Mida Tenerifel teha

Mida Tenerifel teha

Tenerife on kõige külastatavam saar kogu Kanaari saartest. Kui te olete üks neist õnnelikest külastajatest, kes tulevad nautima puhkust Tenerife saarele, siis ilmselt olete juba küsinud endalt selliseid asju nagu: Mida te kavatsete teha või milliseid asju on võimalik ja väärt teha Tenerifel.

Lihtsalt vastust ei ole lihtne leida, sest igaühel on oma eelistused natuke erinevad. Suurepärase puhkuse nautimise võti ei ole mitte raha, vaid aeg, mille pühendate oma pere või sõpradega puhkuse planeerimisele.

Hea uudis teile on see, et Bananapalmbay.com teeb selle teie jaoks lihtsaks. Pakume rohkem kui 49 erinevat ekskursiooni ja tegevust Tenerifel. Iga ekskursioon/tegevus on meie meeskonna poolt käsitsi välja valitud.

Siit leiad meie nimekirja kõigist asjadest, mida me pakume Tenerifel teha. Lihtsalt valige õige ekskursioon või tegevus ja saate Tenerife puhkusest maksimumi!
Broneerimistaotluse tegemiseks täitke lihtsalt broneerimistaotluse vorm, mis on ekskursiooni kirjelduse lehel allosas või võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu.

Tenerifel on paar asja, mida te ei tohiks vahele jätta. Üks neist on Hispaania kõrgeim mägi ja vulkaan. Majesteetlikku Teide mäge ja Teide rahvusparki, mis on UNESCO maailmapärandi objekt, saate külastada ühe meie bussiekskursiooniga. Pakume kahte erinevat ekskursiooni Teide mäele: poolepäevane ekskursioon Teide mäele, kus on aega külastada tippu köisraudteega.

Teine võimalus on täispäevane ekskursioon Teide – Masca – Icod – Garachico, mis võimaldab külastada ka mõningaid teisi Tenerife olulisi piirkondi, näiteks kõrvalist maalilist Masca küla, mis pakub teile muuhulgas üht Tenerife kõige suurejoonelisemat mäevaadet. Selle ekskursiooniga külastate ka Icod de los Vinos’t, kus on tuhandeaastane draakonipuu ja vana kaubasadam Garachico, mis on hävinud vulkaanipurske tagajärjel.

Tutvuge kahe Tenerife pealinnaga, vana San Cristobal de La Laguna ja praegune Santa Cruz de Tenerife.
Näete Kanaari arhitektuuri näiteid ja tunnete autentset atmosfääri.

Isegi kui see ei ole midagi, mida otse Tenerifel teha, saate seda siiski teha. Pakume teile võimalust külastada La Gomera saart, mida külastas juba Christoph Kolumbus. Jah, see, kes avastas Ameerika. Peale selle kuulsa külastaja on saar kuulus ka Garajonay rahvuspargi (teine näide laurisilva metsast) ja isegi kohaliku vilekeele poolest, mida kohalikud demonstreerivad teile meeleldi õhtusöögi ajal tüüpilises kanaari restoranis.

Kui otsite midagi tõeliselt aktiivset ja dünaamilist, siis kindlasti peaksite proovima 1, 2 või 3 tunnist jetisõitu. Saate palju lõbu ja värskendust.

Peale jetisuusatamise on meil veel palju teisi värskendavaid ja väljakutsuvaid Tenerife veespordialasid.

Nautige Tenerife lõunapoolse osa vaadet linnulennult ja unustamatut lennutunnet. Seda tegevust teete Tandemina koos kvalifitseeritud paraglidingi instruktoriga, nii et ärge muretsege, kui teil ei ole eelnevat kogemust.

Tenerife veealune osa on samuti avastamist väärt. Kui teil on juba eelnev kogemus, tutvuge meie pakettidega ja avastage parimad sukeldumiskohad. Või kui te pole kunagi varem sukeldumist proovinud, siis on meil eriline proovisukeldumistegevus, nii et saate oma esimese sukeldumiskogemuse Tenerifel. Ja muidugi saate teha sertifitseeritud PADI kursuse.

Teine väga soovitatav tegevus on vaala- ja delfiinivaatlus 2, 3 või 4,5 tunnise Tenerife laevareisi raames Costa Adejest. Paadi tüüp ja kestus sõltuvad teie valikust. Lihtsalt teadmiseks, et kui valite 4,5-tüüpi ekskursiooni, saate külastada ka suurejoonelisi Los Gigantese kaljusid, hiiglaslikke moodustisi, mis kasvavad kuni 600-800 meetri kõrgusele otse ookeanist välja.

Kui soovite oma puhkuse ajal Tenerifel veeta tõeliselt erilist meeldejäävat aega? Või on teil mõni eriline sündmus, mida tähistada, näiteks abieluettepanek või sünnipäevapidu? Siis on parim asi, mida teha on rentida paat koos kapteniga ja teha charter. Saate valida nii paadi tüübi kui ka kestuse.

Jett-suuskad aastal Tenerife

Paadi tšarterid aastal Tenerife

Paadireisid aastal Tenerife

Saare ekskursioonid aastal Tenerife

Soovitatavad tegevused aastal Tenerife

Sukeldumine aastal Tenerife

Vaalade vaatamine aastal Tenerife

Veesport aastal Tenerife

Saistītie raksti:

Tenerife on kuulus rannapuhkuse kuurort. Inimesed üle kogu maailma tulevad siia...
Kas otsite Tenerifel saarereise? Siis jääge kursis! Meiega saate teha kõige olulisemad...
Kogege, mida eksklusiivne erapaadi prahtimine Tenerifel võiks teile pakkuda:...