyti mūsų privačias ekskursijas katamaranu, kurias galite atlikti iš Puerto Kolono. Teksto pabaigoje rasite išsamų veiklų sąrašą, o kiekvienos iš jų viduje rasite kontaktinę formą užsakymui.

Mūsų svetainėje taip pat rasite kitų tipų laivų, kuriais galima plaukioti po Atlanto vandenyną. Išsinuomokite mūsų burlaivius Tenerifės pietuose dienai jūroje ir skaisčiai saulei, prabangią jachtą ypatingai progai arba greitaeigį katerį, kad galėtumėte plaukti visu greičiu su vėju priešaky.

Taip pat galite parašyti mums per „WhatsApp“, kad pateiktume rekomendacijas ir padėtume išsirinkti ekskursiją pagal tai, ko ieškote.

Privati kelionė katamaranu „Kalima“ 11 asmenų

Tenerife - Boat Charter - (7).minAtvykite ir pasimėgaukite Tenerifės jūra ir saule šiame nuostabiame katamarane. Laive „Kalima“ telpa 11 žmonių, kad kelionė būtų patogi ir maloni.

Per 3 val. ekskursiją galėsite pamatyti banginių ir paplaukioti pakrantėje. Išsinuomoję 8 valandoms aplankysite uolas ir atsigaivinsite Maskos įlankoje. Į ekskursiją įskaičiuoti užkandžiai, gaivieji gėrimai ir suktinukai. Pasirinktinai Paella.

Privatus katamarano užsakomasis reisas banginių stebėjimui Tenerifės pietuose
kelionė katamaranu po Tenerifę privačiai ir bendrai (9).minMūsų nuostabus „Kennex“ katamaranas siūlo fantastiškas savybes, kad galėtumėte mėgautis jūra ir pamiršti spaudimą.

Atsigulę ant tinklelio denyje pasijusite tarsi plaukiodami jūroje. Įskaičiuotas maistas ir nardymo įranga. Neprivalomas transportas iš Puerto Kolono ir kitų Tenerifės pietų kurortų.

Katamarano nuoma 45 asmenų grupėms su Edén

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minDidelis katamaranas „Edén“ yra puikus dydis, kuriuo galima dalytis su šeima ir draugais. Atvykite ir plaukiokite vandenynu bei švęskite ypatingas šventes kartu su mumis.

Siūlome jums 3 valandų ekskursiją su delfinų ir banginių stebėjimu, o po to pasiplaukiojimą jūroje. Į kainą įskaičiuotas sumuštinis ir gėrimas. Į laivą taip pat galite atsinešti savo gėrimų ir užkandžių.

Ką veikti privačios katamarano nuomos metu
Išvykos jūra visada yra puikus būdas mėgautis atostogomis ir atnaujinti jėgas.

Banginių stebėjimas Puerto Kolone

Tenerife catamaran charter for 45 personsTenerifė yra ideali vieta pamatyti banginių būrius jų natūralioje aplinkoje. Išplaukęs laivas plaukia link Tenerifės delfinų ir banginių gausiai lankomų vandenų. Atplaukę keleiviai prieina su fotoaparatais ir džiugiai laukia, kol pasirodys delfinai. Staiga jie pasirodo kaip neryškios dėmės vandenyje, o paskui priartėja ir mes juos pamatome iš arti.

Pajuskite jaudulį stebėdami, kaip jie laisvai plaukia. Susimąstykite apie jų ramybę ir pajuskite jų skleidžiamą ramybę. Tai fantastiška patirtis, kuria galite pasidalyti su šeima, ypač su vaikais.

Ką veikti privačios katamarano nuomos metu

Išvykos jūra visada yra puikus būdas mėgautis atostogomis ir atnaujinti jėgas.

Banginių stebėjimas Puerto Kolone

Dolphins jumping in Tenerife South

Tenerifė yra ideali vieta pamatyti banginių būrius jų natūralioje aplinkoje. Išplaukęs laivas plaukia link Tenerifės delfinų ir banginių gausiai lankomų vandenų. Atplaukę keleiviai prieina su fotoaparatais ir džiugiai laukia, kol pasirodys delfinai. Staiga jie pasirodo kaip neryškios dėmės vandenyje, o paskui priartėja ir mes juos pamatome iš arti.

lankos įžymybių grožiu. Taip pat turėsime galimybę išsimaudyti nuostabiosios Maskos įlankos vandenyse.

Švęskite ypatingus renginius laive

Tenerife Boat Trip to Los GigantesKartu su mumis švęskite ypatingas datas ir svarbias akimirkas su savo draugais ir šeima. Išsinuomoję privatų katamaraną Puerto Kolo galėsite mėgautis išskirtine kelione laivu, kuria galėsite pasidalyti su savo artimaisiais ir niekuo kitu. Su mūsų katamaranais ir laivais su įgula arba kapitonu nuvešime jus į jūrą, kur gyvenimas yra malonesnis. Savo svetainėje siūlome įvairius laivus, kuriais galima švęsti ypatingus renginius Tenerifėje. Išsinuomokite mūsų laivus privatiems vakarėliams, su kuriais galėsite atšvęsti nepamirštamas akimirkas su draugais ir artimaisiais.

Tikimės, kad išsirinkote kitą privačią ekskursiją katamaranu iš Puerto Kolono. Pasiruoškite pasimėgauti jūra, saule ir vėju į veidą. Jus nustebins delfinų ir banginių grožis ir ramybė. Susipakuokite maudymosi kostiumėlį ir keliaukite patirti pasakiškų įspūdžių jūroje. Nepamirškite parašyti mums prieš kelias dienas, kad užsitikrintumėte vietą norimą dieną. Toliau pateiktame sąraše rasite išsamų tekste minimų veiklų sąrašą.

Katamaranų frachtavimas į Puerto Colon

Katamaranų nuoma į Puerto Colon

Susiję straipsniai:

			Pampano Luxury Yacht Astondoa 40 Tenerife Boat Charter - Ką veikti Puerto Colon mieste
Šiame pranešime papasakosime apie geriausius dalykus, kuriuos galite nuveikti Puerto...
			Tenerife - Boat Charter - (9).min - Ekskursijos katamaranu Puerto Kolone
Šiame tekste rasite geriausias ekskursijas Puerto Kolone, kurias galite atlikti...

Playas en Puerto Colon

			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison paplūdimys
Tai puikus miesto paplūdimys, kuriame galima degintis ir mėgautis Tenerifės jūra....
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya paplūdimys
Playa de Troya I ir II – tai du paplūdimiai Kosta Adechėje. Čia rasite visas...
			Playa de Fañabe - Playa Fañabé paplūdimys
Playa Fañabé yra nuostabus šviesaus smėlio paplūdimys, kuriame siūloma puiki...