Tenerifės valčių nuoma

Tenerifės valčių nuoma

Tenerifės valčių nuoma – ypatinga ir nepamirštama atostogų patirtis.

Puikus variantas bus valčių nuoma Tenerifės pietuose.

Leiskitės į nuostabią privačią kelionę laivu, kur galėsite tyrinėti pietinę salos pakrantę, pamatyti milžiniškas uolas, gražias įlankas, stebėti banginius ir delfinus, atsipalaiduoti, plaukioti ir nardyti bei tiesiog mėgautis saule ir gaiviu jūros vėju nuostabią dieną su šeima, pora ar draugų grupe.

Tenerifės pietuose (dažniausiai išplaukiantys iš Puerto Kolono uosto) siūlome daugybę skirtingų tipų valčių nuomai, pvz:

  • greitaeiges valtis
  • Burinės jachtos
  • Katamaranai
  • Prabangios valtys
  • Motorinės valtys
  • Pripučiamos valtys (RIB)

Valčių nuoma Tenerifėje yra viena iš labiausiai poilsiautojų, ypač grupių, pageidaujamų pramogų. Siūlome privačias ekskursijas laivu grupėms nuo 2 iki 74 asmenų.

Susisiekite su mumis dabar be jokių kompromisų ir gaukite individualias mūsų Tenerifės valčių nuomos eksperto rekomendacijas. Greičiausias būdas bus išsiųsti trumpąją „WhatsApp“ žinutę (nuoroda atveria „WhatsApp“ naujame skirtuke).

Stebėkite banginius ir delfinus Tenerifėje

Išsinuomokite valtį Tenerifėje, kad galėtumėte stebėti banginius arba delfinus, kurių daugiausia yra netoli Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje ir Los Gigantes vandenyse.

Šie nuostabūs gyvūnai nuolat (visus metus) gyvena Kanarų salų vandenyse.

Išrankiausiems klientams arba tikrai ypatingiems renginiams, pavyzdžiui, gimtadieniams, komandos formavimui, mergvakariams, bernvakariams, bernvakariams ar vestuvėms, galime pasiūlyti jachtos nuomą. Siųskite mums trumpąją „WhatsApp“ žinutę su savo idėja!

Apsilankykite Los Gigantes

Jei norite išsinuomoti jachtą 5-7 valandoms, galėsite aplankyti įspūdingas Los Gigantes uolas, Masca įlanką ir Barranco Seco.

Ir nepamirškite, kad privataus laivo nuoma Tenerifėje yra veikla, kurią visada geriau suplanuoti, jei norite vykti į kelionę norimą dieną ir norimu laiku. Taigi, nelaukite paskutinės akimirkos, kad galėtumėte atlikti užsakymą, ir pateikite užklausą dabar!

Jei jus domina valties nuoma Tenerifėje, užpildykite mūsų bilietų užklausos formą arba susisiekite su mumis „WhatsApp“, kad galėtume pasiūlyti geriausius variantus, atitinkančius jūsų grupės dydį ir poreikius.

Mūsų Tenerifės valčių ekspertas pateiks jums individualias rekomendacijas neįpareigodamas rezervuoti!

Išsinuomokite vieną iš katamaranų, mūsų mažesniame katamarane yra daug vietos grupėms iki 11 asmenų.

Jei esate net didesnė grupė (pavyzdžiui, mergvakaris), rekomenduojame jums mūsų didįjį katamaraną, kuriame gali tilpti iki 22 asmenų.

Visuose laivuose galite mėgautis romantišku ir gražiu saulėlydžiu virš pietinės Tenerifės jūros.

Specialūs renginiai

Tenerifės valčių nuoma gali būti geriausias būdas švęsti gimtadienį, pasiūlymą, mergvakarį, mergvakarį, bernvakarį, vestuvių metines ar bet kokį kitą ypatingą renginį.

Taip pat tai gali būti puiki dovana draugui ar mylimajam. Jei atvykstate į Tenerifę su draugų grupe ir norite surengti individualią ekskursiją laivu, laivo nuoma bus geriausias sprendimas.

Atsižvelgdami į privatumą, socialinį atstumą ir komfortą

Dar vienas privačios valties nuomos privalumas, palyginti su bendra kelione valtimi, yra tas, kad mėgausitės komfortu ir galimybe dalytis patirtimi tik su savo vidiniu pasitikėjimo ratu.

Pritaikomas

Privačios valties nuoma Tenerifėje leidžia planuoti kelionės maršrutą ir patiems nuspręsti, kurias vietoves norite aplankyti ir ką veikti kelionės metu, žinoma, atsižvelgiant į atstumą ir laiką, kurį praleisite laive.

Organizuoti maršrutai

Tačiau mes taip pat galime jums pasiūlyti paruoštas keliones su visiškai organizuotais maršrutais, į kuriuos paprastai įeina banginių ir delfinų stebėjimas, plaukimas ir nardymas vienoje iš gražiausių įlankų: Masca įlankoje arba Puertito įlankoje ir plaukimas palei pietinę Tenerifės pakrantę.

Tai, ką matote, yra tai, už ką mokate

Į visų laivų, kuriuos galite išsinuomoti Tenerifėje, nuomos kainą įskaičiuoti degalai, gėrimai ir patyręs kapitonas. Kaina, kurią matote, yra tokia, kokią mokate.

Prieš patvirtindami užsakymą tiksliai žinosite, kiek ir kokią kainą mokėsite. Dažniausiai į kainą įskaičiuotas ir maistas. Jei norite pridėti tortą ar kokį nors kitą ypatingą maistą, galite jį užsisakyti už papildomą mokestį.

Transportas

Kai kurie iš laivų, kuriuos siūlome čia, neatlieka paėmimo ir grąžinimo iš jūsų viešbučio. Taigi, į uostą Tenerifės pietuose turite atvykti patys.

Dauguma privačių ekskursijų laivu prasideda iš Puerto Kolono arba Los Kristianoso uosto.

Jei jūsų kurorto nėra kurortų sąraše konkretaus laivo užsakomųjų reisų aprašymo puslapyje, atsiųskite mums „WhatsApp“ Dabar, kad galėtume pranešti, ar galime suteikti transportą iš jūsų adreso.

Taip pat siūlome galimybę išsinuomoti privatų autobusą pervežimui, jei reikia (už papildomą mokestį).

Buriavimo valčių nuoma į Tenerifė

Greitaeigių valčių nuoma į Tenerifė

Katamaranų nuoma į Tenerifė

Motorinių valčių nuoma į Tenerifė

Prabangių jachtų nuoma į Tenerifė

RIB nuoma į Tenerifė

Valčių nuoma be kapitono į Tenerifė

Susiję straipsniai:

Banginių stebėjimas Kosta Adechėje, Tenerifėje, yra bene populiariausias...
Puerto de la Krusas yra pagrindinis šiaurinės Tenerifės dalies kurortas. Daugybė...
Sveiki atvykę į Bananapalmbay.com, šiame skyriuje rasite 14 valčių nuomai Kosta...
Išvykos laivu Kosta Adechėje yra viena populiariausių ir labiausiai rekomenduojamų...
Playa de las Americas yra vienas svarbiausių atostogų kurortų Tenerifės pietuose. Vis...
Šiame skyriuje rasite mūsų siūlomus safarius keturračiais motociklais su paėmimu ir...
Atvykstate atostogauti į Tenerifę ir apsistojate Kosta Adechėje? Tuomet tikrai norite...
Čia rasite geriausius dienos maršrutus ir ekskursijas, kurias galite atlikti iš Kosta...
Playa de las Americas yra ideali vieta apsistoti Tenerifėje, jei norite užsiimti...
Čia rasite privačių laivų frachtavimo, kurie paimti iš Los Gigantes. Jei turite...